Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 166577 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #375 : Svibanj 02, 2012, 12:04:57 poslijepodne »
Bravo SDP Velika Gorica,
odlično druženje, grah i zabava, bilo je fenomenalno, lijepo vrijeme kao i broj građana koji su došli na Kurilovec.


http://www.sdpvg.org/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=78&cntnt01pagelimit=6&cntnt01returnid=78

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #376 : Svibanj 03, 2012, 04:12:00 poslijepodne »

Citat:
Jaguar
kao i broj građana koji su došli na Kurilovec

Da fakat je bil odaziv a zakaj?....pričaju ljudi koji su doveli djecu na sportsko druženje da su bili zatečeni kad su vidjeli da je to bio politički skup SDP-a.., slučajno???..hm..mož mislit.. ovo je čista prevara, čelnik Udarnika je zlorabio svoju poziciju... baš za 1 Maj vidi vraga kad njegova partija organizira grah poziva 200-tinjak mališana da se druže u sportskim borbama i zabavi...he..većina tih roditelja su doveli djecu ne znajući da tamo stoluje crvena pokvarena žgadija...pitanje tko je ove godine donirao grah i kobasice ??...protekle godine je glavni sponzor bio Fiolić...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP u VG
« Odgovori #377 : Svibanj 03, 2012, 07:39:20 poslijepodne »
Kako se priča, bio je pun kufer ljudi ... imali su sreće što je bilo lijepo vrijeme. Kaj misliš da su organizirali kao prijašnjih godina, na igralištu u Cvjetnom naselju, da bi došlo puno manje ljudi ? S ovim tvojim pisanjem poput "tamo stoluje crvena pokvarena žgadija" samo čekam da te netko od onih koji su svakodnevno na Udarniku pošalje u onu stvar jer koristiš svaku priliku da se  zamjeriš svakome tko ne misli isto kao ti i još par huškača na ovom forumu. Podlo, pokvareno i nisko ... (poznato nam je čija je to škola !)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: SDP u VG
« Odgovori #378 : Svibanj 03, 2012, 11:23:47 poslijepodne »
Nis čul ni videl da se negdo bunil a ovuliko ljudi još nis videl na Udarniku. Kak je to rekla VFK- pun pogodak. Čak su i organizatori bili iznenađeni. Jen + - ni bilo žlabranja, jen - - ona tombola "saka dobiva" mi je odnesla vuru života; am ni to bila penzionerska zabava.
A kaj velite navo?

OPĆINSKA ORGANIZACIJA SDP-a KRAVARSKO, 1. PROSLAVA MEĐUNARODNOG PRAZNIKA RADA 1. SVIBNJA OD 10,00 SATI
DONJI HRUŠEVEC uz BESPLATAN GRAH i živu muziku !!!
http://www.sdpvg.org/uploads/pdf/kravarsko1svibanj2012.pdf

Društvo sportske rekreacije Gornji Hruševec i općina Kravarsko organiziraju prvosvibanjsko druženje u Vukomeričkim goricama.
http://www.cityportal.hr/vijesti/prvosvibanjsko-druzenje-u-vukomerickim-goricama/

Po posljednjem popisu stanovništva iz 2001. godine, općina Kravarsko imala je 1.983 stanovnika, raspoređenih u 10 naselja: ...
 Donji Hruševec - 350
 Gornji Hruševec - 251
http://hr.wikipedia.org/wiki/Kravarsko
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: SDP u VG
« Odgovori #379 : Svibanj 04, 2012, 07:52:02 prijepodne »
koko-vg i Muha, mglavovic , ne zagađujte temu spamanjem i govorima mržnje!

Postovi obrisani,a ako bude komentara slijede sankcije.

 Dosta gluposti!

Pozdrav i ugodno druženje želim.

Moderator.
« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2012, 11:41:25 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: SDP u VG; Bažulovo na Udarniku i Dolnemu Ruševcu
« Odgovori #380 : Travanj 22, 2013, 11:26:58 poslijepodne »
Kaj letos nigdo niš ne pripoveda za bažul? A baš sem si mislil da bu of predizborni izazval vekši bum nek onaj lajnski...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: SDP u VG
« Odgovori #381 : Travanj 23, 2013, 12:11:38 prijepodne »
Da nije smiješno bilo bi tragično! Dakle, moji politički suparnici po egidom anonimnosti podnijeli su protiv mene kaznenu prijavu da sam svojevremeno (prije punih pet godina) izdavanjem lokacijske dozvole pogodovala Željku Žužiću! Ha, ha, ha...možeš mi reći svašta, ali mene, koja sam protiv Željka Žužića podnijela nekoliko kaznenih prijava, kao i tužbu za poništenje kupoprodajnog ugovora s Velkomom, staviti u kontekst pogodovanja Željku Žužiću, može izazvati samo prijezir!
 
