Autor Tema: Autocesta  (Posjeta: 326418 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Autocesta
« Odgovori #570 : Lipanj 20, 2013, 06:03:16 poslijepodne »
Ovak Američani z svoje čeke moreju kontrolerati z PKTa osim erodroma i cestu Zagreb-Bihač-Split. Onak ju nebi dobro videli.
limena nadstresnica
Jedina cela, se drugo je rastureno na proste faktore. Beba-zvečka.

Dobio sam igracku
 Sjajnu i prekrasnu
 Bila je od plastike
Taman da se razbije
 
Tata me je skuzio
Jako se uzrujao
 Igracku je sakrio
I ovako mi je rekao:
 
"No no no no cekic
 No no no no kljesta
 Tako ces ju
samo zdrobit"
http://cuspajz.com/tekstovi-pjesama/pjesma/psihomodo-pop/igracka.html
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Autocesta
« Odgovori #571 : Srpanj 12, 2013, 02:26:29 prijepodne »
Autocesta do Lekenika sljedeće godine
...Ostatak dionice do Siska, nekih sedam kilometara, bit će kandidiran kroz kohezijske strukturne fondove kao jedan dio brze ceste...
...Dodaje kako tako Sisak i Sisačko-moslavačka županija postaju tako jedan od rijetkih hrvatskih gradova što mu otvara određenu konkurentsku prednost jer će imati dvije autoceste te novu željeznicu. Upravo je HŽ na području naše županije uložio velika novčana sredstva u rekonstrukciju željezničke pruge od Zagreba do Siska.
http://www.portal53.hr/vijesti/sisacko-moslavacka-zupanija/98-smz/10640-autocesta-do-lekenika-sljedece-godine.html
wwwg tablice

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #572 : Kolovoz 12, 2013, 10:45:46 prijepodne »
velika mlaka ima izuzetnu cast da prezentira na malom prostoru bisere hrvatske kulture i graditeljstva.

nakon konacnog micanje one autobusne stracare prek puta divne , koja je stotine tisuca putnika i prolaznika iritirala,  neznajuci , da li su sletjeli u jednu europsku zemlju ili u Kandahar, nasi umjetnici projektanti i graditelji podarili su nas sa jos jednim izljevom domaceg kretenizma.

svima koji putuju iz gorice prema balkanskoj metropoli iza omw crpke , neka skrenu dijelic pozornosti prema onom ulazu na buduci autoput.

vidjet ce kretenzima koji nebi ucinili i najzatucanija plemena centralne afrike..

bit ce veselo kad se prerezu vrpce , pojedu volovi, malo zapuse , zahladi i zaledi se , svladavanje tog uspona koji bi cinio probleme i gorskoj sluzbi spasavanja.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #573 : Kolovoz 12, 2013, 02:21:04 poslijepodne »
Na koji kretenizam točno misliš u tome odvojku ceste na nadvožnjak?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Autocesta
« Odgovori #574 : Kolovoz 12, 2013, 03:15:20 poslijepodne »
Na koji kretenizam točno misliš u tome odvojku ceste na nadvožnjak?

Vjerojatno na jako nagli uspon tog dijela odvojka , koji se penje ja zaobilazni dio koji ide preko ranžirnog kolodvora i sadašnje autoceste.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #575 : Kolovoz 12, 2013, 04:41:37 poslijepodne »
Na koji kretenizam točno misliš u tome odvojku ceste na nadvožnjak?

kretenizam je cijeli nadvoznjak iznad ceste i pruge u odri, a vrhunac je onaj ulaz odmah iz benzinske crpke omw .

taj nadvoznjak , ili kak da se to nazove trebao je ici kompl. ispod zemlje..ruglo je napravljeno, sirenje naselja je prekinuto, prekrasna i vrijedna zemlja unistena za sve vjekove.primjer zlocina prema zivotnom prostoru.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Autocesta
« Odgovori #576 : Kolovoz 12, 2013, 05:12:56 poslijepodne »
Na koji kretenizam točno misliš u tome odvojku ceste na nadvožnjak?

kretenizam je cijeli nadvoznjak iznad ceste i pruge u odri, a vrhunac je onaj ulaz odmah iz benzinske crpke omw .

taj nadvoznjak , ili kak da se to nazove trebao je ici kompl. ispod zemlje..ruglo je napravljeno, sirenje naselja je prekinuto, prekrasna i vrijedna zemlja unistena za sve vjekove.primjer zlocina prema zivotnom prostoru.

Sa ovim se apsolutno slažem!
Vizura je totalno uništena, samo još je pitanje kako bude sve na kraju izgledalo?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #577 : Kolovoz 12, 2013, 05:59:29 poslijepodne »
Sa ovim se apsolutno slažem! Vizura je totalno uništena, samo još je pitanje kako bude sve na kraju izgledalo?

ne znam o čemu pričate, jer tu vizura i nije potrebna,. zemljište tamo gdje je nadvožnjak ionako nije građevinsko za privatne potrebe, pa tako i nema širenja naselja, cesta se tretira kao gradska prometnica i ne smeta što je uspon takav (i to je efektnije i jeftinije građenje od ukopavanja u zemlju). ne znam zašto ulaz na odvojak ne bi bio odmah iza izlaza sa pumpe?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

hornet34

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #578 : Kolovoz 12, 2013, 09:37:19 poslijepodne »
samo nek to već jednom puste u promet pa makar do velikog polja...

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #579 : Kolovoz 13, 2013, 01:58:33 poslijepodne »
Sa ovim se apsolutno slažem! Vizura je totalno uništena, samo još je pitanje kako bude sve na kraju izgledalo?

ne znam o čemu pričate, jer tu vizura i nije potrebna,. zemljište tamo gdje je nadvožnjak ionako nije građevinsko za privatne potrebe, pa tako i nema širenja naselja, cesta se tretira kao gradska prometnica i ne smeta što je uspon takav (i to je efektnije i jeftinije građenje od ukopavanja u zemlju). ne znam zašto ulaz na odvojak ne bi bio odmah iza izlaza sa pumpe?

zemljiste u zoni ili ne u ovom trenutku nije bitno, bitno je
1;unisteno to zemljiste i naselje bez mogucnosti sirenja.
 2; visualnost je grozna, kao da je rvatski akademik kincel sa jurom tu imal prste
 3; najbitnije, ulaz na buducu autocestu ima uspon koji ce zadavati itekakve probleme...nesto grozno, nikad vidjeno.

pitanje.

stari penzic sa svojom skodom kak da se popne gore.

sleper , vozi hrvatsku pamet na trziste eu, zapne prije europskih potrosaca na tom usponu, klize se do lomnice.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #580 : Kolovoz 13, 2013, 02:17:34 poslijepodne »
zemljiste u zoni ili ne u ovom trenutku nije bitno, bitno je

1;unisteno to zemljiste i naselje bez mogucnosti sirenja.
 2; visualnost je grozna, kao da je rvatski akademik kincel sa jurom tu imal prste
 3; najbitnije, ulaz na buducu autocestu ima uspon koji ce zadavati itekakve probleme...nesto grozno, nikad vidjeno.

1. I ne treba se širiti. Kaj imaš tam zemlju kojoj to ruši cijenu?
2. Vizualnost je odlična, jer očito nisi vidio kako je to umnogome riješeno po drugim zemljama. Ta petlja je vrlo atraktivna i nimalo jednostavna za izvedbu.
3. To nije ulaz na autocestu, već samo spojnica na prilaznu cestu. Mjesta ima dovoljno u širini za bilo koga, ne postoji auto ili drugo vozilo koji se ne bi moglo popesti gore, kut uspona je manji i kraći negoli petlja na autoputu kod Folnegovićevog naselja koja bez ikakvih problema šljaka već desetljećima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #581 : Kolovoz 20, 2013, 08:38:55 poslijepodne »
a dobro, ja nemam ama bas nista protiv da se to ruglo od hrpetine betona tebi svidja..uzivaj

poslije tebe ostat ce generacije koje vjerujem nece biti zalupane i njima se uzima zivotni prostor na vrlo atraktivnoj lokaciji ...ponovno ponavljam , ucinjen je zlocin prema zivotnom prostoru .


ako se moglo za dionicu  gorica prema busevcu voziti kamenje kamionima iz duge rese, usprkos dobroj zeljeznickoj infrastrukuri, valjda ima novaca i za taj dio u varijaniti ispod zemlje..nije vrag da se sve potrosilo za kamionski prijevoz 8)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Autocesta
« Odgovori #582 : Kolovoz 21, 2013, 12:27:53 prijepodne »
ako se moglo za dionicu  gorica prema busevcu voziti kamenje kamionima iz duge rese
A Severna obilaznica na visine prvoga (1.) kata..?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #583 : Kolovoz 21, 2013, 01:04:03 prijepodne »
poslije tebe ostat ce generacije koje vjerujem nece biti zalupane i njima se uzima zivotni prostor na vrlo atraktivnoj lokaciji ...ponovno ponavljam , ucinjen je zlocin prema zivotnom prostoru .

Životni prostor ima vrijednost ukoliko isti ostavlja određeni standard, prirodu, okruženje, a ne ako ga se preizgradi i sve te njive pretvore u gusto naseljen porstor... takav životni prostor nije nikome u interesu, osim tebi i sličnima kaj tamo imaju zemlju,a  ovak ostaju bez debele love i sada sipaju frustracije. Lokacija je atraktivna do tada do kada lokacija nešto i pruža za društveni i javni život, a ne da je svaki metar izgrađen. U tome smislu i nisam za to da se širi naselje, neka se ljudi naseljavaju negdje drugdje, mjesta ima, životni prostor je važan za one koji sada tamo žive, a ne za one koji bi uništili taj prostor i sebi i onima koji su ga imali do tada. Da ja tamo živim važnije mi je imati dobru prometnu infrastrukturu nego još tri ulice susjeda. Od njih nemam ama baš ništa.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #584 : Kolovoz 21, 2013, 08:26:21 prijepodne »
ali  ali kolega, kakve jebene frustracije svezi zemlje..nemam tu zemlje, imam drugdje i previse...a bogme niti ovisim o tome,  ili da li ce drug linic prodati pb i co da dobijem placu za slijedecih par mjeseci..od takvih i slicnih nisam ovisan

o izgledu betonske rugobe, zivotnom prostoru, nema bas svrhe udarati po tipkovnici.u biti to okruzenje ima vec svjetski raritet, izlijev hrvatske kulture u par sto metara dalje u jakusevcu..uz ovu rugobu od betona i novom zracnom lukom ako ce itko htijeti to smece financirati zivotni prostor bit ce doveden do savrsenstva..pardon..jos samo novi institut svetskog glasa za tumore....da smo i mi  u necem konstantno prvi na ljestvici.