Autor Tema: Odabir providera  (Posjeta: 16363 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Odabir providera
« Odgovori #45 : Listopad 26, 2009, 11:27:17 prijepodne »
S tim si morao računati, t-com usporava koliko je god moguće prelazak na drugog operatera.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Odabir providera
« Odgovori #46 : Listopad 26, 2009, 11:58:38 prijepodne »
Dužnost T-Com-a je da osigura lokalnu petlju pri prelasku na drugog operatora, kao što je dužnost alternativnog  operatora javnih telekomunikacijskih usluga da Vam osigura zahtijevanu uslugu prema odredbama općih uvjetima poslovanja u određenom roku od predaje dokumentacije.

 

Ne postojanje tehničkih mogućnosti za prijenos broja drugom operatoru još uvijek postoje na pojedinim lokacijama i svaki takav slučaj je prijavljen Hrvatskoj agenciji za poštu i elektroničke komunikacije, kao što je propisano Pravilnikom o predodabiru operatora i prenosivosti broja.

Ukoliko sumnjate, možete se obratiti Agenciji radi provjere da li je takva prijava izvršena. Dostavite sve Vaše relevantne podatke, nakon čega će se pokrenuti postupak traženja očitovanja operatora od strane Agencije. O postupku ćete biti obaviješteni također od strane Agencije.

 

Lijep pozdrav!


Evo ovakav odgovor sam ja dobio nakon žalbe Potrošaću ,a kad sam želio promijeniti provajdera.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Odabir providera
« Odgovori #47 : Listopad 28, 2009, 03:54:05 poslijepodne »
Update. Haaaa, evo me, daklem do danas popodne ništa, samo obečanja, a onda sam promjenil ploču, nazval odvjetnika i on je na par adresa uputil vrlo zgodan e-mail sa mogučnostima, rješenjima i posljedicama. U roku 20 minuta su me počeli zivkati, a za 1 sat sam imal internet i telefoniju, a TV kao budem malo pričekal. Opet sam on-line, u mailboxu preko 120 e-mailova, idem čitati, bok...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Odabir providera
« Odgovori #48 : Listopad 28, 2009, 04:57:33 poslijepodne »
Ajde fala Bogu!

U ovoj zemlji očito ništa bez advokata! Sva sreća da bar oni mogu nekaj srediti i to za 20 minuta  ???
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....