I to nije sve, danas su protiv mene podnijeli i prijavu, ovaj puta potpisanu, građevinskoj inspekciji, jer smatraju da je moj plakat (cerada) na privatnoj kući Suzuki servisa prevelik i traže skidanje mog velikog, optimistčnog osmjeha sa fasade privatne kuće!
https://www.facebook.com/vesna.fabijancickrizanic?fref=ts

Još 4 tjedni (predizborne) ludnice...  :(
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP u VG
« Odgovori #382 : Travanj 23, 2013, 06:58:15 poslijepodne »
... sad još moremo čekati da se kakav "provjereni kadar ZNA SE koga"  javi da je Vesna kriva kaj je gradonačelnik opal s bicikla i strgal ruku .
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: SDP u VG
« Odgovori #383 : Travanj 23, 2013, 08:37:41 poslijepodne »
Da nije smiješno bilo bi tragično! Dakle, moji politički suparnici po egidom anonimnosti podnijeli su protiv mene kaznenu prijavu da sam svojevremeno (prije punih pet godina) izdavanjem lokacijske dozvole pogodovala Željku Žužiću! Ha, ha, ha...možeš mi reći svašta, ali mene, koja sam protiv Željka Žužića podnijela nekoliko kaznenih prijava, kao i tužbu za poništenje kupoprodajnog ugovora s Velkomom, staviti u kontekst pogodovanja Željku Žužiću, može izazvati samo prijezir!
 
I to nije sve, danas su protiv mene podnijeli i prijavu, ovaj puta potpisanu, građevinskoj inspekciji, jer smatraju da je moj plakat (cerada) na privatnoj kući Suzuki servisa prevelik i traže skidanje mog velikog, optimistčnog osmjeha sa fasade privatne kuće!
https://www.facebook.com/vesna.fabijancickrizanic?fref=ts

doista, da nije smiješno bilo bi tragično, a plakat na privatnoj kući je stvar vlasnika
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: SDP u VG
« Odgovori #384 : Travanj 23, 2013, 10:38:25 poslijepodne »
Jel ikada takva prijava imala negativne posledice za tuženoga? Samo čovek/žena dobi još malo besplatne reklame...
POU, autobusi, tv, ...

-

Za očekivati je nakon ove da će prijava biti još. Zasigurno i protiv Barišica, možda i protiv  Stepanića i svih drugih kandidata. Tako je to uvijek u izborno vrijeme. U svakom slučaju – nije dosadno!
http://www.cityportal.hr/vijesti/vesni-fabijancic-krizanic-kaznena-zbog-trznice/
wwwg tablice

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #385 : Travanj 24, 2013, 12:32:26 prijepodne »
Da nije smiješno bilo bi tragično! Dakle, moji politički suparnici po egidom anonimnosti podnijeli su protiv mene kaznenu prijavu da sam svojevremeno (prije punih pet godina) izdavanjem lokacijske dozvole pogodovala Željku Žužiću! Ha, ha, ha...možeš mi reći svašta, ali mene, koja sam protiv Željka Žužića podnijela nekoliko kaznenih prijava, kao i tužbu za poništenje kupoprodajnog ugovora s Velkomom, staviti u kontekst pogodovanja Željku Žužiću, može izazvati samo prijezir!
 
I to nije sve, danas su protiv mene podnijeli i prijavu, ovaj puta potpisanu, građevinskoj inspekciji, jer smatraju da je moj plakat (cerada) na privatnoj kući Suzuki servisa prevelik i traže skidanje mog velikog, optimistčnog osmjeha sa fasade privatne kuće!
https://www.facebook.com/vesna.fabijancickrizanic?fref=ts

Još 4 tjedni (predizborne) ludnice...  :(

Da li je gospođa potpisala lokacijsku dozvolu kojom se zelena tržnica izmješta iz Tržnog centra? Je. Ni ona to ne demantira.

Da li je prostorno-planskom dokumentacijom predviđena alternativna lokacija za zelenu tržnicu u gradu? Nije. Ili će biti kod Žužića ili je neće biti.

Ako to nije pogodovanje, onda ne znam što je.

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: SDP u VG
« Odgovori #386 : Lipanj 21, 2013, 07:52:51 poslijepodne »
Uskoro konvencija Velikogoričkog SDP-a

Gradska organizacija SDP-a Velike Gorice ima zadaću u roku od 90 dana od završetka lokalnih izbora provesti stranačke izbore, održati izbornu konvenciju na kojoj se biraju: predsjednik, zamjenik predsjednika, članovi predsjedništva, članovi Nadzornog odbora i članovi Gradskog odbora.

