Autor Tema: Humor ili Tu(r)mor  (Posjeta: 248590 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #285 : Studeni 15, 2013, 01:21:26 prijepodne »
Kad takne policija nekog iz Ruče

Odjeb je lansiran - Bliski susret sa štrumpfovima

Bliski susret sa policijom - obrana svojih prava
https://www.youtube.com/watch?v=P75INS6FQKE

Objavljeno u 7. 11. 2013.
Svi komentari (721)

Komentar koji najbolje objašnjava sve ovo...
 Sa više strana sam dobio obavijesti o video uratku dragog Darka koji je vrlo hrabro istupio u obranu svojih prava koja nisu ograničena ničim nego slobodom drugog živog bića. Uključio sam se malo u komentiranje ovog vrlo posjećenog video koji je probudio duhove ljudi. Svi bi željeli biti slobodni ali nikako da iziđemo iz kaveza uma.
 U bezbrojnim komentarima ispod videa ima svega a ponajviše omalovažavanja i potpunog nerazumijevanja djela kojeg je Darko tako hrabro uradio.
 Kao osnovni problem ovog nerazumijevanja vidim dogmu u rečenicama velikog broja komentatora pa im ovim člankom skrećem pažnju na to:
 Komentar u cijelosti pročitajte na:
http://oppthrvatska.wordpress.com/2013/11/13/ne-hvala-video-komentar/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #286 : Studeni 26, 2013, 05:42:32 poslijepodne »
Jovanović tuži Bauhaus zbog slogana:
 
"Sve za Dom"!
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #287 : Studeni 27, 2013, 08:50:21 prijepodne »
Kad takne policija nekog iz Ruče

Tip je glup do boli, laprda stvari o kojima nema pojma, a prošao je samo krivicom policajaca koji nisu znali odraditi službeno postupanje do kraja i kako zakon propisuje, već su mladi i neiskusni policajci prometne policije dozvolili da ih lik zašpreha, iako je situacija čista... a svoje zaključke i teorije zavjere bi ispričao sucu kada bi došao k sebi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #288 : Studeni 27, 2013, 08:40:26 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #289 : Prosinac 03, 2013, 12:49:49 prijepodne »
ZA zdrav razum!
http://hcsp.hr/za-zdrav-razum

Šojić
Predsednik Stranke zdravog razuma, gospodin Srećko Šojić, objašnjava gospodinu sa jedne od njegove dve strane, kako će na'raniti Srbiju
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #290 : Prosinac 30, 2013, 07:16:55 poslijepodne »
https://www.facebook.com/photo.php?v=584996914901791&set=vb.371066992961452&type=2&theater



Mreža TV
EKSKLUZIVNO! RAOS ZATRAŽIO POMILOVANJE OD VLADE I PREDSJEDNIKA ZA SVOJ ISTUP U DRUŠTVU KNJIŽEVNIKA. U večerašnjoj emisiji NI MI JE JASNO na MrežiTV Raos se obratio cjelokupnom gledateljstvu s pismom koje je poslao Vladi RH i Predsjedniku Republike s molbom za pomilovanje. Kako je to izgledalo pogledajte u video snimci koja slijedi:
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #291 : Prosinac 31, 2013, 09:37:24 prijepodne »
Sudžuk, z Dežele

"Ako se igrate z petardami imate velike šanse upoznati najbolje plastične kirurge."

 ;D
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagorci- Gemištomat
« Odgovori #292 : Siječanj 08, 2014, 09:36:48 poslijepodne »
A je to Gemištomat Sinkronizacija ZAGORCI)
https://www.youtube.com/watch?v=2U3SLSBZ2iQ
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagorci- Bor
« Odgovori #293 : Siječanj 08, 2014, 09:37:32 poslijepodne »
A je to Božičnjak Sinkronizacija ZAGORCI)
https://www.youtube.com/watch?v=l_ouygIZn_4
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kamerun - Hrvatska
« Odgovori #294 : Siječanj 15, 2014, 04:38:56 poslijepodne »
Kamerunci treniraju za utakmicu protiv Hrvatske - newsbar
http://youtu.be/dSauFvJMSaw
wwwg tablice

