Svakidašnje teme > Svijet

Više od 90 mrtvih u dva napada u Norveškoj

<< < (2/2)

kuntakinte:

--- Citat: Stjepan - Srpanj 23, 2011, 12:02:05 poslijepodne ---Odmah su zatvorene sve ulice i pristupi centru Osla, angažirana je i vojska koja je u kratkom vremenu opkolila četvrt. Na teren su brzo izašla 22 kola hitne pomoći, a potpora je stigla i iz zraka - angažirano je 5 helikoptera.

Policija je odmah krenula s evakuacijom okolnih zgrada, jer se sumnja da bi u njima moglo biti još bombi. Iz policije su također odmah pozvali sve oni koji to nisu, da napuste taj dio grada. U gradu su odmah donesene mjere kojima se građanima ograničava korištenje mobilnih telefona da se ne bi ometale policijske veze.
--- Kraj citata ---

Zanima me jel naši imaju kakov plan,čak i "Uzdamo su u Božju pomoć".

kuntakinte:

--- Citat: Stjepan - Srpanj 23, 2011, 12:24:32 poslijepodne --- I tako može ići u nedogled što znači da imaju instituciju doživotnog zatvora samo se to tako ne zove.
--- Kraj citata ---

Bole da je to prinami napravil.V postupku kaj bi trajal 4 lete dobil bi 5 let kazne a bil bi vane za 3.
Ak je z uzorne stranke il familije i mejne, il čak niš.
Fuj,evropa,gadiš mi se...

Stjepan:
Svjedoci kažu da nije bio sam.

http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.vg.no%2Fnyheter%2Finnenriks%2Foslobomben%2Fartikkel.php%3Fartid%3D10080627

Witnesses: - Must be two people

Police believe Anders Behring Breivik (32) is the perpetrator who was dressed as a policeman, and have charged him for two terrorist attacks. Young VG has spoken to describe also another culprit - who was not wearing a police uniform.

The person was following them around 180 centimeters tall, had thick dark hair and the Nordic out. He had a pistol in his right hand and a rifle on his back.

- I believe that there were two people who shot, says Alexander Stavdal (23).

Stjepan:


Očito je napadač planirao mjesto gdje će moći ubiti najviše ljudi koji imaju najmanje šanse za bijeg. Slika otoka:



Slika napadača i žrtava:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju