Autor Tema: Nasilni klinci  (Posjeta: 12773 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Nasilni klinci
« Odgovori #30 : Prosinac 27, 2009, 06:29:12 poslijepodne »
Oh, plemenita naša visosti. Ovaj Vaš scenarijo me podsjeća na SF filmove. Mi trenutno razgovaramo od ODVJETNIKU koji je visokopozicionirana osoba u svom poslu i dijelio je "pljuske" državnim institucijama i ministarstvima kad se bavio dobro plaćenim poslovima obrane svojih klijenata. Mogao je jednostavno nazvati MUP i prijaviti blokadu prometnice i malo pričekati intervenciju nadležnih. Zašto se vozač pored njega nije igrao kik boksinga sa osobama koje su blokirale javnu prometnicu? Možda mu je prosvjednik opsovao mamu, oca, strica , ženu i ljubavnicu. Možda mu je rekao da mu smrdi iz usta. Ko zna, krhko je znanje. U svakom slučaju pokazuje se niskost istaknutih članova društva kao i kad je Maminjo udario stolicom djelatnika u Gradskoj upravi ili policajca koji ga je upozorio da se ne može parkirati na mjestu koje mu se sviđa. Obje farse su završile na način da je Maminjo platio jer ima para, vjerovatno će i ovo završiti nagodbom jer se ima para, a MUP je pohapsio prosvjednike kojima je dao odobrenje za u tih nekoliko minuta prezentiraju svoje nezadovoljstvo odlukom državnog tijela. Nema veze, kad ti klinci počnu dilati kokain bar znaju kojeg odvjetnika će izabrati da ih brani, sad bar imaju opipljivog iskustva.
Još jednom se potvrdilo da nismo svi jednaki pred zakonom ili da ga ja ne razumijem. u bivšem sistemu kad bi se dvoje osoba pošoralo na cesti iz bilo kojeg razloga tadašnja "milicija" bi privela oba da vide u čemu je problem. U ovom slučaju priveli su jednog. Zato se i slogan iz rock pjesme "Milicija trenira stogoću" promjenio u "Gas, gas" poznate estradne umjetnice svjetskog kalibra zvane Seve Nacionale.
Ko to tamo peva?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Nasilni klinci
« Odgovori #31 : Prosinac 29, 2009, 11:00:29 prijepodne »
Objavio/la taliban u 16:10,

27.12.2009.
KOMUNISTIČKI TUŽILAC MLATI DJECU

Taekwon-do Nobilo in prevent action

Poznati odvjetnik Nobilo ošamario 15-godišnjaka na ulici - Mladići su blokadom prometa prosvjedovali jer su im gradske vlasti oduzele igralište. Da, ošamario sam ga. Našao sam se u koloni automobila koja nije mogla proći jer su nagurali kontejnere i igrali nogomet. Žurio sam na sastanak, pa sam izašao iz auta i maknuo kontejner. Njih desetak-petnaestak "fakina" krenulo je prema meni pa sam prvog ošamario kako bih ih obeshrabrio, ležerno je prepričao Anto Nobilo. Dječaci su blokirali Zeleni val kontejnerima i kantama za smeće kako bi protestirali protiv odluke gradskih vlasti koje su ih istjerale s igrališta pa više nisu gdje imali igrati nogomet. Prosvjed je bio prijavljen. Nobilo je bio ljut jer nije mogao proći pa je izašao iz automobila i udario dječaka. Dječak je prije tjedan dana, kažu njegovi prijatelji, imao teški potres mozga, pa su se zbog šamara jako zabrinuli.

Napad na osobe, od strane majstora borilačkih vještina, smatra se kao napad hladnim oružjem.

Zašto milicija nije privela sileddžiju, bivšeg komunističkog tužioca, a djecu provode?

To se zove nakaradna vlast u kojoj vlada diktatura.
http://taliban.blogger.ba/

-

27.12.2009., nedjelja
Ima li kraja nasilničkom ponašanju Ante Nobila?!

Da u subotu prijepodne Luka Klun, fotoreporter agencije Pixell nije bio na prosvjedu dječaka na zelenom valu u Zagrebu, moguće je da bi javnost bila uskraćena za dokumentiranu verziju opetovanog fizičkog nasilja kojem je prema slabijima sklon legendarni odvjetnik Anto Nobilo.



Nesuđeni HNS-ov ministar pravosuđa razbija dječju blokadu kontejnerima šamaranjem(photo by Luka Klun/Pixell)


Senior Master Anto Nobilo u preventivnoj akciji


Bivša odvjetnikova supruga ispričala je u Nacionalu da je pretukao nju, ali i kćer im Ivanu na srednjoškolskom igralištu. Požalila se zbog izostanka ženske solidarnosti i činjenice da je Vesna Pusić njenog bivšeg muža predlagala za ministra pravosuđa.
http://www.nacional.hr/clanak/print/11114



Iako Ante Nobilo već ima već jednu presudu za neopravdanu primjenu fizičke sile (prema Josipu Šiliću koji ga je vrijeđao u središtu Zagreba, ispred kafića Charli), do sada nitko iz Hrvatske odvjetničke komore nije reagirao na njegove nasilničke ispade, koji bi, barem prema, Kodeksu odvjetničke etike, mogli štetiti njihovoj profesiji. Fotoreporter Pixella je dokumentirao fizičko nasilje nad maloljetnikom, pa se očekuje reakcija, ponekad revnosne Mile Jelavić, dječje pravobraniteljice. Moguće je da je ovakva primjena sile u suprotnosti i s kodeksom taekwon-do udruga čiji je Nobilo član, pa će biti zanimljivo vidjeti kako će one reagirati. Do sada je branitelj velikih faca poput Josipa Perkovića, Milana Bandića, Hrvoja Petrača, Miroslava Kutle..., uglavnom nailazio na novinarsko dodvoravanje čemu je svjedok i interview Draženu Klariću za madeIN. Mesić mu je oprostio cinkanje Tuđmanu iskaza tužiteljstvu ICTY-a. Hoće li ga ovaj put pokriti ministar policije Tomislav Karamarko?
http://peratovic.blog.hr/

Bilaj

  • Gost
Odg: Nasilni klinci
« Odgovori #32 : Siječanj 12, 2010, 10:14:46 prijepodne »
"Za zločin iz mržnje kažnjeni sa 100 sati društvenog rada"
http://www.jutarnji.hr/za-zlocin-iz-mrznje-kaznjeni-sa-100-sati-drustvenog-rada/480157/

Što reći nego tuga i žalost.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Nasilni klinci
« Odgovori #33 : Siječanj 12, 2010, 12:24:12 poslijepodne »
Već sam rekao da me ništa ne iznenađuje.

Sve to sama đržava potiće i odobrava,tako dugo dok se ti isti ne obruše na nju samu.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....