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #295 : Siječanj 16, 2014, 08:24:36 poslijepodne »
Citat:
Dragi Ratko, dragi prijatelju, letiš po kratkom postupku
http://www.forumgorica.com/politika/sdp-i-hns-pr(e)dmet-sprdne-(hrvatski-bog-marx)/msg53845/#msg53845

Bez obzira na se, morti je moglo biti malko poetičneše, na priliku ovak:

Dragi prijatelju, dragi Ratko,
letiš po postupku kratkom.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Na turopolskomu letališču Pleso Čačič potrdil slogan:
HNS – najbolša stranka za (dobit z nogum v) Tur-opole.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Pao kak z najža
Citat:
Pajo Kanižaj

I ONDA NEŠ PIL!

Negda sam visoko letel,
zdavnja sem bez kril!
I noge su mi strli!
I onda neš pil!

Kak je, tak je, nem lagal!
I v partiji sem bil!
Još k tomu dva put!
I onda neš pil!

Bilo je i dobre kaplice,
Al najviše sem se pelina vžil!
Dost toga sem i popušil!
I onda neš pil!

Sem štel ja njega,
al je on mene zbil!
S količkom za planjke!
O onda neš pil!

Vun s te kože nemreš,
a kam bi se i skril!
Jebem ti i politiku!
I onda neš pil!


Nastavek:
http://www.forumgorica.com/kajkavski/pro(iliti)za-kajkavsku-p(r)oeziju/msg30410/#msg30410

I onda neš pil... , 03:39
tekst: Pajo Kanižaj, pročital: Dražen Marek, pesmu “Podravski ambijenti” odigral Andrija Maronič na cimbulam (cimbal)

I onda neš pil... text: Pajo Kanižaj, pročitao: Dražen Marek, glazba: Andrija Maronić (cimbal)
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2014, 08:55:07 poslijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #296 : Siječanj 22, 2014, 01:43:39 prijepodne »
Ruski vjesnik je u subotu, 18. siječnja, objavio vijest o ruskom zastupniku koji je iznio prijedlog zakona kojim se zabranjuje upotreba češnjaka za maloljetnike.
 U interesu pravilnog i istinitog informiranja javnosti, objavljujemo demant vijesti pod naslovom „Ruski zastupnik: Zabraniti češnjak za mlađe od 18 godina“. Naime, zakon o zabrani češnjaka zapravo je prvoaprilska šala 2013. koja se početkom siječnja 2014. pojavila na ruskim društvenim mrežama. Ispričavamo se našim čitateljima zbog netočne informacije!
http://ruskivjesnik.com/news/2014/01/21/demant_vijesti_objavljene_na_ruskom_vjesniku_18_sijecnja_24943.html

He-he, oče to, oče...  ;D
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #297 : Veljača 07, 2014, 11:19:45 poslijepodne »
Kradejo hortenzije, ker imajo podoben učinek kot marihuana
 V Nemčiji in Franciji se soočajo z nenavadnim pojavom. V zadnjih mesecih hortenzije namreč izginjajo kot po tekočem traku. Zakaj? Kajenje cvetov hortenzije naj bi imelo enak učinek kot kajenje marihuane, poroča La Repubblica.
 BERLIN, PARIZ  > V Nemčiji so priča temu fenomenu že eno leto, sedaj je kot kaže na vrsti Francija, in sicer območje okoli Nord-Pas-de-Calaisa, kjer so samo v zadnjih dneh policisti prejeli 20 prijav kraj hortenzij.
 Uživalci cvetove hortenzije zmešajo s tobakom in pokadijo, zdravniki pa so si enotni, da preveliki odmerki lahko privedejo tudi do zastoja dihalnega in živčnega sistema.
 Švicarski časnik Le Matin, ki pa se sklicuje na mnenje profesorja farmacije, piše, da se v prevelikih odmerkih psihoaktivne snovi cvetov hortenzije spremenijo v Zyklon B, morilski plin, ki so ga uporabljali nacisti v koncentracijskih taboriščih za iztrebljanje Židov.
http://www.primorske.si/Kronika/Kradejo-hortenzije,-ker-imajo-podoben-ucinek-kot-m.aspx

Deca cveča.
Hortikultura v žiže; pušejne hortenzij
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #298 : Veljača 21, 2014, 12:02:36 prijepodne »
Kolumna mr.sc. Bore Mioča pod nazivom “S onu stranu pameti”
 Netko je tu „bolestan“!
 Kad izađemo pred Boga, upitat će nas: “Gdje su ti rane?”. Ako odgovorimo: “Nemam rana”, Bog će nas upitati: “Zar nisi naišao ni na što vrijedno borbe?“. Allan Boesak
 Prema Biblijskoj pripovijesti, kad je Noa imao 600 godina, Bog, vidjevši ljudsku pokvarenost koja se raširila po zemlji, rastužio se i odlučio poslati veliki potop da uništi neposlušan ljudski rod. Ali vidio je da je Noa pravedan čovjek i uputio ga da sagradi arku i okupi sebe i svoju obitelj sa svakom vrstom životinja, muško i žensko. I tako je poplava došla i sav život je uništen, osim za one koji su bili s Noom. I vode su se raširile zemljom 150 dana, dok se arka nije smirila na planinama Ararata.
 Tamo je Noa sagradio oltar Bogu (to je prvi oltar spomenut u Bibliji) i prinio žrtvu. Kad je Gospodin namirisao ugodan miris, rekao je da nikad više neće zemlju strovaliti u propast zbog čovjeka, niti će ikad više uništiti sva živa stvorenja.
 Bog je blagoslovio Nou i njegove sinove i rekao im neka se plode i množe. I kao znak svog saveza stavio je dugu na nebo. Noa je umro 350 godina nakon potopa, u dobi od 950 godina kao posljednji od velikih dugovječnih pretpotopnih Patrijarha. Najdulji životni vijek čovjeka, kako Biblija kaže, smanjivao se brzo nakon toga, od 900 godina do 120 godina, koliko je poživio Mojsije unutar samo nekoliko generacija. Nekoliko generacija poslije životni vijek je u prosjeku bio manji od sto godina.

 Nakon puno godina opet Bog pogleda zemlju. Ljudi su postali pokvareni i nasilni. Zbog toga Bog zaključi da ih uništi kao što je to već jednom, prije puno godina učinio općim potopom.
 I reče Bog Noi: “Noa, sagradi još jednom korablju od cedrovine, kao i onda, 300 lakata dugu, 50 lakata široku i 30 lakata visoku. Želim na zemlju poslati drugi opći potop. Ljudi ništa nisu naučili. A ti u korablju uzmi svoju ženu, sinove i njihove žene i od svake životinjske vrste po dvoje, muško i žensko. Za šest mjeseci poslat ću veliku kišu.”
Noi to baš ne bi pravo, ta zar opet? Opet 40 dana kiša i 150 neugodnih dana na vodi zajedno sa svim životinjama i bez televizije. Ali Noa je bio poslušan i obeća da će učiniti kako mu je Bog naredio.
 Nakon šest mjeseci nadvise se tamni oblaci i počne kišiti. Noa je sjedio u svojem vrtu i plakao jer nije sagradio korablju.
 “Noa, gdje je korablja?”, povika Bog.
 Noa obriše suze i reče: “Gospodine, što si mi učinio? Najprije sam u Općini postavio zamolbu za građevinsku dozvolu. Oni su najprije mislili da želim graditi nekakvu ekstravagandnu štalu za ovce. Nisu se snašli s nacrtom i oblikom projekta, a da bi to trebao biti brod nisu ni povjerovali. I tvoje mjere su izazvale pomutnju, jer nitko nije znao koliko je dug lakat, pa je moj arhitekt morao napraviti novi nacrt. Zamolbu za građevinsku dozvolu su najprije odbili, jer brodogradnja u naselju nije dopuštena. Kad sam konačno našao odgovarajuće mjesto iskrsnuli su drugi problemi.
 Sad se, primjerice, sve vrti oko pitanja, treba li korablja vatrostalna vrata, uređaj za gašenje požara i vodospremnik za slučaj požara. Ali kada sam im objasnio da će vode biti i previše, puno više nego je potrebno za gašenje požara, odveli su me službenom psihijatru.
 Nakon toga mi je županijska uprava telefonom javila da mogu sagraditi brod, ali da je moja stvar kako ću ga transportirati do najbliže vode. S njihovom pomoći ne mogu računati, jer je župan smijenjen. A onda me nazove jedan drugi državni službenik iz iste županijske uprave koji mi je objasnio da je njihova uprava jako orijentirana na stranke, da im želi ugoditi i upozorio me da kod EU u Briselu mogu zatražiti poticajna sredstva za brodogradilište. Zamolbu sam morao uložiti u osam primjeraka i na tri službena jezika EU. Prestao sam tražiti cedrovinu.
 Libanonska se cedrovina više ne smije uvoziti. Kad sam onda u šumi htio kupiti drvo, rečeno mi je da je zabranjeno rušenje, jer tako propisuje zakon. Navodno to škodi klimi. Osim toga, morao bih dokazati da sam posadio toliko stabala koliko bih porušio. Kad sam im rekao da uskoro uopće više neće biti nikakve prirode i da je besmisleno saditi nove biljke i drveće, posjetio me je po drugi puta službeni psihijatar.
 Tesari, koje sam angažirao za gradnju, onda su mi rekli, da će se oni sami pobrinuti za drvo. Ali oni su najprije izabrali radnički savjet, koji je najprije samnom htio napraviti tarifni ugovor. Ali kako se nismo složili, oni su stupili u štrajk.
 Kako je prolazilo vrijeme ja sam počeo skupljati životinje. U početku je to dobro išlo, bar su dva mrava još živa. Ali kad sam htio uvjeriti dva tigra i dvije ovce, da zbog viših interesa moraju jedno vrijeme živjeti u miru, javilo se društvo za zaštitu životinja i izjasnilo se protiv ovakvog držanja životinja.
 Bože, je li tebi jasno, da trebam dozvolu za transport životinja prema zakonima EU? Već sam na 22. stranici formulara, ali trenutno ne znam što da navedem kao cilj transporta.
 A jesi li ti uopće znao da se primjerice rogate životinje ne smiju transportirati za vrijeme parenja? A znaš li da su jeleni skoro stalno u tom poslu: A i bik ne misli ni na što drugo nego samo na parenje.
 Nadam se da ti je jasno da za transport zečeva moram voditi računa o 43 kojekakva propisa. Moj odvjetnik upravo provjerava da li ti propisi važe i za divlje zečeve.
 Uostalom, ako bi mogao nekako srediti da brod plovi pod tuđom zastavom, a plovio bi samo Jadranom, onda bi to uvelike pojednostavilo čitav postupak dozvole. Jedan iz Greenpeace-a mi je objasnio da mokraću, izmet i đubre iz staje ne smijem bacati u vodu. Prvi put je sve išlo bez ikakvog problema!
 Gospodine, ja više ne mogu, sav sam već očajan! Ne bi li ipak bilo bolje da na brod uzmem i mog odvjetnika?
 I Noa opet počne plakati. Kiša prestade, nebo se razvedrilo, a sunce zasjalo. I na nebu se pokaza prekrasna duga. Noa pogleda pa se nasmiješi. “Gospodine, nećeš uništiti zemlju?”

Tada reče Bog:
“O tome više ne razmišljam, jer to će učiniti vaša državna uprava.  ( Razni izvori)
...
http://www.sisak.info/kolumna-s-onu-stranu-pameti-netko-je-tu-bolestan/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #299 : Veljača 27, 2014, 09:21:50 poslijepodne »
Sisak.Info
 Photo: Javili nama da su mještanima u Selima i okolici danas stigli računi za "slivne vode". Mislimo da je bolje da se nitko iz Hrvatskih voda narednih mjeseci tim ljudima ne približava. Radi njihove sigurnosti....
 Najbolji komentari
2 od ukupno 56
... i 383 drugih su rekli da im se ovo sviđa...
- Ocekivano. Biti ce zanimljivo kad dodje obracun struje za sve one pumpe koje su radile na ispumpavanju u zadnje vrijeme...
- Interesantno kako račune mogu dostaviti a pomoć ne
https://www.facebook.com/sisak.info
wwwg tablice