Autor Tema: CRNA KRONIKA  (Posjeta: 212531 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Tri prometne nesreće na relaciji Velika Gorica - Zagreb
« Odgovori #180 : Ožujak 11, 2011, 12:41:55 poslijepodne »
DANAS ujutro je vrlo teško doći automobilom iz Velike Gorice u Zagreb zbog tri prometne nesreće koje su se dogodile u razmaku od samo nekoliko kilometara.

Policija je potvrdila kako su se dogodile tri nesreće, no još nemaju drugih podataka, jer su policajci tek upućeni na ta mjesta. Od očevidaca doznajemo kako se prvi lančani sudar u smjeru Zagreba dogodio kod Velikog Polja prije nadvožnjaka u izgradnji.

Drugi lančani sudar, u kojem su sudjelovala tri automobila se dogodio kod poslovne zone Buzin i mesnice Fiolić. Treća nesreća je blizu nadvožnjaka za skretanje na autocestu, također blizu Buzina. Radnicima koji idu tim smjerom danas ujutro će biti vrlo komplicirano na vrijeme stići na posao.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #181 : Ožujak 11, 2011, 12:43:49 poslijepodne »
Je- živa istina - dugo se vozilo i to fest dugo.
Ja sam vidio samo ovaj kod buzina i 4 auta sudarena.


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #182 : Ožujak 15, 2011, 10:17:35 poslijepodne »
NA ZAGREBAČKOJ Savici u Velikogoričkoj ulici danas se zapalilo nisko raslinje.

Na mjesto požara su odmah izašli vatrogasci, a uzrok je još uvijek nepoznat. Gorjela je šikara koja se koristila za odlaganje ilegalnog otpada.

U policiji još nemaju informacija o ovom požaru.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pozar-u-zagrebu-zapalila-se-sikara-s-ilegalnim-otpadom/542566.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #183 : Ožujak 18, 2011, 10:02:45 poslijepodne »
ZAGREBAČKA policija je izvijestila da se večeras oko 19,50 sati dogodilo razbojstvo u velikogoričkoj zlatarnici.

Nepoznati počinitelj je upao u zlatarnicu u Zagrebačkoj ulici i izvršio razbojništvo nad djelatnicima i kupcem.

Očevid je u tijeku.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nepoznati-razbojnik-opljackao-zlatarnicu-u-velikoj-gorici/543060.aspx

ni vrag da su opet opljačkali Žiku ???
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #184 : Ožujak 19, 2011, 05:33:09 poslijepodne »
Komentar iz Večernjaka ....

"HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAH..........ITD.
Nepoznati razbojnik opljačkao zlatarnicu.............i što sad?
Poznati su opljačkali cijelu Republiku Hrvatsku i nikom ništa. Gdje je tu onda zakon, pravda i moralnopolitička odgovornost. "
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

hornet34

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #185 : Ožujak 19, 2011, 05:54:49 poslijepodne »
tko onda zna,ako ti neznaš...?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #186 : Ožujak 19, 2011, 06:55:27 poslijepodne »
Koga ti pitaš i što pitaš ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #187 : Ožujak 19, 2011, 08:23:16 poslijepodne »
Pa pita tebe, kaj se praviš grbav... jer si dokazano šuplji poklopac na svakoj rajngli kaj tu postoji, jedino si ti mjerilo nečeg dobrog i pametnog, daj potegni vodu više...

Jer za ovakav komentar - "Poznati su opljačkali cijelu Republiku Hrvatsku i nikom ništa. Gdje je tu onda zakon, pravda i moralnopolitička odgovornost." - moraš biti u kategoriji onih za koje je teško izmisliti neku novu riječ, a da te kvalitetno opiše... obzirom raspon od debila do idiota, plus kretenizam kao zasebna kategorija, ne daju odgovor na tvoje intelektualne dosege.

Da ponovim - "Poznati su opljačkali cijelu Republiku Hrvatsku i nikom ništa. Gdje je tu onda zakon, pravda i moralnopolitička odgovornost."...  ::) ::) ::)

Treba li išta dodati? Mislim da ne.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #188 : Ožujak 19, 2011, 08:27:55 poslijepodne »
Naravno da ne treba, jer ti ne znaš čitati - pa i tak ne bi niš pomoglo:

Komentar iz Večernjaka ....
"HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAH..........ITD.
Nepoznati razbojnik opljačkao zlatarnicu.............i što sad?
Poznati su opljačkali cijelu Republiku Hrvatsku i nikom ništa. Gdje je tu onda zakon, pravda i moralnopolitička odgovornost. "

Sad bi bilo korektno da se ispričaš Koku... ali korektnost i Sledge ne stanu u istu rečenicu.
« Zadnja izmjena: Ožujak 19, 2011, 08:29:35 poslijepodne amarkulin »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #189 : Ožujak 19, 2011, 08:55:00 poslijepodne »
Jel ti znaš kaj si htio reći??

