Autor Tema: Kerum  (Posjeta: 14872 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kerum
« Odgovori #15 : Srpanj 13, 2011, 11:53:50 poslijepodne »
Npr. neki tu bliži poduzetnici su se uzdigli zahvaljujući činjenici da su podigli kredit u Beogradu pa ga nisu trebali vraćati.
...
 Isto tako se kod nas pričalo da su cigarete koje su ljudi slali vojnicima u Oluju završile u privatnim dućanima. Činjenica je da nikakve cigarete nisu stizale do vojnika, pušile su se zaplijenjene srpske cigarete, a opet, možda su ljudi sakupili premalo cigareta pa nije bilo za sve?!

I čarape i pive (dojde tata k sinu v posetu i pita ga jel dobil x jel su poslali x na razine brigade a ovaj ga bledo gledi-kaj ste poslali!?) a cedevita je vađena z SDO-a jel se "pokvarila",prešel rok trajanja...
Ni logistika tu ni bila bez greja.Bil sem v jene druge jedinice de smo živeli o kuvanomu mesu (retko da ga je kusa kaj je bila znami štela jesti,v šest mesec nisu nigdar uspeli speči meso!!?) i "gulašu" (dosta optimističen naziv za nekaj kaj mesecima ima iste sastojke a ime se mejna ovisno o tem kaj se prvo hiti v kotel (od krumpera,...).Umetnost je da skoro nigdar v 50 litri juve ni bilo mesa ni rezancov a retko da je zalutala ogromna kost nepoznatoga porekla."Juvu" nigdo ni ni štel jesti,samo smo imali brigu z prajnem.Jelovnik ni postojal za brigadu,čak ni da su ga iskali z nivoa bojne il diviziona,paper su dobili al stajne nigdar ni odgovaralo.Tak se događalo da dva susedne jedinice ne jeju istu ranu a ni niža zapovedništva nisu bila "pošteđena".Pretpostavlam da su logističari ovo kaj je bilo bole požrli il prodali a kaj nigdo ni štel išlo je vojske.
Kaj si moreš misliti o tomu čoveku kaj ti na položaj dopela vreču pokvarene paprike i brzo zbriše..?
...
Ovo pišem zato kaj sem *kica...
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Hrvatska je već bankrotirala !
« Odgovori #16 : Srpanj 14, 2011, 07:36:13 prijepodne »
Slavko Kulić s Ekonomskog instituta u Zagrebu i jedan od najžešćih kritičara gospodarskih zbivanja, je rekao da nam najgore tek slijedi i da ćemo bankrotirati. Već godinama stižu upozorenja o gospodarskom slomu države, a nitko i ne sluti kada će uslijediti najgore: tek krajem 2011.    Ovo je izjavio točno prije godinu dana, a jučer je izjavio ovo:"visina anuiteta koji je već stigao na naplatu iznosi 15,5 milijardi eura, a Hrvatska u pričuvi ima 10,5 do 11 milijardi eura. "To znači da nismo uspjeli reagirati na svoje obveze. Hrvatska je u stanju pape 5 (dijagnoza neizlječivog raka op.a.), a u ovoj zemlji svi šute o tome, uključujući intelektualce"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/slavko-kulic-hrvatska-je-vec-bankrotirala/560909.aspx
« Zadnja izmjena: Srpanj 14, 2011, 07:40:56 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Kerum
« Odgovori #17 : Srpanj 14, 2011, 08:58:08 prijepodne »
I zato nam je u državi tako kako nam je, pred bankrotom smo.
Mi smo U BANKROTU. I što kasnije se to prizna, to će skuplje koštati izvlačenje iz bankrota.

Evo definicije:
What Does Bankruptcy Mean?
A legal proceeding involving a person or business that is unable to repay outstanding debts.
http://www.investopedia.com/terms/b/bankruptcy.asp

Dakle, očito je da svoje dugove ne možemo plaćati nego se dodatno zadužujemo da bismo ih plaćali. A ta spirala završava propašću, prije ili kasnije. No, glavno je da se naši ministri financija hvale kako oni "nisu uzeli kredit, nego su samo reprogramirali stari".  :-[

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kerum
« Odgovori #18 : Srpanj 17, 2011, 11:16:53 prijepodne »
Odlično rečeno, sve istina...!

