Autor Tema: CRNA KRONIKA  (Posjeta: 212724 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Master

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #300 : Travanj 26, 2012, 12:11:50 prijepodne »
Treba li nešto još komentirati nakon ovakvog pisanja i vrijeđanja, kad je po tko zna koji put uhvačen da piše gluposti ??? ... ?

Nije glupost povreda njegovog ili tvog napuhanog ega. Reci što sam ja netočno napisao, i priznat ću da si u pravu. Samo ne znam kak bi ti to dokazao, mislim - temeljem čega... daljnjeg čitanja novina?  ::)

O prenapuhanom egu možeš nam svima skupa pričati samo iz vlastitog iskustva, a po meni, kako su me učili u školi, ako se kaže GRUPA , to nikako ne znači brojkom 1 (pojedinac) nego da ih je više, samo ti tvrdiš suprotno.  Očito si u to vrijeme  u školi čačkao uha ili kopao nos ... Dečec, memre se sve navčiti ni v menzi ni v pendrek baru ...
opet ti o svojoj skoli,pa nisu svi bili u partiji i imali vrhunske skole.....jesu te tam ucili o onima o kojima pises...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #301 : Travanj 26, 2012, 06:50:30 prijepodne »
... od kud si se ti ščupal ??? Točno, nisu svi bili u partiji, pa ni ja, ali očito vidim da nisi svi bili ni u osnovnoj školi, ali ti si tu nemreš pomoći.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #302 : Travanj 26, 2012, 08:49:55 prijepodne »
... od kud si se ti ščupal ??? Točno, nisu svi bili u partiji, pa ni ja, ali očito vidim da nisi svi bili ni u osnovnoj školi, ali ti si tu nemreš pomoći.
dosadno mi bez tvoje demagogije......

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #303 : Travanj 26, 2012, 12:17:35 poslijepodne »
... daj me se okani ... nemam namjeru s tobom polemizirati ni o čemu.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #304 : Travanj 26, 2012, 02:41:56 poslijepodne »
... daj me se okani ... nemam namjeru s tobom polemizirati ni o čemu.
upravo to radiš...jesi siguran u svoje želje...?

Bilaj

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #305 : Travanj 26, 2012, 03:05:22 poslijepodne »

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #306 : Travanj 26, 2012, 05:27:36 poslijepodne »
http://www.vecernji.hr/vijesti/turopolje-motociklist-podletio-pod-vlak-poginuo-clanak-402852

U Turopolju je poginuo motorist?

Dobro pogledajte onu zelenu ogradu na drugoj sliki!
Ta ograda zaklanja kompletnu preglednost iz smjera Buševca, tog pružnog prijelaza u Turopolju!
Netko bi za to trebao i odgovarati!

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #307 : Travanj 26, 2012, 09:38:44 poslijepodne »
http://www.vecernji.hr/vijesti/turopolje-motociklist-podletio-pod-vlak-poginuo-clanak-402852

U Turopolju je poginuo motorist?

Dobro pogledajte onu zelenu ogradu na drugoj sliki!
Ta ograda zaklanja kompletnu preglednost iz smjera Buševca, tog pružnog prijelaza u Turopolju!
Netko bi za to trebao i odgovarati!

Zaklanja ali ima svjetlosni i zvučni signal. Nekad je na tom prijelazu bila i rampa ali je davno skinuta. Inače več je više ljudi tu poginulo.

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #308 : Travanj 27, 2012, 12:41:49 prijepodne »
Jel zna ko, do je to jučer prije podne stradal kod Mc.Donaldsa na crvenom motoru.
Navodno da je na semaforu kod Taxi stajališta (na autobusnom kolodvoru) skrenul u desno (krivi smjer) u smjeru Zagreba i nakon 50-ak metara naletel na bjeli terenac.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #309 : Travanj 27, 2012, 11:32:02 poslijepodne »
NEREGISTRIRANOM YAMAHOM
Motorom uletio u jednosmjernu i zabio se u auto
Vozač je neregistriranom Yamahom ušao u Ulicu Matice Hrvatske u Samoboru i to u suprotnom smjeru, budući da je ulica jednosmjerna
Autor: R.I.
 Objavljeno: 26.04.2012. 11:43h
Tridesetpetogodišnji motociklist u srijedu je prekršio gotovo sva prometna pravila koja postoje, a na kraju je s teškim ozljedama završio u KBC-u Zagreb.
Motociklist je, naime, neregistriranom Yamahom oko 11 sati ušao u Ulicu Matice Hrvatske u Samoboru i to u suprotnom smjeru, budući da je ulica jednosmjerna.
Stotinjak metara dalje motorom je naletio na nissan juke kojim je upravljao 40-godišnjak. Pri sudaru je motociklist teško ozlijeđen pa je prevezen u KBC Zagreb.
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/motorom-uletio-u-jednosmjernu-i-zabio-se-u-auto_317707

