Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295597 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #60 : Prosinac 20, 2009, 09:22:42 poslijepodne »
Za dete,bakicu,trudnicu i kolica se dobe bonus bodovi.Jel i "Sneško Belić" na liste za povlaščeni odstrel?

Možda je gradonačelnik za vikend, kak bi delao 0-24, napravio osobno snješka, da se netko zapuca u njega kako bi velikogoričani saznali da je cesta odprta, jer nema mesta više na najportalu za dodatne informacije, pa preko crne kronike ide brže i efikasnije.

A nismo mi svi u ulici gdje se dvaputa čisti snijeg i dobivaju informacije kao gospon vegi i Newbie. Nama ostaje jedino črna kronika.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #61 : Prosinac 20, 2009, 09:35:10 poslijepodne »
Za dete,bakicu,trudnicu i kolica se dobe bonus bodovi.Jel i "Sneško Belić" na liste za povlaščeni odstrel?

Možda je gradonačelnik za vikend, kak bi delao 0-24, napravio osobno snješka, da se netko zapuca u njega kako bi velikogoričani saznali da je cesta odprta, jer nema mesta više na najportalu za dodatne informacije, pa preko crne kronike ide brže i efikasnije.

A nismo mi svi u ulici gdje se dvaputa čisti snijeg i dobivaju informacije kao gospon vegi i Newbie. Nama ostaje jedino črna kronika.


jadan si ti Joža kad mam sve forumaške građane mam  politički totaliziraš, dapače izgledaš mi jadniji nego ona tvoja favorizirana precednica..žali bože čestitke kaj si odaslal  v one Trsove dobronamjerne teme, kad  je jednosmjerna i neiskrena . (edit:   i kad su ti ostali postovi isključivo jednosmjerni i prozirni ko i tvoj lik)
« Zadnja izmjena: Prosinac 20, 2009, 09:40:40 poslijepodne Vegi »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #62 : Prosinac 20, 2009, 10:11:01 poslijepodne »
Za dete,bakicu,trudnicu i kolica se dobe bonus bodovi.Jel i "Sneško Belić" na liste za povlaščeni odstrel?

Možda je gradonačelnik za vikend, kak bi delao 0-24, napravio osobno snješka, da se netko zapuca u njega kako bi velikogoričani saznali da je cesta odprta, jer nema mesta više na najportalu za dodatne informacije, pa preko crne kronike ide brže i efikasnije.

A nismo mi svi u ulici gdje se dvaputa čisti snijeg i dobivaju informacije kao gospon vegi i Newbie. Nama ostaje jedino črna kronika.
Dobra,dobra...
Đejđej,dušu mi greješ,kak da je vane +17 a ne -.
Črna-ovoga se ni ja nebi setil.
Ak je gradonačelnički,mam palim kantu i idem na wec le miošič,to vredi bar 5 bodov.Nek...Kak su ga uspeli tak fletno napraviti,sejeno je to jaka prometnica.

Jal su snjezi jal su labudovi
Nit su snjezi nit su labudovi
Već su snjegovići Dražen Age Barišića

Za tere buju pak krivi il Sank il Beus.Možda je Picula!!!On se lani z snegom za***aval!
Ak je padobran de blizu,Picula ga je svojem helikopterčićem dopelal.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #63 : Prosinac 20, 2009, 10:14:32 poslijepodne »
Ni mi vrag dal mira pak sem pešice, po ovih -14,2 C i gustoj megli ,  odšepetal do incidentnog mesta na AKM.

Od snješka je na cesti ostala samo snježna mrlja, negdo ga je zravnal.

Nema tragova nekontroliranog kretanja, jedino sneškograditeljima, on kaj mu je hauba puna snega hebe mamicu i se ostale po spisku, a bogme prema cipelicama bi se i imal kaj  naheb..., zgledi da je u pitanju nepromišljeni dječja igrača.
« Zadnja izmjena: Prosinac 20, 2009, 10:16:30 poslijepodne Vegi »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promet
« Odgovori #64 : Prosinac 21, 2009, 11:03:05 prijepodne »
Ni mi vrag dal mira pak sem pešice, po ovih -14,2 C i gustoj megli ,  odšepetal do incidentnog mesta na AKM.

Od snješka je na cesti ostala samo snježna mrlja, negdo ga je zravnal.

Nema tragova nekontroliranog kretanja, jedino sneškograditeljima, on kaj mu je hauba puna snega hebe mamicu i se ostale po spisku, a bogme prema cipelicama bi se i imal kaj  naheb..., zgledi da je u pitanju nepromišljeni dječja igrača.


Kad neznaju snjeske delati... to se u snjeska ubaci jos par malo vecih kamenova...

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #65 : Prosinac 21, 2009, 10:12:14 poslijepodne »
Za dete,bakicu,trudnicu i kolica se dobe bonus bodovi.Jel i "Sneško Belić" na liste za povlaščeni odstrel?

Možda je gradonačelnik za vikend, kak bi delao 0-24, napravio osobno snješka, da se netko zapuca u njega kako bi velikogoričani saznali da je cesta odprta, jer nema mesta više na najportalu za dodatne informacije, pa preko crne kronike ide brže i efikasnije.

A nismo mi svi u ulici gdje se dvaputa čisti snijeg i dobivaju informacije kao gospon vegi i Newbie. Nama ostaje jedino črna kronika.


Bistra ni med top 10 portalov ali ima jenu ***ačku sitnicu kaj maloga čoveka držio v toku;

Radovi u tijeku
Nedavno dovršeno
http://www.bistra.org/
http://www.forumgorica.com/cuspajz/dober-primer/msg7990/#msg7990

Kak se zove ta nova cesta?Obilaznica br.4 il nekak drugač?