Za kaj da se ispričam??

Za njegovo drobljenje bedastoća i otkrivanje tople vode??

BTW, ja ne vidim da je on CITIRAO išta i koga. Ti to vidiš??
« Zadnja izmjena: Ožujak 19, 2011, 08:57:50 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #190 : Ožujak 19, 2011, 08:57:58 poslijepodne »
ja ne vidim da je on CITIRAO išta i koga. Ti to vidiš??

Nevjerojatno!

Kaj tebi nije dovoljno što je napisao da je to IZ VEČERNJAKA i stavio ga u navodnike, da bi shvatio da to NISU njegove riječi?

Pa naravno da shvaćaš, ali se opet praviš mutav. Nema problema, razumijemo mi tvoje pubertetske frustracije. Imat ćemo strpljenja, samo ti polako odrastaj.
« Zadnja izmjena: Ožujak 19, 2011, 09:00:28 poslijepodne amarkulin »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #191 : Ožujak 19, 2011, 09:00:26 poslijepodne »
Kaj tebi nije dovoljno što je napisao da je to IZ VEČERNJAKAi stavio ga u navodnike, da bi shvatio da to NISU njegove riječi?

daj više ne glumi budalu i ne diži se na zadnje braniti nekoga ili nešto što i sam ne razumiješ, osim kaj ideš pod svaku cijenu jer ti treba netko i na tvojoj strani.

Ja NE ZNAM da je to citat - BTW, PRAVILO je da se za citate daje LINKOVE otkuda to... pa dok ga ne dobijem, ne želim se baviti razumijevanjem ikoga, pogotovo ne tebe i koka. To je posao za stručne službe, ne za nas obične ljude.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #192 : Ožujak 19, 2011, 09:01:23 poslijepodne »
Da, naravno. Laku noć, dijete.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #193 : Ožujak 19, 2011, 09:10:33 poslijepodne »
Kaj, opet rep pod noge i laku noć??

Nekako - ne znam kako, ali nekako - si skužio da si se malo zaletel, jer se taj "citat" nemre dokazati (obzirom ne postoji), pa sada dokazuješ ono kaj meni uvijek predbacuješ - da ignoriram temu i nastavljam kao da niš nije bilo, iako nam upravo ti najčešće pokazuješ tko je obrazac takvog ponašanja.

Najbolje ti je da sve forumaše staviš na ignore listu, onda buš konačno čital nekoga koji se uvijek slaže sa tobom - samog sebe i samo svoje postove.

Joooj, kak jadno, kak plitko, kak prozirno.... daj odi spat, bolje ti je, a i nama...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #194 : Ožujak 19, 2011, 09:23:39 poslijepodne »
Nekako - ne znam kako, ali nekako - si skužio da si se malo zaletel, jer se taj "citat" nemre dokazati (obzirom ne postoji)
Ajde fino vrati iskaznicu Mensi, jer si po tko zna koji put dokazao svoju neinteligenciju!
Sad sam siguran da si na testiranju - prepisival.   :-[

A bilo je dovoljno da napraviš copy-paste u Google:
Nepoznati razbojnik opljačkao zlatarnicu.............i što sad?
i da dobiješ ovo:
http://www.vecernji.hr/vijesti/nepoznati-razbojnik-opljackao-zlatarnicu-velikoj-gorici-clanak-266844

18.03.2011. u 23:24h bilikamen je napisao/la:
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAH..........ITD.
Nepoznati razbojnik opljačkao zlatarnicu.............i što sad?
Poznati su opljačkali cijelu Republiku Hrvatsku i nikom ništa. Gdje je tu onda zakon, pravda i moralnopolitička odgovornost.


TI SI TAKAV JADNIK DA JADNIJI NEMREŠ BITI.
« Zadnja izmjena: Ožujak 19, 2011, 09:43:42 poslijepodne amarkulin »