26.04.2012
Yamahom u krivom smjeru ravno u automobil
Motociklist koji je jučer ujutro kod McDonaldsa skrenuo u ulicu Matice hrvatske u krivom smjeru teško je ozlijeđen nakon naleta na automobil.
Nesreća se dogodila oko 11 sati kada je 35-godišnjak vozeći motor ulicom Trg kralja Petra Kreimira IV, uz autobusno stajalište "spore linije" goričkog kolodvora, na raskrižju s ulicom Matice hrvatske, zanemarivši znak zabrane skretanja, skrenuo udesno i ušao u ulicu koja je jednosmjerna.
Nakon 130 metara od raskrižja, neregistriranim motociklom marke Yamaha je naletio na osobni automobil Nissan Juke kojim je upravljao 40-godišnjak kretavši se u smjeru prema Sisku. Tridesetpetogodišnji vozač motocikla pri naletu teško je ozlijeđen, a liječnička mu je pomoć pružena u KBC Zagreb.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4522/yamahom-u-krivom-smjeru-ravno-u-automobil.aspx

Ne`am pojma.
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #310 : Svibanj 01, 2012, 06:22:26 prijepodne »
Načelnik općine Lekenik se PIJAN službenim automobilom zabio u autobus.

Marijan Crnkoci, načelnik općine Lekeknik teško je ozlijeđen u prometnoj nesreći koja se u nedjelju navečer dogodila u Lekeniku. Policija je priopćila kako je vozio pod utjecajem alkohola - imao je 1,61 promila alkohola u krvi. Crnkoci se, vozeći službenu Opel Insigniu sisačkih registarskih oznaka iz smjera Zagreba, na glavnoj cesti Sisak-Zagreb kod benzinske postaje u Lekeniku u punoj brzini zabio u autobus koji se kretao u istom smjeru. Od siline udara njegov je automobil potpuno uništen i odbačen na drugu stranu ceste, na autobusno ugibalište koje je srećom bilo prazno, dok se autobus zaustavio desetak metara dalje.
U autobusu su u trenutku udara bila četiri putnika, ali oni kao i vozač autobusa nisu ozlijeđeni. Crnkoci je kolima hitne medicinske pomoći prevezen u sisačku opću bolnicu gdje su mu konstatirane teške tjelesne ozljede koje nisu opasne po život.
Na mjestu nesreće , prije dolaska kola hitne pomoći, događala se prava drama.
Crnkocijeva supruga Višnja, koja je došla na mjesto nesreće, od strašne scene pala je u nesvijest, a teško ozlijeđeni načelnik dozivao je njeno ime iz automobila iz kojeg nije mogao izaći, tvrdeći da mu je dobro, pokušavajući je utješiti.

http://www.jutarnji.hr/nacelnik-opcine-lekenik-marijan-crnkoci-tesko-ozlijeden-u-prometnoj-nesreci/1025070/

... Kad v jednoj "selendri" (ispričavam se stanovnicima naselja), kakva je Lekenik načelnik općine vozi Insigniju, kaj bi onda trebal voziti npr. Bandić, a da i ne spominjem premijera i predsjednika države. Toliko o razmetanju s lovom.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #311 : Svibanj 01, 2012, 06:18:30 poslijepodne »
OBJAVA: 25.03.2010 / 15:25
...Marijan Crnkoci, HSS-ov načelnik općine Lekenik, lagao je kad smo ga pitali kakvo vozilo koristi. Naime, prošli tjedan izjavio je da se vozi u opel astri staroj šest godina koja je prešla oko 250.000 kilometara. Kako smo imali informaciju da je u Općinu tih dana stigao novi službeni automobil opel insignia, vrijedan oko 200.000 kuna, upitali smo ga za komentar...
vs.
Citat:
POZIVAJU SE NOSITELJI PRAVA NA NEKRETNINAMA NA DIJELU KATASTARSKE OPĆINE LEKENIK OBUHVAĆENOG NOVOM  IZMJEROM, DA PRISTUPE U OPĆINU LEKENIK, LEKENIK, ZAGREBAČKA 44, SOBA BR. 1, (Radnim danom u vremenu od  8:30 do 15:30 sati) RADI SKLAPANJA UGOVORA O SUFINANCIRANJU KATASTARSKE IZMJERE, SUKLADNO ODLUCI O SUFINANCIRANJU KATASTARSKE IZMJERE, KLASA:930-02/11-01/01, URBROJ:2176/12-12-02, OD 29. VELJAČE 2012. GODINE („Službeni vjesnik“ br. 3/12).
http://www.lekenik.hr/
Za izmeru se nema a za pijaču se ima. I besne aute.
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #312 : Svibanj 19, 2012, 10:26:36 poslijepodne »
VOZAČ osobnog automobila smrtno je stradao u prometnoj nesreći koja se danas navečer dogodila kod Velike Gorice, javila je PU zagrebačka.

Do nesreće je došlo na državnoj cesti D3 Velika Gorica-Pokupsko u mjestu Kušanec. Automobil je sletio s kolnika se te nekoliko puta prevrnuo. Vozač je preminuo na mjestu nesreće.

