Autor Tema: CRNA KRONIKA  (Posjeta: 212681 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #315 : Srpanj 03, 2012, 12:48:20 poslijepodne »
ZAGREBAČKA policija izvijestila je kako su noćas iza ponoći u Novom Čiču u jezeru zvanom Ježeva jama, prilikom vožnje pedaline po jezeru, građani pronašli mrtvo tijelo 53-godišnjakinje.
 
Pregledom tijela nisu pronađeni tragovi koji bi upućivali na smrt kao posljedicu kaznenog djela, a mrtvo tijelo je prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-jezeru-jezeva-jama-gradjani-pronasli-mrtvu-53godisnjakinju/623759.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #316 : Srpanj 03, 2012, 01:31:19 poslijepodne »
Meni je tu interesantno samo vrijeme pronalaska mrtvog tijela...  ;D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #317 : Srpanj 03, 2012, 01:56:16 poslijepodne »
Očito ovi na ježevoj delaju od 0 do 24 ... s iznajmljivanjem pedalina ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #318 : Srpanj 03, 2012, 02:44:27 poslijepodne »
Pa na to i mislim... ovih dana baš nisam videl tam da ima baš nekaj kupača, frendovi iz Rakarja su svaki dan tam i spuste mi fotku plaže na facebook pa vidim, no i sami vele da je u biti pustinja... zato možda nitko i nije primjetio da se nešto zbiva sa tom ženom, možda je srčani ili moždani udar najvjerojatnije... a firma za iznajmljivanje nema izvješeno radno vrijeme ( ;) ;D )...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #319 : Srpanj 03, 2012, 09:33:23 poslijepodne »
Meni je tu interesantno samo vrijeme pronalaska mrtvog tijela...  ;D

I koliko je tijelo bilo u vodi, što će forenzičari utvrditi pregledom tijela.
Zanimljivo, nisam znao da na Ježevu radi i noćno iznajmljivanje pedalina.
0-24 investicijski zamah.  ;D
Žao mi žene, tko zna što se dogodilo, istraga će otkriti.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #320 : Srpanj 05, 2012, 12:54:30 poslijepodne »
Žena je imala srčani udar i zove se Valaš Nada iz Lazine Čičke.

Iako se godinama niš ne desi, onda dojde maltene na istoj lokaciji do dvije smrti u roku dva dana... naime, dan kasnije od pronalaska tog tijela, na obali jezera Ježevo, Lončar Nebojša iz Novog Čića je brusilicom brusio rubove pedalina uz obalu jezera, te ga je ubila struja zatvaranjem strujnog kruga između lošeg napuklog kabla brusilice i vode u koju su pedaline bile poluuronjene. Ošamućen od udara pao je u vodu i utopio se, iako su mu odmah priskočili u pomoć... life sucks! Kao i loš, ispucali kabel brusilice...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #321 : Srpanj 05, 2012, 02:04:04 poslijepodne »
Zaštita na radu nula bodova.
Raditi i popravljati uređajima na struju dok je predmet rada uronjen u vodu, šteta jednog života, žao mi čovjeka, no smrt je nastala samo iz razloga nepromišljenosti poginulog. No može biti dobra pouka živećima!

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #322 : Srpanj 05, 2012, 02:38:18 poslijepodne »
Sada čujem kako je i u ovom slučaju srčani bio u pitanju.
Ovo sunce i vrućine su opake, treba se pričuvati, relativno mlade ljude lomi srčani, nažalost.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #323 : Srpanj 05, 2012, 02:53:47 poslijepodne »
Možda je srčani - kao posljedica strujnog udara...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #324 : Srpanj 05, 2012, 06:05:31 poslijepodne »
Žena je imala srčani udar i zove se Valaš Nada iz Lazine Čičke.

Iako se godinama niš ne desi, onda dojde maltene na istoj lokaciji do dvije smrti u roku dva dana... naime, dan kasnije od pronalaska tog tijela, na obali jezera Ježevo, Lončar Nebojša iz Novog Čića je brusilicom brusio rubove pedalina uz obalu jezera, te ga je ubila struja zatvaranjem strujnog kruga između lošeg napuklog kabla brusilice i vode u koju su pedaline bile poluuronjene. Ošamućen od udara pao je u vodu i utopio se, iako su mu odmah priskočili u pomoć... life sucks! Kao i loš, ispucali kabel brusilice...

dobro jarane, da nisi ti u vrijeme soc. revolucije druga tita pokusao na politologiji..jer samo kreteni koji su to pokusali uz pomoc komiteta i partije i danas jos objavljuju marku auta, reg. broj makine, i ime unesrecenih tako da obitelj moze isto procitati u jutarnjem i 24casa prije pripreme za sprovod.

gdje ti je kultura balkaneru jedan, da objavljujes ime nesretne zene i brusaca pedalina.

 to nisu javne osobe i nikog ne zanima tko su i kako se zovu. da ti to  sef  procita zapadno od sutle imao bi cast  raditi u mercatoru kao sakupljivac kolica i vozac vozila koji pere podove...


