Autor Tema: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"  (Posjeta: 77515 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #45 : Siječanj 25, 2011, 11:38:31 prijepodne »
Ajde nezavisna list je imala Karasa i stvarno dobru ekipu, dok ju nije HDZ uništio

A zakaj ju je HDZ uništil? Zato kaj SDP nikak nije uspjel s njima postići dogovor - iako je Karas bil više nego spreman za konkretan dogovor o uspostavi vlasti. Pa, kad neće SDP, više nisu imali izbora nego s HDZ-om. Koji ih je na kraju preveslal. Dakle, umjesto win-win situacije naši velemajstori goričke politike uspjeli su zboksati lose-lose.  :o

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #46 : Siječanj 25, 2011, 01:03:49 poslijepodne »
Citat:
iako je Karas bil više nego spreman za konkretan dogovor

U pregovorima tada je učestvovao pokojni Lukec koji je zapravo i najveći krivac kaj nije došlo do dogovora (Lukec je nekad radio u HURO Gorica na čijem je čelu bio Karasov otac), opet je stupila na scenu taština, naime Lukecova doza animuziteta naspram Karasa...na toj nezavisnoj listi je bilo podosta domaćih imena Črnko, Stepanić (Gazdek), Mikulin...idr..od svih njih najpromoćurniji je bio Neno Črnko koji je shvatio kome se treba prikloniti želi li opstati po radi čega mu nimalo ne zamjeram... 

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #47 : Siječanj 25, 2011, 02:02:21 poslijepodne »
kad se samo sjetim kako su neki poooopuuuušili kad su se javno slikali u toj nezavisnoj listi ...  neki su ostali i bez poslovnih prostora, pa i bez kuća ... samo  zato kaj su kapitalcu stali na žulj ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #48 : Siječanj 25, 2011, 02:22:41 poslijepodne »
Citat:
kako su neki poooopuuuušili kad su se javno slikali u toj nezavisnoj listi

Koko, kao po običaju ne odustaješ od bedarija, kaj ti je to rekla VFK.?..'..he..ak ti je ona tak rekla onda ju moraš slušati i to je ok, no tebi za informaciju nije dotični izgubio kuću radi toga jer je stao Brki na žulj nego zato kaj se zadužio, odnosno napravio njesra...znači dvostruke kriterije imaš ha??'..ovi tvoji kaj kradu i bave se mutnim poslovima nemru biti krivi ha??...zgodno poimanje politike...viš ..viš..doći će na red i tvoja prikaza koja je prodavala gradsku zemlju kud zašto Goričkim mafijašima, te im osiguravala potrebnu dokumentaciju za brzu gradnju velebnih zgrada duž Gorice...u jednoj od tih živi i bivša Piculina priležnica...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #49 : Siječanj 25, 2011, 02:30:47 poslijepodne »
Citat:
kako su neki poooopuuuušili kad su se javno slikali u toj nezavisnoj listi

Koko, kao po običaju ne odustaješ od bedarija, kaj ti je to rekla VFK.?..'..he..ak ti je ona tak rekla onda ju moraš slušati i to je ok, no tebi za informaciju nije dotični izgubio kuću radi toga jer je stao Brki na žulj nego zato kaj se zadužio, odnosno napravio njesra...znači dvostruke kriterije imaš ha??'..ovi tvoji kaj kradu i bave se mutnim poslovima nemru biti krivi ha??...zgodno poimanje politike...viš ..viš..doći će na red i tvoja prikaza koja je prodavala gradsku zemlju kud zašto Goričkim mafijašima, te im osiguravala potrebnu dokumentaciju za brzu gradnju velebnih zgrada duž Gorice...u jednoj od tih živi i bivša Piculina priležnica...

... a moja baba mu je slala inspekciju za inspekcijom ?  A kad već znaš o kome se radi, onda znaš i gdje je počeo raditi i tko mu je bio bivši šef. Ti si jaaaako duboko bistar, kao gorski potok, daj onda nas neznalice upoznaj sa tematikom, mislim na te velebne zgrade, koji su to mafijaši i koja je to Piculina priležnica ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #50 : Siječanj 25, 2011, 03:14:20 poslijepodne »
Citat:
a moja baba mu je slala inspekciju za inspekcijom ?

Zakaj se šalju inspekcije??....da se provjere poslovanja..a o čem ti pričaš?...jel ti misliš da iako imamo sheban sustav možeš nekom nakalemit bilo kaj ak je sve delano po Zakonu?..ja mislim da NE...stoga ne laprdaj, kaj se tiče potoka očito je da ga ti piješ iz tog svog stranačkog potoka jer otkud takva doza zalupanosti?...tko mu je bio šef??..jel to znači da ak neko nekog pozna može muljat...ti se za to znači zalažeš?....jel? ..koji si ti mul..dotični nije plaćao porez ak baš hoćeš znati, varao je državu...no on je u vašoj stranci i pije vodu iz vašeg potoka...vodi si ga doma...tko ga je zaposlio u GSG-u...?..i temeljem čega je dobio izmišljen posao??..

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HSD - POTROŠENA snaga velikogoričke ljevice
« Odgovori #51 : Siječanj 25, 2011, 03:46:37 poslijepodne »
Jadna li je stranka koju ti reklamiraš, a još više, jadan li je taj, ako sam dobro zapamtio, Rovišan, sa takvim članstvom ...

On nekada je radio u poreznoj upravi ...  