Više informacija bit će poznato nakon obavljenog očevida, koji je u tijeku.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tragedija-kod-velike-gorice-automobil-sletio-s-ceste-i-prevrnuo-se-vozac-preminuo-na-mjestu-nesrece/615973.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #313 : Svibanj 28, 2012, 11:38:23 poslijepodne »
UHIĆENI I PRITVORENI
Banda maloljetnika s fantomkama krala po Gorici
Šteta koju su tri maloljetnika i jedan 19-godišnjak počinili u tri razbojništva na području Velike Gorice iznosi oko 39.000 kuna
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/banda-maloljetnika-s-fantomkama-krala-po-gorici_318213

ISPOVIJEST OKRADENE ŽENE:
Ukrali su mi medaljon i skoro me zadavili
Drske krađe u porastu su za 49 posto, a žrtve su u većini slučajeva starije žene. Ukradeni nakit najčešće je nemoguće pronaći
 U policijskoj statistici sve se češće bilježe drske krađe zlatnog nakita, torbica, novčanika i mobitela, a žrtve su uglavnom starije osobe, posebice žene. Napadači im prilaze s leđa, iznenada otimaju stvari iz ruku ili trgaju nakit s vrata, riskirajući da time teško ozlijede svoje žrtve. ...Savjetovala bih svima da čuvaju u kući stvari, da ne nose sa sobom ništa jer se ne isplati nimalo - kazala nam je umirovljenica Kristina Babić.
...- Drske krađe su u porastu za 49 posto, a razriješenost se kreće oko 42 posto. Moramo biti svjesni da su tu ciljane skupine osobe starije životne dobi, i to preko 80 posto budu dame, a puno manje gospoda u zreloj životnoj dobi. Često su otvoreni prostori, puno češće nego zatvoreni, haustori i zgrade. Neka se kreću u društvu, najrizičnije je ako pokazujete vrijednosti koje imate - rekla je Marija Goatti Matijević, načelnica Odjela prevencije PU zagrebačke
 Izbjegavanje šetnji kasno noći i po neosvijetljenim mjestima, nošenja zlatnog nakita na način da ga kradljivci odmah vide te držanje mobitela i novčanika u torbici a ne u rukama samo su neki od načina kako spriječiti drske krađe. Upravo to su savjetovali predstavnici Policijske uprave zagrebačke i Grada Zagreba na predavanju održano u Domu za starije i nemoćne Maksimir, a ti se savjeti nalaze i u nedavno tiskanom letku. Kako doznajemo, zbog krađa koje su se događale upravo oko tog Doma, njegovi korisnici veoma su zainteresirani za predavanja.
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/ukrali-su-mi-medaljon-i-skoro-me-zadavili_318214
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #314 : Svibanj 29, 2012, 08:00:07 prijepodne »
UHIĆENI I PRITVORENI
Banda maloljetnika s fantomkama krala po Gorici
Šteta koju su tri maloljetnika i jedan 19-godišnjak počinili u tri razbojništva na području Velike Gorice iznosi oko 39.000 kuna
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/banda-maloljetnika-s-fantomkama-krala-po-gorici_318213

ISPOVIJEST OKRADENE ŽENE:
Ukrali su mi medaljon i skoro me zadavili
Drske krađe u porastu su za 49 posto, a žrtve su u većini slučajeva starije žene. Ukradeni nakit najčešće je nemoguće pronaći
 U policijskoj statistici sve se češće bilježe drske krađe zlatnog nakita, torbica, novčanika i mobitela, a žrtve su uglavnom starije osobe, posebice žene. Napadači im prilaze s leđa, iznenada otimaju stvari iz ruku ili trgaju nakit s vrata, riskirajući da time teško ozlijede svoje žrtve. ...Savjetovala bih svima da čuvaju u kući stvari, da ne nose sa sobom ništa jer se ne isplati nimalo - kazala nam je umirovljenica Kristina Babić.
...- Drske krađe su u porastu za 49 posto, a razriješenost se kreće oko 42 posto. Moramo biti svjesni da su tu ciljane skupine osobe starije životne dobi, i to preko 80 posto budu dame, a puno manje gospoda u zreloj životnoj dobi. Često su otvoreni prostori, puno češće nego zatvoreni, haustori i zgrade. Neka se kreću u društvu, najrizičnije je ako pokazujete vrijednosti koje imate - rekla je Marija Goatti Matijević, načelnica Odjela prevencije PU zagrebačke
 Izbjegavanje šetnji kasno noći i po neosvijetljenim mjestima, nošenja zlatnog nakita na način da ga kradljivci odmah vide te držanje mobitela i novčanika u torbici a ne u rukama samo su neki od načina kako spriječiti drske krađe. Upravo to su savjetovali predstavnici Policijske uprave zagrebačke i Grada Zagreba na predavanju održano u Domu za starije i nemoćne Maksimir, a ti se savjeti nalaze i u nedavno tiskanom letku. Kako doznajemo, zbog krađa koje su se događale upravo oko tog Doma, njegovi korisnici veoma su zainteresirani za predavanja.
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/ukrali-su-mi-medaljon-i-skoro-me-zadavili_318214

I opet bez imene i slika, da se slučajno ne povrijede gospoda kradljivci!

A to da su radili sve sa namjerom,pa da i ubiju te osobe , to nema veze?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....