Autor Tema: Promet  (Posjeta: 302421 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #660 : Rujan 04, 2012, 09:03:39 prijepodne »
... parkiranje je jedna stvar, a kad genijalac (čitaj "KRETEN") od busnog kolodvora komotno ode prema Kurilovečkoj na kontra stranu i nikom ništa ... Da policija postavi jednog da dežura na raskrižju Kurolovečke i školske, mogel bi svakodnevno zaraditi dnevnicu bez pol muke.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #661 : Rujan 04, 2012, 04:04:27 poslijepodne »
@J051P   Ak posle mosta ideš levo zaobijdeš se osim prvoga.  ;)

a tak i bu
al mislil sam da črješit potez od skretanja za vojarnu do skretanja za buševec pa da tuda zaobiđem
oav se pe prek podvornice

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #662 : Rujan 04, 2012, 07:20:15 poslijepodne »
prošo maloprije trasu
i bome iznenađenje
na par djelova su povukli asfalt i to u 2 dana  :o
ak tak krenu dalje budu gotovi dost brzo al onda im ostaje zajebancija sa zavojem na pešinski breg

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #663 : Rujan 05, 2012, 12:53:36 prijepodne »
Kaj pak sad z zavojem ne štima?

-

Prodavači napunili zelenu tržnicu
...Za dostavna vozila im je osiguran dio prometnice Trga kralja Petra Krešimira IV pa je tako ova prometnica postala jednosmjerna te se u nju više ne može skrenuti sa Zagrebačke ulice. Tako će i ostati sve dok se prodavači ne premjesti na prostor nove zelene tržnice koja se radi na mjestu parkirališta na istočnoj strani Tržnog centra.
 - Tržnicu smo izmjestili na dva tjedna i želimo da se radovi naprave za dva tjedna, a tako nam je i obećano – odgovorio nam je gradonačelnik na pitanje dali će se radovi odužiti.
http://www.gorica.hr/2012/09/prodavaci-napunili-zelenu-trznicu/#more-12795

U suradnji s policijom uspostavljena je privremena regulacija prometa u dijelu Zagrebačke ulice kod samog Tržnog centra, gdje je omogućeno privremeno zaustavljanje vozila za dostavu robe.
 Rok u kojem bi se nova tržnica trebala napraviti je 15 dana.
http://www.totalnifm.hr/vijesti/izmjestena-velikogoricka-trznica/3865/

Jel to lokacija na tere je i Božični sajam (bez privremene regulacije)..? Ono, čisto retorički...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #664 : Rujan 05, 2012, 02:05:47 poslijepodne »
Obzirom da cijelo bogovetno leto ni bilo cajta za radove, sada su se raspištoljili i farbaju prometnicu i zebre i svu ostalu vodoravno signalizaciju od Vukovine do VG, usred bijela dana, ometajući promet... sada kada su svi tu, škola je počela i deseti tisuća vozila krstare u kolonama po tim cestama, sada su oni našli farbati, dok je bilo suho i nigdi nikog dva mjeseca - ni bilo nikog ni da nekaj radi... ista stvar i sa sređivanjem centra Mraclina - pored graba i nasipanog materijala na glavnom trgu i glavnim prometnicama se maltene uopće nemre prolaziti, cijelo ljeto nitko ni ni qrcem pomaknuo, sada ljudi lome i noge i kotače da prođu... baš sam danas rekel jednom prijatelu u vlaku; da se počne rokati takvu nesposobnu bnagru, ne znam jel bi imeli dost municije...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #665 : Rujan 08, 2012, 01:50:11 poslijepodne »
Kaj pak sad z zavojem ne štima?

ma mislim na to da bu tu dost posla koji se bu otegnul ko zna do kad  ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #666 : Rujan 09, 2012, 03:15:50 poslijepodne »
Da li netko zna kak stoji situacija, i sadašnja i buduća, sa dovršenjem čvora u Odri (Hrašću), jerbo vidim u zadnje vrijeme da se tam fejst dela, dovršava se spust spojnice sa velikogoričke u smjeru Zagreba na nadvožnjak, nio nije mi jasno - kada to sve naprave sa naše strane - kam bu to išlo?? Jer nemam pojma kak to zgleda sa druge strane...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Promet
« Odgovori #667 : Rujan 10, 2012, 12:23:49 poslijepodne »
 Ako ideš sa Goričke brze ceste prema Zagrebu, sada se radi odvojak za nadvožnjak  iza benzinske pumpe, koji trenutno vodi u polje. Kasnije bi se to trebalo spojiti prije autoputa sa prilaznom spojnom cestom  na autoput .

Sve je to dio od buduće petlje koja se tamo tek treba izgraditi. Jer sav promet sa spojnim cestama koji je sada kod Buzina, treba se preseliti na taj prostor , na polje od nadvožnjaka do autoputa.
 Dakle u planu je jadan veliki čvor  na Goričku brzu cestu sa priključcima za auto cestu Zagreb – Sisak.
« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2012, 12:26:53 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #668 : Rujan 10, 2012, 03:35:39 poslijepodne »
... da se ne ponavljam ... već sam nekoliko puta prenosio skicu te petlje ... ima je na stranicama HAC-a ili pogledajte moje stare postove, koga zanima.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Promet
« Odgovori #669 : Rujan 10, 2012, 07:41:58 poslijepodne »
Hvala na dopuni informacije.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #670 : Rujan 14, 2012, 07:33:18 poslijepodne »
još 100m do skretanja za buševec
dio kod groblja bi isto mogo bit brzo gotov

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #671 : Rujan 23, 2012, 09:20:23 prijepodne »
dal ko zna kakvo je stanje sa radovim kod groblja i skretanja za ključić brdo ?

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #672 : Rujan 25, 2012, 08:21:35 poslijepodne »
dio kod skretanja za buševec asfaltiran
još jedan sloj i to je to  :D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #673 : Listopad 04, 2012, 11:49:34 poslijepodne »
Traže se očevici prometne kod Super Konzuma
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/5343/traze-se-ocevici-prometne-kod-super-konzuma.aspx

Traže se očevici prometne na raskrižju kod Konzuma
http://www.cityportal.hr/vijesti/traze-se-ocevici-prometne-na-raskrizju-kod-konzuma/

Česti sudari na križanju Kačićeve i Kolodvorske
 Raskrižje Kolodvorske i ulice A.K. Miočića u posljednjih tjedan dana bilo je mjesto već nekoliko sudara automobila. Ova lokacija tako postaje nova crna točka na gradskim prometnicama, a razloge uz neopreznost vozača treba vidjeti i u slaboj vidljivosti oznaka semafora. Naime, zbog odsjaja sunca u svijetlima semafora teže je raspoznati koje svijetlo zapravo gori.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/5393/cesti-sudari-na-krizanju-kaciceve-i-kolodvorske.aspx

Koja koincidencija...
Mičete te šugave semafore z slabem svetlom i jednum žaruljum, il de sveti samo strelica- puni krug z jakem svetlom je rešenje. Ovo se drugo je luk i pražetina...
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #674 : Listopad 05, 2012, 08:11:40 prijepodne »
Da mi je samo znati koji "znanstvenik" je onako posložio prometnu signalizaciju a posebno prometne znakove na tom križanju? Treba ga predložiti za Nobela.

Nevjerojatno je kako ni jedno veće križanje napravljeno u zadnje vrijeme u Gorici nije posloženo kako treba i da na njemu nema nekakvih problema.