Autor Tema: CRNA KRONIKA  (Posjeta: 212896 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #195 : Ožujak 19, 2011, 10:21:49 poslijepodne »
Sleđ ... da pustim vodu, ti bi otišel, a gdo bi nam onda pisal bedastoče ??? Ne bih htio reklamirati goričke okuliste, ali mislim da bi ti bilo vrijeme da posjetiš kojeg ... Kaj vi tam na poslu ne morate redovito ići na lječnićke preglede ili su neki, koji su članovi menze to ne moraju obavljati ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

hornet34

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #196 : Ožujak 19, 2011, 11:05:39 poslijepodne »
i koko gdje je tu zakon,pravda i moralnopolitička odgovornost?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #197 : Ožujak 20, 2011, 06:54:49 prijepodne »
... a kaj sad ti hoćeš ?  Kaj treba i tebi ponoviti da je to citat iz Večernjaka ? Ili samo podje...  onak sa strane jer ne znaš kam bi sa sobom ? Tema je bila pljačka zlatarnice dok nisi ti počeo trkeljati bez veze ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

hornet34

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #198 : Ožujak 20, 2011, 08:41:33 prijepodne »
bitno je da ti trkeljaš s vezom...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #199 : Ožujak 20, 2011, 11:37:27 prijepodne »
Poznati su opljačkali cijelu Republiku Hrvatsku i nikom ništa. Gdje je tu onda zakon, pravda i moralnopolitička odgovornost. [/color]

TI SI TAKAV JADNIK DA JADNIJI NEMREŠ BITI.

Daj naj više srati tak neumorno i praviti se grbav kada je svakome ovdje jasno da ste se malo zaleteli... ja kada citiram - kao i svi ostali!! - dajemo linkove, ne želim ništa kopirati, ne želim nikakve filozofije... takove stvari moraju biti prilagođene svima na forumu, a ne samo onome tko sam za sebe zna kaj treba sa njegovim "navodima" napraviti, dok to nikome drugome nije jasno. Tako da i ne čudi što su se u tome našla samo (začudo, uvijek ista!) genijalca - ti i koko. Vi znate sve, drugi niš...

No upit je bio na preinfantilnu izjavu u formi pitanja... postavljenog od isto takvog preinfantilnog mozgića...

Kokote, obzirom bez problema prolazim godišnje liječničke preglede, a niti Mensa me se ne odriče - možda je vrijeme da staneš pred špigl i napraviš neke ozbiljnije pretrage, jer ja imam napismeno da je sve OK sa mnom, no mislim da tebi baš nebu to moguće prikupiti... jer očito se stalno povećava kružok onih koji trkeljaju, ne znaju, glupi su, kameni, blesavi... dečec, možda ipak da složimo bar jedan preventivni pregled? Ili se i toga bojiš?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #200 : Ožujak 20, 2011, 02:27:41 poslijepodne »
stršljen ... znaš li što o pljački zlatarnice ili ne ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #201 : Ožujak 20, 2011, 02:35:15 poslijepodne »
Sleđ ... u svezi diplome ... mogu ti nabaviti diplomu "Krešo godine" poštambiljanu, potpisanu, samo treba upisati tvoje ime i prezime. Možda je još samo ta koja ti nedostaje u kompletu .
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #202 : Ožujak 20, 2011, 06:41:05 poslijepodne »
Sleđ ... u svezi diplome ... mogu ti nabaviti diplomu "Krešo godine" poštambiljanu, potpisanu, samo treba upisati tvoje ime i prezime. Možda je još samo ta koja ti nedostaje u kompletu .

Vjerujem da možeš, jer si tako nabavio i samome sebi sve diplome od osnovnjaka pa nadalje, no kako mene to ne interesira, možda da ponudiš tu diplomu nekom kreši doma, onako - za rođendan, blagdan, whatever?

Jer nama ovdje je crna kronika i čitati tvoje nebuloze.

A o pljački zlatarnice znam ja, jer sam čitao neke zapisnike. Šteta kaj nebi imalo smisla da ti velim neke zanimljive stvari.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #203 : Ožujak 20, 2011, 06:52:21 poslijepodne »
Tipični Sledžov doprinos svakoj temi na ovome forumu:
- popljuje i izvrijeđa sve sudionike u off-topicu
- o sadržaju teme zna sve, ali ne smije ništa reći

 >:D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #204 : Ožujak 20, 2011, 10:21:31 poslijepodne »

A o pljački zlatarnice znam ja, jer sam čitao neke zapisnike. Šteta kaj nebi imalo smisla da ti velim neke zanimljive stvari.

samo napiši, možda bi još koga zanimalo tko je izvršio pljačku ... Nisu svi policajci članovi menze pa da dobivaju zapisnike preko veze ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #205 : Ožujak 29, 2011, 10:46:04 poslijepodne »
Osobni automobil seat altea zagrebačkih registracijskih oznaka u vlasništvu 37-godišnjaka zapalio se u petak oko 22.25 sati u dvorištu obiteljske kuće u vlasništvu 68-godišnjaka u Kurilovečkoj ulici u Velikoj Gorici.

Požar se proširio i na improviziranu nadstrešnicu, a ugasili su ga vatrogasci. Ozlijeđenih osoba nije bilo.

Zasad nije poznato zašto se automobil zapalio, a više informacija bit će poznato nakon očevida
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/osobni-automobil-izgorio-u-kuriloveckoj_310389
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Muškarac (55) kod Pokupskog autom izletio s ceste i poginuo
« Odgovori #206 : Ožujak 31, 2011, 09:39:47 poslijepodne »
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/muskarac-55-kod-pokupskog-autom-izletio-s-ceste-i-poginuo-215537

Muškarac (55) kod Pokupskog je oko 19.20 sati izletio s ceste i smrtno stradao, izvijestila je zagrebačka policija

Muškarac (55) poginuo je u četvrtak oko 19.20 sati u automobilskoj nesreći kod Pokupskog. Kako je izvijestila zagrebačka policija, muškarac je autom izletio s ceste kod mjesta Roženica.


Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
U kanalu našli mrtvog dječaka (15), ne znaju kako je poginuo
« Odgovori #207 : Travanj 09, 2011, 12:05:15 poslijepodne »
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/donji-vukojevac-u-kanalu-kraj-ceste-pronasli-mrtvog-mladica-216616

U kanalu našli mrtvog dječaka (15), ne znaju kako je poginuo
U Donjem Vukojevcu pokraj Siska u petak u 23.30 sati u kanalu uz cestu našli su mrtvog dječaka. Neslužbeno doznajemo da ima ozljede na glavi, ali ne i na tijelu

U Donjem Vukojevcu pokraj Siska u petak nešto u 23.30 sati u kanalu uz cestu na broju 10 c pronašli su mrtvog mladića. U PU sisačko-moslavačkoj kažu da ima 15 godina te da je iz Donjeg Vukojevca. Pretpostavlja se da ga je udario automobil koji je potom pobjegao. No, prema neslužbenim informacijama, mladić je zadobio ozljede glave, a nigdje na njegovom tijelu nema traga od udara automobila. Susjedi su ispričali kako su čuli udar te su izašli vani i vidjeli mladića kako leži na cesti. Ističu kako je nesreća bila nešto prije 22 sata, a osim udara nisu čuli ništa, pa ni zvuk kočenja.
Istražni sudac naložio je obdukciju kako bi se utvrdio točan uzrok smrt.
Donji Vukojevac nalazi se na cesti od Siska prema Zagrebu i promet na njoj je dosta gust.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #208 : Travanj 09, 2011, 12:35:23 poslijepodne »
Most ga je puknul kamion z retrovizorom.

Čera je oko pol osem pri benzinske Vukojevcu/Ogulincu nekakov pasat/vento "zgubil" levi retrovizor.Valda pri krajcanju.
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #209 : Travanj 09, 2011, 09:25:51 poslijepodne »
(Ažuriran članak s navedenog linka)

Čuli smo tup udarac, ali nismo čuli kočenje ni glasove, pa nismo obratili pozornost, kaže nam Danica Komar.
Ona stanuje blizu mjesta na kojem je mještanin Donjeg Vukojevca našao mrtvog Juru Mlinarića (15). Bilo je to u petak u 21.40. Dvadesetak minuta prije toga Jura je otišao od kuće. Vratio se iz škole, rekli su njegovi roditelji, večerao i krenuo u Mjesni dom, udaljen dva kilometra, gdje se mladi vikendom zabavljaju.
- Bio je tako dobar dečko, ponosili smo se njime. Nazvao je djevojku Valentinu i to je bio njegov posljednji razgovor. Moj Jura, što ćemo mi bez tebe - jecali su u subotu neutješni roditelji Mile i Lidija.
Liječnik, doznajemo, na njegovu tijelu nije našao ozljede koje bi upućivale na nasilnu smrt. Doznajemo kako je Juru ubio mladić (26) iz susjednog mjesta Peščenica. Udario ga je autom i pobjegao. Pronašli su ga u subotu poslijepodne i priveli u policijsku postaju. U rasvjetljavanju slučaja policiji je pomogla dojava građanina. Nesreću je vidio svjedok. U nedjelju će vozača odvesti istražnom sucu. Policija na mjestu gdje je Jura ležao nije našla tragove kočenja. Otkrili su kako je preminuli Jura imao višestruke unutarnje prijelome.
- Bio je divan - kažu uplakani susjedi.