Statut SDPH nalaže da predsjednika Gradske organizacije biraju svi članovi, odnosno „jedan član jedan glas“ dok se za ostala tijela stranke saziva konvencija po delegatskom sistemu. Ne treba podsjećati da je praksa politike, ukoliko vodstvo koje je vodilo organizaciju na lokalnim izborima ne poluči pozitivan rezultat samovoljno daje ostavku, tj. mandate na raspolaganje.....

više na http://turopoljka.com/2013/06/21/3481/

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: SDP u VG
« Odgovori #387 : Lipanj 21, 2013, 08:03:35 poslijepodne »
Sad bu femili legaliziran, ili bu nestal...  >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: SDP u VG
« Odgovori #388 : Listopad 09, 2013, 10:29:34 prijepodne »
Velikogorički SDP-ovci biraju novo vodstvo

Na sjednici Gradskog odbora Gradske organizacije SDP-a Velika Gorica održanoj 12. rujna 2013.  donešena je Odluka o raspisivanju redovnih unutarstranačkih izbora koji će se održati 09. studenog ove godine.

Velikogorički SDP-ovci imali su tako priliku istaknuti svoje kandidature za mjesto predsjednika organizacije, zamjenika te članove predsjedništa i Gradskog odbora. Iz zaprimljenih kandidatura koje su zaključene s 30. rujnom vrlo jasno može se vidjeti kako se za vodeće pozicije natječu dvije opcije koje već godinama vode tihu bitku unutar svojih redova. Predvodnica jedne opcije, one koja je po drugi puta izgubila na lokalnim izborima je poznata aktualna predsjednica velikgoričkog SDP-a Vesna Fabijančić Križanić saborska zastupnica koju podupiru njezini bliži suradnici Damir Šimunić i Ozren Robić kao i dio članstva. Ono što se njoj i njezinim suradnicima najviše zamjera je gubitak na lokalnim izborima i to dva puta, prvi puta 2009. godine i drugi puta ove godine u svibnju od aktualnog gradonačelnika Dražena Barišića i njegovog HDZ-a. Drugu opciju predvodi Mirjana Mataušić Pišl koja se u politici najviše istaknula u vrijeme dok je obnašala gotovo dva mandata zamjenice župana Zagrebačke županije, ali i kao trenutna pomoćnica ministra poljoprivrede. Mataušić Pišl oko sebe okuplja veći dio osnivaća velikogoričkog SDP-a koji su jako ljuti i nezadovoljni načinom na koji Vesna Fabijančić Križanić godinama vodi unutarstranačku politiku, koja ih je na konvenciji 2010. godine “izbacila” iz svih stranačkih tijela i potpuno ih marginalizirala. Uz Mirjanu Mataušić Pišl stoji i dio članstva koji su željni promjena i koji smatraju da bi aktualna vodeća garnitura sama trebala podnijeti ostavke i prepustiti drugima da vode stranku jer rezultat koji su pokazali na održanim lokalnim izborima su poražavajući za velikogorički SDP.

Teško u ovakvoj situaciji u kojoj SDP na državnoj razini svakim danom donoseći svoje nepopularne odluke koje idu maksimalno i jedino na štetu malog čovjeka, strmoglavo gubi na popularnosti, možemo reći tko je kriv za poražavajuću rezultat na lokalnim izborima – rekao nam je jedan član velikogoričkog SDP-a koji podržava Vesnu Fabijančić Križanić i koji je htio ostati anoniman.

Pristaše Mirjane Mataušić Pišl komentiraju aktualnu situaciju u velikogoričkom SDP-u na način da je kandidatura za treći mandat predsjednice velikogoričkog SDP-a Vesne Fabijančić Križanić smiješna i da bi se zbog loše unutarstranačke politike kao i gubitka na lokalnim izborima u kojem je SDP još više izgubio ugled među velikogoričanima trebala sama povući sa mjesta predsjednice.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: VFK u DIP-u?
« Odgovori #389 : Veljača 25, 2015, 09:34:34 poslijepodne »
Vesna Fabijančić - Križanić napušta SDP. Dugogodišnja predsjednica velikogoričkog SDP-a i kandidatkinja za gradonačelnicu Velike Gorice na prošlim lokalnim izborima napušta stranku zbog odlaska u Državno izborno povjerenstvo.
https://www.facebook.com/Velikogoricki

Kaj je ovo patka il istina? Stranica sdpa zabetonerana pred 9 mesec i odonda ni tr ni mr.
wwwg tablice