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Promet
« Odgovori #66 : Prosinac 22, 2009, 02:28:45 poslijepodne »
Danas se je netko razbio tamo na onom križanju  te nove ulice , nedaleko od kauflanda.  Sad su  mijenjali glavnu-sporednu cestu,pa valjda zato......

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #67 : Prosinac 22, 2009, 02:43:49 poslijepodne »
Kaj ne delaju semafori?
Čera sem se prvi put prepelal onut i morem reči da ***ački zgleda-kak da nis na Gorice.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #68 : Prosinac 22, 2009, 02:58:02 poslijepodne »
Kaj ne delaju semafori?

Kunta, ajmo pažljivo čitati.  ;)
Piše da je unfal bil na raskršču pravac Kaufland-Dalekovod, a tam nema semafora.

....... morem reči da ***ački zgleda-kak da nis na Gorice.

Imate praf. Vrlo impozantno izgleda ta nova ulica kroz VG.
Međutim, ima zamjerki.
Meni je jako važno nerješeno pitanje prijelaza školske djece  tamo na kraju kod crkve, jer onaj ležeći policajac od 2 cm je ništa.
Isto kao što je nedopustivo što nisu napravili traku za skretanje lijevo iz pravca želj. pruge tj Konzuma prema Zubaku, kao i obratno iz Kolodvorske prema crkvi.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #69 : Prosinac 22, 2009, 03:07:57 poslijepodne »
Meni je jako važno nerješeno pitanje prijelaza školske djece  tamo na kraju kod crkve, jer onaj ležeći policajac od 2 cm je ništa.
Isto kao što je nedopustivo što nisu napravili traku za skretanje lijevo iz pravca želj. pruge tj Konzuma prema Zubaku, kao i obratno iz Kolodvorske prema crkvi.

Točno primjećeno, ajd još onaj mali ležeći kaj je napravljen, kak tak prolazi, jer iza njega je i onak onaj velki, al ove trake za skretanje su teški propust.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #70 : Prosinac 22, 2009, 03:12:54 poslijepodne »
......ajd još onaj mali ležeći kaj je napravljen, kak tak prolazi, jer iza njega je i onak onaj velki, .....

Da, taman kad se zalete od Konzuma, ne daj bože pokupe koje dijete i onda se nabije na onaj veliki koji je ostao od prije i tek onda polupa auto.

......al ove trake za skretanje su teški propust.....
Inače, jutros u kafiću čujem jednog pametnog, koji je onaj 35 godina radio u Njemačkoj, inače je onaj, znate onaj... i veli da su na tom raskršču trebali napraviti kružni tok.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #71 : Prosinac 22, 2009, 03:39:11 poslijepodne »
Ma kažem mali hupser još  kak tak i prolazi jer svrha hupsera više je da ljudima uđe u glavu da su hupseri tam iz nekog razloga ,pa da smanje brzinu.

...inaće ne kužim ovo s kružnim tokom, mislim kužim "onaj i onaj i onaj" al kaj si baš htela reći s kružnim tokom samo pretpostavljam, no ti se sigurno , ko vozačica ,  zgražaš kad vidiš kružni tok pred sobom, ali koji put su kružni tokovi prava stvar za prohodnost prometa. Kak bi se uklopio u ovu shemu? .. a ko bi ga znal, sad je i ovak gotovo ( do prvog raskapanja  ;)).
« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2009, 04:16:49 poslijepodne Vegi »

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #72 : Prosinac 22, 2009, 04:26:42 poslijepodne »
...inaće ne kužim ovo s kružnim tokom, mislim kužim "onaj i onaj i onaj" al kaj si baš htela reći s kružnim tokom samo pretpostavljam, no ti se sigurno , ko vozačica ,  zgražaš kad vidiš kružni tok pred sobom, ali koji put su kružni tokovi prava stvar za prohodnost prometa. Kak bi se uklopio u ovu shemu? .. a ko bi ga znal, sad je i ovak gotovo ( do prvog raskapanja  ;)).

Je, mnogim su vozačima kružni tokovi horror. Tako sam i ja gunđao kad su napravili onaj mali kružni tok na Bundeku (prolazio sam svaki dan onuda), ali tijekom vremena sam shvatio da je to bilo idealno rješenje.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #73 : Prosinac 22, 2009, 04:30:46 poslijepodne »
Netreba biti klasični kružni tok nek nekakov polukružni tok teri bi samo smiril promet prije zebre a na čije sredine treba deti nekaj konkretno da mi kakov orač mačuhice nebi z čiroki đipičem prešel ramno.
Kak se onaj zval?Mirza Džeba il slično?Vglavnom,više ga ni na internetu...Ni inače.



plemenitashica

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #74 : Prosinac 22, 2009, 04:39:53 poslijepodne »
......... no ti se sigurno , ko vozačica ,  zgražaš kad vidiš kružni tok pred sobom, .......


Je, mnogim su vozačima kružni tokovi horror.

A zakaj sam ja u tim vozačicama i vozačima? Uopće nemam ništa protiv kružnih tokova.

Ili ste vi Vegi, kao po običaju odlučili opet mene podcijeniti, tek tak da ne zaboravite,
iako nemate pojma kak vozim, niti kaj vozim, niti koliko imam vozačkog staža, niti gdje sam taj staž ispekla.  >:(

Ona priča gore (onaj) mi je bila zabavna jer je tip naglasio da je radio 35 godina u Švabiji, a po njemu su naravno Švabi jedini pametni, a ovi kod nas ili ako hoćete nitko kod nas ništa ne valja, ali se svjededno dotepel i u Turopolje i u Rvacku.