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #325 : Srpanj 05, 2012, 08:47:13 poslijepodne »
Zaštita na radu nula bodova.
Raditi i popravljati uređajima na struju dok je predmet rada uronjen u vodu, šteta jednog života, žao mi čovjeka, no smrt je nastala samo iz razloga nepromišljenosti poginulog. No može biti dobra pouka živećima!
Statistički gledano, na 330 potencijalno opasnih događaja - nezgoda na radu, njih 300 prođe bez ikakvih posljedica, 29 puta se dogodi "zamalo" opasni događaj, odnosno događaj koji je zamalo uzrokovao ozljedu ili neki drugi poremećaj, dok se jednom dogodi ozljeda, šteta ili onečišćenje okoliša.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Ozljeda_na_radu
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #326 : Srpanj 05, 2012, 09:21:49 poslijepodne »
franjo, nekaj si fulal ... ne dolazi se u Mercator tako lako ... ipak u glavi za taj posel treba imati barem malo ...  :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #327 : Srpanj 06, 2012, 08:09:06 prijepodne »
Držite se tema!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #328 : Srpanj 06, 2012, 11:11:49 prijepodne »
dobro jarane, da nisi ti u vrijeme soc. revolucije druga tita pokusao na politologiji..jer samo kreteni koji su to pokusali uz pomoc komiteta i partije i danas jos objavljuju marku auta, reg. broj makine, i ime unesrecenih tako da obitelj moze isto procitati u jutarnjem i 24casa prije pripreme za sprovod.

gdje ti je kultura balkaneru jedan, da objavljujes ime nesretne zene i brusaca pedalina.

 to nisu javne osobe i nikog ne zanima tko su i kako se zovu. da ti to  sef  procita zapadno od sutle imao bi cast  raditi u mercatoru kao sakupljivac kolica i vozac vozila koji pere podove...

Ne, debilu bosanski, imena se nisu objavljivala nikada do slobode tiska... ne znam zašto se ova imena ne bi objavila - pa o njima na cesti bruje i govore otvoreno svi, pa ne vidim u čemu je problem?? Osim, tradicionalno, u tvojoj ograničenosti i glupost, kao i bahatom umišljaju kako ćeš ti postavljati slobode i demokraciju na forum i život.

Objava imena nema veze sa kulturom, moronu, nego sa informacijom - kojom nikome nije nanijeta nikakva šteta, jer je to javni podatak, a svi mediji su o tome pisali detaljnije od mene (osobito za pronalazak leša - ovo drugo je nesretan slučaj poznatih osoba, kakvih u Hrvatskoj dnevno ima nekoliko, pa se o istima i ne piše, ali sam ja pisao jer je lokalnog karaktera, poznat svima ovdje u krugu - to što nije tebi, zabole me...).

Povezivanje osobe (ime nije u vrijeme događaja objavljenio jer žrtva nije bila poznata!) sa događajem je razina dječje inteligencije, kojoj ti - na tvoju žalost - ipak nisi dorastao.

Gdje piše da je objava imena povezana sa javnošću osobe (BTW, što je to "JAVNA" osoba??)?? Očito si - kao i uvijek - odlučiio malo pametovati u stvarima kojima nisi dorastao. To piše u nekom zakonu? Pravilniku? Ružno si sanjao??

Za ovakav post si trebao dobiti debeli bann, jer ulijećeš vrlo uvredljivo (kao da ti znaš drugačije), no kakvi su nam moderatori, možeš ti još... budem zato ja dobio opomenu, bude se BobRock javio sa svojom uobičajenom  dozom pametovanja i moraliziranja, ti se ne moraš bojati ničega, ti samo seri unedogled i dalje, vrijeđaj, spominji obitelji, punice, podstanarstva, obiteljske situacije, konstruiraj i izmišljaj o osobama i stvarima o kojima realno nemaš pojma itd itd (iako su to kaznena djela uvrede i klevete)... to je dobrodošlo ponašanje na ovom forumu.

Jer takav obrazac ponašanja naši modovi ne prepoznaju (iako bi i za to mogli kazneno odgovarati, a onda bi i bili dužni otkriti svoj identitet, tj. to bi trebala napraviti odgovorna osoba - administrator i vlasnik foruma, koje sam već jednom opomenuo za takve stvari, pa su se oprimirili, no očito su neki zaboravili da bi vrag mogao odnijeti šalu pa se ponovo ponašaju kao da je ovo vicoteka...). Modovima treba prijavljivati, sliniti oko nogu - do tada njih se ništa ne tiče, oni ništa ne znaju, ništa nisu vidjeli... sramota. Možda da nauče što su poslovi i odgovornosti moderatora??

Je li, Bob - ovo nije vrijeđanje?? Ako se direktno veli da je netko budala, to je vrijeđanje. Ovo nije, zar ne??

franjo, nekaj si fulal ... ne dolazi se u Mercator tako lako ... ipak u glavi za taj posel treba imati barem malo ...  :D
« Zadnja izmjena: Srpanj 06, 2012, 11:13:40 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #329 : Srpanj 06, 2012, 11:38:43 prijepodne »
Sledgehammer ...


smeća dvolična, vi bi nekome prijetili sa šakom... nemoj me nasmijavati.

dajte nas najte zaje ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.