Kao i što si možda "zaboravio" reći kako će nam članstvo u EU jaaaako pomoći da nam bude bolje, vjerojatno bi nam i u tome EU pomogla da riješimo stvari...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Kerum
« Odgovori #19 : Srpanj 17, 2011, 03:08:41 poslijepodne »
Ti bar dobro znaš koja je razlika između Ultimate Fighta i ulične tučnjave. Eto, to će nam donijeti EU - pravila igre i nadzor da ih se svi pridržavaju. Naravno, i Kličko dobije poneki meč na staru slavu, ali i veliki Tyson dobije otkaz kad krene ljudima gristi uha...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kerum
« Odgovori #20 : Srpanj 18, 2011, 12:19:59 prijepodne »
Po 107.-i puta, samo za tebe:

Da bismo imali pravila, ne treba nam EU.

Ionako smo ta pravila već usvojili kroz zaključena poglavlja. A EU više od toga ionako nema ni ovlasti ni mogućnosti.

Ili da nam veliš kako bi to izgledalo konkretno glede pravila, koja već imamo (ili nemamo, reci nam...), kao i u praksi mimo sadašnje prakse...  ::) ::) ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Kerum
« Odgovori #21 : Srpanj 24, 2011, 05:34:20 poslijepodne »
Nevenka Bečić - Nedjeljom u dva

Nisam gledao cijelu emisiju već samo malo početak i malo kraj, ali koliko sam vidio Nevenka se vrlo dobro pripremila i imala je spreman odgovor na svako pitanje.
« Zadnja izmjena: Srpanj 24, 2011, 05:36:56 poslijepodne Stjepan »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kerum
« Odgovori #22 : Srpanj 24, 2011, 05:46:01 poslijepodne »
... Am ti je i sama izjavila na samom početku da je izgubila tri dana pripremajući se za emisiju ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Kerum
« Odgovori #23 : Srpanj 24, 2011, 06:16:15 poslijepodne »
Ako vam se ne gleda cijela emisija ima Index malo okrnjeni transript gdje baš nisu sve prenijeli baš točno, ali može poslužiti ako ne želite sat vremena život potrošiti na gledanje emisije.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nevenka-becic-isus-je-bio-odlican-spin-sada-pred-izbore-svi-pisu-o-kerumu/563019.aspx

NEVENKA BEČIĆ, sestra splitskog gradonačelnika Željka Keruma i šefica Gradskog vijeća Splita, gostovala je danas kod Aleksandra Stankovića u "Nedjeljom u 2".

"Presretna sam, ispunjena sam duhovno, ako mogu pomoći građanima", kazala je Nevenka u uvodu emisije. O Nevenki su pohvalno govorili Ljerka Puljić, izvršna direktorica Agrokora te voditeljica poslovanja Jokera i gradska vijećnica HGS-a Danijela Špalj.

"Imam dobar odnos sa novinarima"

"Izgubila sam dva radna dana i jedan posvećen obitelji, pozvali ste me, ja sam došla, pokazujem da imam dobar odnos i kontakt s novinarima te da jednostavno ne stoji teza da mi iz HGS-a izbjegavamo suradnju s novinarima. Ovo je primjer da to nije točno. Svaki novinar radeći svoj posao osigurava egzistenciju za sebe i obitelj. Tako i ja. Zato ih poštujem i cijenim, ali samo u mjeri u kojoj prezentiraju narodu i gledateljima istinu. Ako neki novinar želi izjavu, ja je dam, ali je mora prezentirati kako sam ja to rekla. Ako napiše neistinu i prezentira kao istinu, onda takav novinar nema mogućnost da dobije izjavu. Samo korektan odnos poštujem", pojasnila je Nevenka Stankoviću zašto je prihvatila poziv.