A u čijoj je to on stranci ? (nemam pojma,  ja nisam ni u jednoj)  
Za što se to ja zalažem ? (da se zasadi manje bunike)
 Kakve velebne zgrade ? (objasni pojam)
Kakvi mafijaši ? (znaš li uopče što ili tko je mafia )

muha, daj stani s tom bunikom, pišeš bez veze.  Ljut si na cijeli svijet i pomalo na sebe (kad staneš pred ogledalo) zašto trpaš ljude u SDP? Reci mi iz kog si razloga ti izbačen iz stranke ?
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2011, 03:53:18 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #52 : Siječanj 25, 2011, 04:35:06 poslijepodne »
Citat:
u čijoj je to on stranci ? (nemam pojma,  ja nisam ni u jednoj) 
Za što se to ja zalažem ? (da se zasadi manje bunike)
 Kakve velebne zgrade ? (objasni pojam)
Kakvi mafijaši ? (znaš li uopče što ili tko je mafia )

Ništa novo, mnogo puta viđeno, kad ti se začepi gubica s argumentima ničeg ne sjećaš, doživiš amneziju..ti nisi ništa vidio, čuo, ne sjećaš se ničeg, ne bi se začudio i da negiraš da si uopće napisao prethodni post...hebate....dobro te indoktriniro onaj prezgušt Ozren...kaj vam daje?...s obzirom da ima zmiju u đepu i sklon je šparungu vjerovatno vas prišteka na auspuh svog auta..ima dvojaku korist...smanjuje štetne emisije u zraku i lako vas kontrolira....




Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #53 : Siječanj 25, 2011, 06:28:17 poslijepodne »
muha, na koje pitanje si to odgovorio iz mog prethodnog posta ?

fakat si Krešo .....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #54 : Siječanj 29, 2011, 09:50:00 prijepodne »
http://www.vecernji.hr/vijesti/pancic-poslao-uskok-u-bajicu-kaznenu-prijavu-protiv-hdz-a-clanak-245393
Reci Muha nije li ovo započeta predizborna kampanja .Teško je za vjerovati da je Pančić toliko jak da bi ovo mogao izgurati do kraja osim što bi mogao dobiti nešto političkih bodova.

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #55 : Siječanj 29, 2011, 10:26:36 prijepodne »
http://www.vecernji.hr/vijesti/pancic-poslao-uskok-u-bajicu-kaznenu-prijavu-protiv-hdz-a-clanak-245393
Reci Muha nije li ovo započeta predizborna kampanja .Teško je za vjerovati da je Pančić toliko jak da bi ovo mogao izgurati do kraja osim što bi mogao dobiti nešto političkih bodova.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sanader-je-mrtav-zivio-hdz/535348.aspx

Cijenjena Mojce, kao što je to Klauški dobro objasnio u svom tekstu, možda ima šanse da izgura, ukoliko se prikloni ili učlani u HDZ.
Ma kak bi to bilo skupljanje političkih poena, kada se zna unaprijed da je Pančić toliko jaki i moćan da mu nervozni i puknuti Šeks nije ni do koljena.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #56 : Siječanj 29, 2011, 10:31:03 prijepodne »
Ma dajte me najte nasmijavati,niti onda nema šanse.No i dalje me zanima muhino mišljenje,jer kod njega opčenito vladaju dvostruka mjerila.
Zato čekam.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #57 : Siječanj 29, 2011, 10:57:46 prijepodne »
Citat:
Cijenjena Mojce, kao što je to Klauški dobro objasnio u svom tekstu, možda ima šanse da izgura, ukoliko se prikloni ili učlani u HDZ.

..ovo je najpodlije do sada...no ne čudi me s obzirom od koga dolazi...Pančić se odvažio napravit nekaj kaj do sad nisu imali jaja drugi mnogo veći i močniji..Pančić je progovorio o korupciji daleko prije svih dušebrižnika, još dok je Sanader bio debelo premijer...sjetimo se i da je po radi toga dobio packe od svojih kolega SDP-ovaca..to je bio signal i razlog njegovog odlaska iz SDP-a jer je shvatio da između te dvije stranke ne postoji velika razlika..he..sad to treba popljuvat...tko se boji?..tko je nervozan?...HNS čiji je predstavnik uz pomoć bivše HDZ-ovke sada predsjednice DC-a postao predsjednik vijeća...neka dotični razmisli ukoliko želi politički preživjeti i opstati kojoj stranki se treba prikloniti...

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #58 : Siječanj 29, 2011, 11:06:15 prijepodne »
Pa nije to baš neki odgovor Muha .Znači Pančić se odvažio napraviti nešto i sad mu svi trebamo pljeskati i reći super jer ti tako kažeš,a to što je Beus napravio za ZZ to nije u redu jer ti tako kažeš.Kojim mjerilom ti mjeriš,nebili trebali obojicu podržati jer rade dobru stvar.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #59 : Siječanj 29, 2011, 01:39:39 poslijepodne »
Citat:
Cijenjena Mojce, kao što je to Klauški dobro objasnio u svom tekstu, možda ima šanse da izgura, ukoliko se prikloni ili učlani u HDZ.

..ovo je najpodlije do sada...no ne čudi me s obzirom od koga dolazi...Pančić se odvažio napravit nekaj kaj do sad nisu imali jaja drugi mnogo veći i močniji..Pančić je progovorio o korupciji daleko prije svih dušebrižnika, još dok je Sanader bio debelo premijer...sjetimo se i da je po radi toga dobio packe od svojih kolega SDP-ovaca..to je bio signal i razlog njegovog odlaska iz SDP-a jer je shvatio da između te dvije stranke ne postoji velika razlika..he..sad to treba popljuvat...tko se boji?..tko je nervozan?...HNS čiji je predstavnik uz pomoć bivše HDZ-ovke sada predsjednice DC-a postao predsjednik vijeća...neka dotični razmisli ukoliko želi politički preživjeti i opstati kojoj stranki se treba prikloniti...

Uz njenu pomoć je došao i u Sabor....
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu