Autor Tema: Izborni plani i programi  (Posjeta: 131498 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #360 : Studeni 11, 2011, 12:24:36 prijepodne »
zbog Sledgehammera je tu. ;D

Zbog mene nije. Čovjek koji je dalmatinac iz trogira se kandidira tu u turopolu samo da dobije mandat. Zašto se ne kandidira tamo od kuda je.

nema ni željke antunović.
Od zadnjih izbora bandića i antunovičke nema a jedini je ostao picula od kandidata.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #361 : Studeni 11, 2011, 12:29:02 prijepodne »
Potvrđeni SDP-ovi kandidati za 6. izbornu jedinicu, bez Davorka Vidovića
10/11/2011 19:33
U četvrtak navečer je , na Glavnom odboru SDP-a u Zagrebu, dogovorena je konačna lista KUKURIKU koalicije za 6. izbornu jedinicu na kojoj je SDP popunio svoja mjesta. Nositeljica liste je županica Marina Lovrić Merzel, drugi na listi je Neven Mimica, treće mjesto pripada HNS- u, na četvrtom je  Rajko Ostojić, a na 5. Mirela Holy. Šesti na listi  bit će Daniel Mondekar, sedma je Vesna Fabijanić-Križanić, osmo je mjesto rezervirano za HNS-ova kandidata, na devetom je mejstu Šime Lučin, na desetom Ivana Posavec Krivec, na 11. Zoran Vasić, a 12. je mjesto ostavljeno za HSU-ova kandidat. Na predzadnjem, 13. mjestu, je Boris Kovačić, gradonačelnik Ivanić Grada, a posljednji je na listi Dan Špicer.

Od HNS-ovaca ova će dva mejsta popuniti Boris Blažeković i Goran Beus Richembergh, dok je kandidat iz HSU-a za sada još nepoznat.

Na listi je, od njih 14, samo dvoje kandidata s područja Sisačko-moslavačke županije – Marina Lovrić Merzel i Zoran Vasić. Primjetno je kako na listi nema dugogodišnjeg saborskog zastupnika Davorka Vidovića
http://www.sisak.info/?p=10049869

Potvrđene liste Laburista i HSP-a za našu izbornu jedinicu, SDP danas odlučuje
10/11/2011 07:15
Hrvatska stranka prava predala je u srijedu Državnom izbornom povjerenstvu (DIP) svoje izborne liste. Danijel Srb, predsjednik HSP-a, nosit će stranačku listu u četvrtoj izbornoj jedinici, dok će počasni predsjednik Anto Đapić biti nositelj liste u šestoj, našoj,  izbornoj jedinici.  Zna se da je predsjednik Gradskog vijeća Siska Veljko Novak drugi na toj listi, no ostali kandidati nisu službeno objavljeni.

Još prije svoje su liste objavili Hrvatski laburisti. U šestoj, našoj, izbornoj jedinici listu predvodi  Siščanin ing. Mladen Novak, predsjendik gradske organizacije Laburista, druga je Ljiljana Matezović iz Velike Gorice, treći Romeo Kufner iz Zagreba, četvrti Ivica Rendulić iz Siska, peti Dario Zorbas iz Kutine, šesti Stjepan Zoldi iz Velike Gorice, sedma je Josipa Bošnjaković iz Zagreba, osmi nenad Radmanić iz novske, deveti je Jurica Klarić iz  Kutine, deseta je Jadranka Kovačević iz Kutine, jedanaesti Željko Tačković iz Petrinje, dvanaesta je na listi Tatjana Šimunović Divković iz Novske, trinaesti je Ivan Mlinarić iz Siska, te 14. prof. Mirjana Burić Moskaljov, kao nestranačka osoba iz Velike Gorice.

Glavni odbor SDP-a bi u Zagrebu u četvrtak trebao potvrditi liste za sve izborne jedinice. Prema nekim informacijama, moglo bi doći do nekih promjena od prvotnog plana kandidata u našoj izbornoj jedinici. I dalje će listu predvoditi Marina Lovrić Merzel, no u našu bi izbornu jedinicu mogla doći Mirela Holy i Neven Mimica, a Davorko Vidović bi mogao ostati bez svoga mjesta na listi, kao i općenito mogućnosti da osovji novi saborski mandat.
http://www.sisak.info/?p=10049819

- Prije novih parlamentarnih izbora ministar policije Tomislav Karamarko namjerava izabrati novog ravnatelja policije. Između ostaloga planira oformiti i novo povjerenstvo koje će izabrati rukovodeći policijski kadar a riječ je o ukupno 800 ljudi koji će biti postavljeni na vodeće funkcije prije samih izbora.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/1122-rosade-u-policiji.html

- Točno u podne biskupi su odaslali svoju poslanicu o nadolazećim parlamentarnim izborima, ali su također odaslali poruku o referendumu oko ulaska Hrvatske u Europsku uniju. Predsjednik Hrvatske biskupske konferencije Marin Srakić je napomenuo kako bi svi vjernici trebali izaći na izbore.

Komentari;
Lideri i luzeri
Mudri i sposobni ljudi,odnosno pravi lideri manjih ili većih društvenih grupacija,obave svoj mandat i odlaze s položaja bez traga ili znaka povrijeđene sujete jer ih vlast nije opčarala,drogirala ili opila.Nesposobne,beskarakterne i nepametne osobe šćepaju svoj komadić vlasti kao razmažena djeca lizalo smatrajući ga trajnim,neprolaznim,osobnim vlasništvom i poput bijesne kuje ili psa ufuraju u svoj crno – bijeli film koji se zove “Sve za vlast,vlast nizašto”,pa onda bez ikakvih moralnih ili intelektualnih obzira i odgovornosti čine sve moguće korake da tu vlast pod svaku cijenu za stalno zadrže.Takve individue,oslijepljene iluzijom vlastite nadmoćnosti,ne vide ili neće da vide,iako znaju da je vlast jedan oblik darovane privilegije koja za sobom vuče i odgovornost koju onaj koji je izabran na neku funkciju svjesno preuzima.
Nama trebaju lideri poput Nelsona Mandele ili Vaclava Havela, Willyja Brandta ili Martina Luthera Kinga,
ljudi s vizijom i karizmom koji znaju motivirati većinu... a ne luzeri koji će narod stalno i iznova opterećivati izmišljenim,umjetnim sukobima:partizani/ustaše,vjernici/nevjernici,proeuropejci/euroskeptici,branitelji/pozadinci,punitelji proračuna/korisnici proračuna,pušači/nepušači i td i td.
U koliko se nametnu ovi drugi ostat će nam samo jedna dilema:Gdje ćemo to s njima prije stići...da li u E.U.
...ili u 3 P.M.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/1125-poslanica-hrvatskih-biskupa.html
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2011, 12:55:08 prijepodne kuntakinte »
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #362 : Studeni 11, 2011, 07:48:19 prijepodne »
Dobar mi je ova komentar na kraju kod "Lideri i Luzeri"
Liste potvrđuju da treba mijenjati izborni zakon i dati šansu 13-om na listi da bude 3-ći, nakon izbora, ukoliko građani žele glasati za njega/nju. Ovako nam vrhovi stranaka srviraju što oni žele i šti njima odgovara, bez puno brige o građanima i zastupanju građana iz pojedinog područja.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #363 : Studeni 11, 2011, 03:20:42 poslijepodne »
Picula više nije u goričkoj izbornoj jedinici a šime lučin je došao u goričku izbornu jedinicu.

He..koja razlika ?...

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #364 : Studeni 11, 2011, 04:14:16 poslijepodne »
Picula više nije u goričkoj izbornoj jedinici a šime lučin je došao u goričku izbornu jedinicu.

He..koja razlika ?...

Jedan se zove Picula, drugi Šime. Pa kaj to ne vidiš?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #365 : Studeni 11, 2011, 08:03:52 poslijepodne »
Picula više nije u goričkoj izbornoj jedinici a šime lučin je došao u goričku izbornu jedinicu.

He..koja razlika ?...

Jedan se zove Picula, drugi Šime. Pa kaj to ne vidiš?

TOVARI...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #366 : Studeni 11, 2011, 08:09:50 poslijepodne »
Tovari - koji su od nas radili magarce...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #367 : Studeni 11, 2011, 09:02:06 poslijepodne »
Kratko i jasno objašnjenje Plana21...

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #368 : Studeni 12, 2011, 11:51:08 prijepodne »
@Jaguar,mislim da komentar ne govori o promene izbornoga zakona nek o privatizacije politi(č)ke (moči).

ljudi s vizijom i karizmom koji znaju motivirati većinu... a ne luzeri koji će narod stalno i iznova opterećivati izmišljenim,umjetnim sukobima
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #369 : Studeni 12, 2011, 05:46:17 poslijepodne »
@Jaguar,mislim da komentar ne govori o promene izbornoga zakona nek o privatizacije politi(č)ke (moči).

ljudi s vizijom i karizmom koji znaju motivirati većinu... a ne luzeri koji će narod stalno i iznova opterećivati izmišljenim,umjetnim sukobima

Slažem se, tako sam i shvatio.
No spomenuo sam promjenu izbornog zakona kako bi im se ta privatizacija politike i političke moći oduzela, svela na minimalnu moguću količinu. U tom smjeru je bio moj komantar, ako se nismo razumjeli.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Jadranka Kosor i Vesna Škare Ožbolt održale su konferenciju za novinare.
« Odgovori #370 : Studeni 13, 2011, 01:15:55 poslijepodne »
Jadranka Kosor i Vesna Škare Ožbolt održale su konferenciju za novinare u središnjici HDZ-a.
Vesna Šakre Ožbolt, predsjednica DC-a, bit će četvrta na listi HDZ-a u 6. izbornoj jedinici, obznanila je predsjednica HDZ-a Jadranka Kosor.
Osim V. Škare Ožbolt, na listi neće biti nitko drugi iz DC-a, a ona će, prema koalicijskom dogovoru, mandat u saboru zamrznuti na dvije godine. DC će podržati liste HDZ-a u svim ostalim izbornim jedinicama.
Vesna Škare Ožbolt nije objasnila zašto će zamrznuti mandat, samo je kazala da ima drugih obaveza. Kosor je rekla kako će dvije stranke suradnju nastaviti i na lokalnim razinama.
Tijekom jutra u HDZ-u su na radnom sastanku s Kosor bili Zdravko Tomac, Miroslav Tuđman, Ivan Aralica, Zoran Šangut, Dubravko Jeličić, Zvonimir Šeparović i Nino Raspudić, koje Kosor želi okupiti u savjet predsjednice HDZ-a. Dodala je da ima i još intelektualaca s kojima želi razgovarati na tu temu.

http://www.vecernji.hr/vijesti/kosor-skare-ozbolt-ce-biti-listi-hdz-a-6-izbornoj-jedinici-clanak-345812

To je bilo i za očekivati (mislim na suradnju), samo ne razmem kakve veze ima Vesna iz Trgovačkog centra s pojmom "intelektualac" ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Jadranka Kosor i Vesna Škare Ožbolt održale su konferenciju za novinare.
« Odgovori #371 : Studeni 13, 2011, 01:33:48 poslijepodne »

http://www.vecernji.hr/vijesti/kosor-skare-ozbolt-ce-biti-listi-hdz-a-6-izbornoj-jedinici-clanak-345812

To je bilo i za očekivati (mislim na suradnju), samo ne razmem kakve veze ima Vesna iz Trgovačkog centra s pojmom "intelektualac" ?

Ti si nepismen i malouman, pa nisi u stanju pročitati i shvatiti vijest.

Jaguar

  • Gost
Odg: Jadranka Kosor i Vesna Škare Ožbolt održale su konferenciju za novinare.
« Odgovori #372 : Studeni 13, 2011, 01:42:12 poslijepodne »
prema koalicijskom dogovoru, mandat u saboru zamrznuti na dvije godine. DC će podržati liste HDZ-a u svim ostalim izbornim jedinicama.
Vesna Škare Ožbolt nije objasnila zašto će zamrznuti mandat, samo je kazala da ima drugih obaveza.
 To je bilo i za očekivati (mislim na suradnju), samo ne razmem kakve veze ima Vesna iz Trgovačkog centra s pojmom "intelektualac" ?

na dvije godine? Jeli to dogovor zbog funkcije predsjednice GV Velike Gorice?
U stilu, dobila si to, obnašaj to do sljedećih lokalnih izbora a nakon izbora preseli se u Sabor.
To sve treba eliminirati s političke scene, zauvijek.

Jaguar

  • Gost
Odg: Jadranka Kosor i Vesna Škare Ožbolt održale su konferenciju za novinare.
« Odgovori #373 : Studeni 13, 2011, 01:48:38 poslijepodne »
pročitati i shvatiti vijest.

A je ti vijest. Možda za tebe, tu vijest smo saznali davno već, onog trena kad se DC prodao u Velikoj Gorici.
Što će sada stranka? Povedaj nam malo o tome.
Jel će izbaciti predsjednicu iz stranke? Il moraju mučiti, čuvajući svoje fotelje u gradskoj upravi i gradskim poduzećima?
A čujem da se Kunić i Žic vole ko pes i mačka. ;D
« Zadnja izmjena: Studeni 13, 2011, 01:50:23 poslijepodne Jaguar »

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #374 : Studeni 13, 2011, 01:55:11 poslijepodne »
prekrasno se vidi trgovina i bezobrazna neogovornost pogotovo sa strane hdz-a, koji , a i svi ostali nisu svijesni u kakvoj se krizi nalazi drzava.

umjesto, imamo najnoviji primjer italije i grcke, gdje ce politika, naravno uz batinu europske unije podrzati strucnu vladu uz mudro-politicku podrsku  najjacih stranaka.

u hrvatsko, trguje se i navlaci, nudi i privlaci razne ozboltice, kerume, bandice..sa strane sdp-a nude se na najodovornija mjesta osobama  koji prije podne u zivotu nisu iz svoje jazbine izasli, hns-u, koji skrivaju svoje kriminalne vitezove kao zmija noge, hss, nije ni vrijedan spomena isto kao i hsls sa izuzetkom Gospodina Budise..

biraci, kao i uvjek do sada nisu nikad birali za, vec protiv, nisu zaluzili nista vise nego ubuduce produbljenje moralne, sto je i najgore i ekonomske krize.

ovi izbori nisu nistta vise nego gubljenje novaca i vremena.