Kerum ušao u politiku jer ga je nervirala jadna vizura Splita s njegove jahte

Kerumu žao što je ušao u politiku, zanimalo je Stankovića. "Cilj je ovdje Željko Kerum, shvatila sam ja da će emisija u tom pravcu krenuti. Držim da bi me trebalo koristiti za pitanja o mom profesionalnom i političkom radu. Nije mi poznato da je Kerum izjavio da mu je žao što je ušao u politiku. Prva sam ja koja mu je rekla 2009. godine u veljači jedno popodne što će ti to. Rekao mi je: "Sestro, kandidirat ću se za gradonačelnika, a ti ćeš biti predsjednica Gradskog vijeća". Rekla sam mu: "Zašto ćeš se iscrpljivati, imamo mi dovoljno svog posla". On mi je kazao: "Sestro, odlučia sam, samo sam te pita hoćeš li biti uz mene. To je moja odluka, idem da napravim nešto dobro za Grad Split, nešto što će ostati kao vječno za mog mandata. Naprosto me iritira što Split zaostaje u razvoju, a ima toliko toga što se može napraviti". Bio je razočaran vizurom Splita, deprimirao bi ga pogled s njegove jahte. Imao je puno ideja, a ja, koja ga tako dobro poznajem znam da je sve svoje planove realizirao, vjerovala sam u njega. Zato sam ušla u politiku s njim", objasnila je Nevenka.

HGS ima misiju - oporavak gospodarstva i dostojanstva!

Za razliku od brata, ona se politike nije zasitila. Štoviše.

"Ja se nisam zasitila, mene je politika počela odmarati. Političari su vrsta ljudi koji nisu opterećeni s dobrobiti naroda, već osobnom. Ostala sam zatečena kako funkcionira politika u nas. Shvatila sam da mogu doprinijeti da se to promijeni. Političari u 20 godina nisu napravili ništa. Gospodarstvo je u kolapsu, nezavisni smo samo na papiru. HGS ima svoju misiju! Utjecat ćemo na formiranje Vlade, strateški cilj je da se Vlada mora posvetiti konačno rješavanju gospodarske situacije", otkrila je Bečić, koja računa da će u Saboru HGS imati 8 mandata! Hoće li i ona, još ne zna. Ako brat bude rekao da hoće, onda hoće.

"Ne idemo u koaliciju prije izbora ni s kim. Kada uđemo u Sabor, matematički smo izračunali da ćemo biti vaga u formiranju Vlade. Bit ćemo vaga, opredijelit ćemo se za opciju koja će provoditi u djelo našu misiju, konačan oporavak gospodarstva. Ne isključujemo nikoga", kazala je Kerumova sestra. Nije htjela okriviti premijerku Jadranku Kosor za loše stanje o kojem je govorila. Čini joj se da je prekratko na dužnosti da bi ona snosila krivicu za očajno stanje o kojem je pričala.

"Željko Kerum nije imao odgoj da kaže kako Srbe ne bi volio imati u obitelji"

Odgoj Kerumovih bio je odgoj majke i bake, u tradicionalnom duhu, kazala je Nevenka Bečić: "Nas petoro djece smo trebali poštivati starije. Bez obzira jesam li se slagala, ili ne. Željko je trebao poštivati mene, i moja je bila glavna, kao što sam ja morala slušati starijeg brata."

A što je sa Srbima, onom Kerumovom da nikako ne bi želio da ima takvog u obitelji? "Željko nije imao takav odgoj. Ne znam zašto je to rekao. Naši roditelji su nas odgojili da poštujemo svakoga. Nikad nam nisu stvarali takvu barijeru. Ni meni ne pada da svojoj djeci diktiram izbor. Ja bih voljela da se moje dijete uda ili oženi za pripadnika istog naroda, najsretnija bi bila kada bi to bilo u susjedstvu, ali nikada nam nije palo na pamet da utječemo na izbor", kazala je Bečić.

"Jugoslaveni su novinari Slobodne Dalmacije, plaćenici koji mrze sve što je hrvatsko"

Spominju se Jugoslaveni. Zašto oni napadaju? "Plaćenici Slobodne Dalmacije. To nisu novinari. Za sitan iznos i korist pišu po nalogu da se naruši dignitet Željka Keruma. Imali ste izjave svih koji su protiv Željka Keruma bili za vrijeme kampanje. Ne mogu oprostiti građanima Splita koji su dali glas za Željka Keruma. Oni ne mogu, a ne Split. Izbori će pokazati koliko Splićani cijene Keruma. Zašto su Jugoslaveni? Oni mrze sve što je hrvatsko. Dobro je to Željko detektirao", ponovila je Nevenka više-manje poznati stav Kerumovih o "urbanim Jugoslavenima" i novinarima.

Nema nepotizma, obitelj je najpouzdanija

"A što je s nepotizmom", zanimalo je Stankovića.

"Ma gdje? Ajde pokažite mi to?", nije znala Nevenka što Stanković govori.

"Rođaci, kćeri, u Nadzornim odborima, vidi se iz aviona da je sve rodbina involvirana u politiku", precizirao je Stanković.

"To je iz vašeg kuta gledišta. Informacije su djelomično točne. Naveli ste krive pozicije i imena. Ne postoji nepotizam. Zato jer je na nezavisnoj listi 2009. bio Željko Kerum na prvom mjestu. Na drugom mjestu bila je Nevenka Bečić, a treći Petroslav Sapunar. Građani su znali i imali saznanja da sam ja sestra, a Petroslav Sapunar zet Željka Keruma. Činjenice su bile poznate. Moja kćer je u NO Lovrinac. Bila je na listi za Županijsku skupštinu. Kerumova lista dobila je mogućnost da upravlja i odgovara za svoje postupke. Kome povjeriti nadzor? Pa ljudima kojima vjeruješ. Moja kćer je diplomirala poslovnu ekonomiju, upisala studij, žena visoko obrazovana, ima sve kvalifikacije. Moramo imati ljude od povjerenja, koji su stručni da kontroliraju rad poduzeća. Nema lojalnijih od onih koji su bili na Kerumovim listama. Svi su raspoređeni na odgovorne dužnosti. Evo, odvjetnik Dino Puljić nije rođak", sjetila se Nevenka.

"Njega nisam spomenuo", iznenadio se Stanković.

"Pa ovo kad smo pričali u hodniku", podsjetila ga je Bečić.

Uslijedilo je pojašnjavanje o čemu se radi. Povjerenje je osnova svega, pokušala je gošća uvjeriti voditelja.

O spomenicima

Nije se Nevenki svidjelo što je sve Milorad Bibić Mosor kazao o inicijativi za spomenike Tuđmanu, Papi i Isusu. Zato je imala poruku za njega: "Gospodine Mosor kandidirajte se vi na izborima, da vidimo koliko ćete povjerenje dobiti. Onda ćete biti u situaciji da promičete vaše ideje."

"Kerum nije baš najveći katolik"

Onda se pokazala bit. Što Nevenka kaže o Kerumovom Isusu na Marjanu. Sve je šokirala iskrenošću.

"Isus je izvrstan, sada pred izbore, svi pišu o Kerumu. Hoće li se realizirati, pitajte njega. Mislim da to neće biti na Gradskom vijeću. Možda tek u drugom mandatu. Mislim da je to dobar predizborni marketinški trik. Odličan spin. Mi smo katolička država, prevladavaju pripadnici katoličke vjere. Isus je onaj kojem se molimo i klanjamo. Ako je zaslužio spomenik, to će struka verificirati i odrediti", objasnila je Nevenka.

"Kerum nije baš najveći katolik", cinično je primijetio Stanković.

"Svi smo ljudi s vrlinama i manama, svi smo došli u situaciju da napravimo nešto što ni u snu ne bismo zamislili. I on je samo čovjek. Ako je pogriješio, oprostit ćemo. Za sve drugo, pitat ćete njega", dobro se izvukla Nevenka.

Rasipništvo i katolici

Rasipništvo i katolici, nije se Stanković nikako mogao rastati od teme.

"Kako tradicionalni odgoj i trošenje 300 tisuća kuna na jahtu, kako to ide ruku pod ruku", upitao je gošću, ponovno izazvavši Nevenkin gnjev citiranjem netočnih podataka.

"Ne možete vi onakvu jahtu kupiti za 10 milijuna kuna", zamjerila je Nevenka te onda pojasnila kako je bratu nužan luksuzan odmor kako bi se pripremio za stres koji ga očekuje u poslovnom svijetu: "Željko Kerum, ako je koristio jahtu, onda ju je iznajmio, kao i drugi. Dobio je račun, plaćen je porez, Željko Kerum je platio. Ja sam mu odobrila, jer ima dobit i koju kao vlasnik ima pravo trošiti kako god hoće. Je li vi možete pretpostaviti život poduzetnika. 24 sata stresa dnevno. To zahtijeva period isključivanja da bi mogao dalje funkcionirati. Ako ga je boravak na jahti relaksirao da nadvlada sve probleme koji ga očekuju u biznisu, onda je to poželjno. I trebalo je."

Kršćanska skromnost, Maybach i jahta

Nije baš uvjerila Stankovića, koji se sjetio Maybacha. Kako Maybach ide pod ruku s kršćanskom skromnosti.

"Maybach je poslužio tvrtki Kerum u promidžbene svrhe. Nije se shvatila srž tog posla. Kupnjom Maybacha svi su čuli za Keruma, evidentno je i da je naša realizacija u maloprodaji porasla. Vidite Karlovačku pivovaru, koliko oni troše na promidžbu na vašoj televiziji", pokušavala je Nevenka, prilično neuspješno, objasniti Stankoviću pozadinu operacije nabavke luksuznog vozila u promotivne svrhe.

Kako katoličanstvo i trošenje na Maybach i jahtu ide ruku pod ruku, nije odustajao Stanković.

"On je kao kršćanin pomagao i donirao, do dva milijuna kuna u tvrtki Kerum", konkretna je bila Bečić.

"A vi, vaša imovinska kartica, koliko zarađujete?", sve je zanimalo Stankovića.

"Oko mene su se mnogi vrtili, a ja sam se dobro udala. U imovinskoj kartici nemam ništa. Plaća mi je velika, ali primjerena mom radu. Ja je određujem sama. Direktor sam tvrtke, Željko mi je ostavio slobodu određivanja plaća. Njega to ne zanima. Imam sebe, više mi ne treba. Sve što napravim, ostavim kući", objasnila je Nevenka. Nije se smela ni kada joj je Stanković kazao da se one koje se danas dobro udaju nazivaju sponzorušama.

Laži, dozvole i frizura

"Grad je otkupio zemlju za gradnju ceste do vaše kuće?", zainteresirao se Stanković oko zemlje obitelji Bečić, Kerum i Obad na Žnjanu.

"Sad ću ja vama reći istinitu informaciju. Objavljene su neistine. Da sam ja sebi dala dozvolu i promijenila namjenu iz turističke u stambenu. Reći ću jer mi je neistina dosta. Da li su Jugoslaveni, to me ne zanima, već samo da javnost dozna istinu. Evo papira, građevinska dozvola izdata 2001. godine!", otklonila je Bečić dubioze o kojima su prošli tjedan pisali najtiražniji hrvatski dnevnici.

"Frizura vam vapi za nježnošću", raznježio se Stanković na samom kraju.

"Ja se dobro osjećam sa svojom frizurom, a što drugi misle ne zanima me", nije se Nevenka obazirala na provokaciju.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kerum
« Odgovori #24 : Srpanj 25, 2011, 12:02:24 poslijepodne »
Taj Stanković je stvarno najjadnije dno od dna, čisti bahati kvazinovinar koji ne zna drugo osim provociranja i senzacionalizma, njega činjenice niti ne interesiraju niti uopće tangiraju. Fakat je napuhani jadnik, kompleksaš zbog svojeg niskog rasta, pa onda mora ispadati važan ponizavajući druge.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kerum
« Odgovori #25 : Srpanj 25, 2011, 12:25:56 poslijepodne »
Nije prvi put da si popljuvao Stankovića. Reci otvoreno tko su po tebi dobri novinari u Hrvatskoj ? Nabroji neke.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kerum
« Odgovori #26 : Srpanj 25, 2011, 01:40:42 poslijepodne »
Nebitno je tko je dobar - ovdje govorimo konkretno o Stankoviću, koji je loš, i to je preočito. U Hrvatskoj ima dobrih novinara - no na žalost, oni jako teško dolaze do izražaja, posebice u dnevnopolitičkim tematikama i medijima, i koji u svim tim medijima moraju imati neku politikantsku obojanost, tako da je izdaleka vidljivo na čijoj platnoj listi je taj medij.

Ako novinar u Hrvatskoj želi dokazati svoju iskrenost, kvalitetu i nepotkupljivost, onda se mora baviti takvim temama u kojima to maltene i nije ni moguće (npr., turizam, putopisi, mozaik emisije tipa "Dobro jutro"...), inače je obavezno svrstavanje u neku političku opciju ili zaštitu nečijih interesa. Novinari koji su se drznuli ići protiv strogih kalupa i uputa svojih urednika, posebice u pisanim tiskanim medijima, redovito su letjeli, posebice ako su igrali na kartu iskrene informacije i profesionalno, objektivno odrađena posla... bivši susjed mi je bio novinar i u Nacionalu, i u još nekim tiskanim medijima (i sada radi), pa sam se naslušao izuzetno "cvebastih" pričica o ponašanjima šefova unutar zidova redakcije, od pokojnog Pukija do mnogih današnjih aktualnih imena... i jedan od takvih je dovoljna da iste sekunde okrenete glavu i stvorite sasvim novu sliku o cijelom tom novinarskom svijetu, njihovom radu i kako to izgleda u praksi od stvaranja materijala do njegove objave. Stvari su vrlo degutantne.

Od političkih novinara koji znaju ozbiljno razgovarati i da pritom poznaju i sugovornika i ono o čemu razgovaraju izdvojio bih - po meni - "prvu damu" hrvatskog novinarstva, Mirjanu Rakić, kojoj jedan puzavac tipa Stankovića, koji kao da je izašao iz rubrike "vjerovali ili ne" srpskog "Politikinog zabavnika", neće nikada biti niti do gležnja. On uredno odrađuje posao za račun onoga tko ga plaća, što službeno - što još više neslužbeno, no to nije posao koji u meni pobuđuje ikakvo poštovanje, jer njegov način rada i razgovora smatram najnižim smećem i uvredu za novinarstvo. Njegov način izvlačenja iz konteksta, lupetanja provokacija bez da je uopće upoznat sa stvarima, drskog preseravanja kao da je on "superupućen" u sve i cijelo vrijeme debelo nadmoćan sugovorniku (bez obzira tko to bio) - jednostavno su degutantni za gledanje, a to nije ni potrebno - dovoljno je pročitati kakova je bezvezna pitanja postavljao gđi. Bečić.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Kerum
« Odgovori #27 : Srpanj 25, 2011, 02:14:25 poslijepodne »
Je u pravu si, slažem se stobom i mene podsjeća na jednog kolegu ovdje na forumu, kao da su sijamski blizanci, a dobro si ih i opisao, vrijedilo bi za obojicu isto. ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kerum
« Odgovori #28 : Srpanj 25, 2011, 04:27:05 poslijepodne »
Nemoj si tepati - nisam na tebe mislio...  ;) >:D ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”