Osoblje > O forumgorica.com stranici

Upgrade

<< < (2/3) > >>

Goričanka:
A ja se i dalje dva put ulogiravam  :(
Već sam se navikla, ali sam očekivala da će se to s vremenom riješiti, no niš od toga  :-[

Stjepan:

--- Citat: plemenitašica - Prosinac 07, 2009, 01:59:52 poslijepodne ---Htjela sam tamo nakositi ovaj dio ali nisam uspjela.

--- Kraj citata ---

Meni sve radi, ja bih to prije pripisao klijentu tj. browseru.

Newbie:
Da, vjerojatno IE... mislim da je jos uvjek Firefox daleko napred, bez obzira sto je IE vec 8 verzija.

Stjepan:

--- Citat: Goričanka - Prosinac 07, 2009, 03:08:39 poslijepodne ---A ja se i dalje dva put ulogiravam 
Već sam se navikla, ali sam očekivala da će se to s vremenom riješiti, no niš od toga 

--- Kraj citata ---

Vidim iz loga da se većina neuspješnih prijava odnosi na Goricanka account.

Koliko sam vidio problem se javlja kod duple provjere koju aplikacija koja pokreće forum ima. Ta provjera uključuje korištenje cookie-a. Možda bi ih bilo dobro izbrisati kako bi se ponovno kreirali. Ili se javlja kod korisnika koji obavezno brišu cookie svaki put kad zatvaraju preglednik?

Trebao bih više informacija. Može i na DM.

Stjepan:

--- Citat: Newbie - Prosinac 07, 2009, 08:22:31 poslijepodne ---Da, vjerojatno IE... mislim da je jos uvjek Firefox daleko napred, bez obzira sto je IE vec 8 verzija.

--- Kraj citata ---

Mislim da nije toliko problem u browseru koliko u proširenjima i u raznim toolbarovima koje u browser instaliraju razni programi.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju