Autor Tema: Aktual - novi (stari) tjednik...  (Posjeta: 4393 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Aktual - novi (stari) tjednik...
« : Srpanj 03, 2011, 10:30:08 prijepodne »
Izašao je četvrti broj "Aktuala" ( http://www.aktual.hr/ ), pa obzirom sam pročitao prva tri broja, i odlučio neke stvari, da pitam i vas - kakav ste dojam stekli, što vam se sviđa, kako ga ocjenjujete??  ;D ;D ;D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Aktual - novi (stari) tjednik...
« Odgovori #1 : Srpanj 03, 2011, 09:36:45 poslijepodne »
Primjetio sam da je izašao novi tjednik, planirao sam ga pogledati, ali kad se nađem blizu kioska i vidim tipografiju koja bi prije odgovarala magazinima tipa Story ili Glorija, onda odlučim uštedjeti novce.

Glavna urednica Sina Karli? Hm, to je Nacional kojeg su pokrenuli oni koji se ne slažu s politikom novog gazde?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Aktual - novi (stari) tjednik...
« Odgovori #2 : Srpanj 04, 2011, 09:45:44 poslijepodne »
Tak je, to je ta otpadnička ekipa...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Aktual - novi (stari) tjednik...
« Odgovori #3 : Srpanj 05, 2011, 08:38:37 prijepodne »
Nije otpadnička.
Otpadnici su ovi koji su se uguzili stranome gazdi.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Aktual - novi (stari) tjednik...
« Odgovori #4 : Srpanj 05, 2011, 02:25:02 poslijepodne »
Kak se zeme... otpadnici su oni koji su se odvojili od baze, od matice - i u ovom slučaju su to upravo ti, ne ulazeći u razloge njihova čina... na žalost, nisu ništa naučili i ništa novo ponudili čitateljima, očito je da od svoje plitke formule ne znaju dalje...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”