Autor Tema: Sastanci forumaša  (Posjeta: 24316 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Sastanci forumaša
« : Siječanj 10, 2010, 01:35:15 poslijepodne »
Daklem, navodno ste vi bili na nekakvom sastanku kod Grofa, i navodno je bilo razgovora o mnogim stvarima od interesa za ovaj forum... no kako se nitko od navodno prisutnih ne izjašnjava, molim da nas majmune koji nismo bili izvjesatite o čemu se razgovaralo, te kaj je odlučeno... kak je bilo, tko je bil itd itd...??

Ili je cijela ta stvar bila - kita druga Tita, tj. samo moja pretpostavka (ionako bolje od pretpostavke i ne znam...  :P :P :P )??

Kaj bu netko nekaj napisal, ili tog sastanka nije ni bilo? Makar se onda i to može napisati - nismo se našli i bok!?

Ili ste usvojili moju opciju u najavi sastanka da se sa stokom sitna zuba ne razgovara, nekak kao da vam je sastankom predsjedala Vesna Pusić? Dajte nam rečite koju...  ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #1 : Siječanj 10, 2010, 02:02:12 poslijepodne »
Sledgehammer ne treba pretpostavljati...........
Znamo mi svi ,a mislim da znate i sami da vam pretpostavke nisu jaka strana.
Koga je zanimalo taj je došao,vjerujem ako ni zbog čega ,tada barem iz znatiželje ili ipak zbog dobre volje.

Neki su se lijepo uredno i kulturno izjasnili ,a neki ne .

Ako nešto želimo znati red je lijepo ljubazno upitati ili čekati da netko obznani novosti,ako ih ima ,biti bahat,nadmen pun sebe,samouvjeren…takav je samo jedan ovdje.

Ni ga treba imenuvati!!

Pristojnost bi trebala biti prva novina i predlažem da ju sami uvedemo….slažete li se???

Hvala lijepa ,ako je odgovor da.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #2 : Siječanj 10, 2010, 02:08:39 poslijepodne »
gospon mlačanin,

Sledgeovu percepciju Vesne Pusić, jedino upravo on sam nadmašuje, Vesna mu po toj percepciji nije ni do gležnja. ;)

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #3 : Siječanj 10, 2010, 02:15:20 poslijepodne »
Pristojnost bi trebala biti prva novina i predlažem da ju sami uvedemo….slažete li se???

Slažem se, a vjerujem da većina ostalih članova foruma to potpisuje.
Umjesto pristojnog pitanja Sledge opet spominje majmune, druga Tita i Vesnu Pusić koji nemaju ni najmanje veze s navedenom temom, a i opet se bavi pretpostavkama (Daklem, navodno...).

Nakon takvog uvoda ja sam jednostavno izgubio bilo kakav motiv da išta napišem. :-(

Tur

  • Gost
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #4 : Siječanj 10, 2010, 02:20:37 poslijepodne »
Mislim da bi bilo lijepo da članove koji zbog određenih razloga nisu prisustvovali sastanku izvjestite o istom.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #5 : Siječanj 10, 2010, 02:29:50 poslijepodne »


Nakon takvog uvoda ja sam jednostavno izgubio bilo kakav motiv da išta napišem. :-(

gospon Stjepan,

nemojte zbog jednog forumaša, pa makar to bio i ja, gubiti motiv, napravite to zbog svih ostalih forumaša, Vas nitko od forumaša ne bi trebao isprovocirati da gubite motiv, niti to sebi trebate dozvoliti. Živjeli!

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #6 : Siječanj 10, 2010, 02:35:40 poslijepodne »



Ljudi, o kakvom vi sastanku pričate?   

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #7 : Siječanj 10, 2010, 03:39:04 poslijepodne »
O sastanku koji je najavljen ovdje: http://www.forumgorica.com/o-forumgorica-com-stranici/moderatori/

Moja je greška što sam ostavio premalo vremena za organizaciju i što u subjectu nije bilo jasno navedena tema (Sastanak).

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #8 : Siječanj 10, 2010, 03:58:24 poslijepodne »
Mislim da bi bilo lijepo da članove koji zbog određenih razloga nisu prisustvovali sastanku izvjestite o istom.

S obzirom da je sastanak imao više prijateljski nego službeni karakter te da na njemu, osim razgovora o forumu, nije donesena nikakva službena odluka o promjeni statusa (promoviranje moderatora) bilo kojeg člana, nisam žurio s bilo kakvom objavom o sadržaju sastanka jer za sada sve ostaje kako je i bilo.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #9 : Siječanj 10, 2010, 04:09:25 poslijepodne »
Ali da si mogao reći tko je bio, kako je bilo, kako ste se zabavljali itd itd - mogao si!

Nitko nije tražio verificirani i autorizirani zapisnik ovjeren od tri svjedoka...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #10 : Siječanj 11, 2010, 01:26:48 poslijepodne »
Ali da si mogao reći tko je bio, kako je bilo, kako ste se zabavljali itd itd - mogao si!

Evo ja ču ti odati koju informaciju pošto vidim da te interesira. Da ne misliš da te baš svi ignoriraju.

Ukratko, pričalo se o svemu i svačemu, ali samo max. 2 - 3 minute o glavnom razlogu za sastanak, znači skroz neslužbeno. Atmosfera je bila prijatna i mirna, i vodili su se interesantni razgovori po svim temama. Da nije bio nastup Mungosa ostali bi svi vjerujem još i duže, ali kratko pred početak nastupa svi smo se razišli da stignemo na Mungose.

Vjerujem da nije nikakva tajna ko je sve tam bio, ali pošto ja nis organiziral meeting, i ne znam pravila igre glede ovakvih sastanaka anonimnih forumaša, ne znam jel bi trebao / smio napisati ko je sve bil prisutan.

Mislim da bi mogli napraviti neka pravila za buduće sastanke, kaj se smije i kaj ne, jer smatram da se anonimnost treba uvažavati i štititi. Možda se sve smije, ali i to treba definirati. Kaj velite da to diskutiramo u nekoj posebnoj temi, pa da se vidi kak smo došli to tih pravila / zaključaka?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #11 : Siječanj 11, 2010, 03:01:38 poslijepodne »
Eto, svaka ti dala!!

Nisam otpočetka tražio ništa više osim ovako nečega (iako si mogao napisati i tko je bio, nije riječ o pravim imenima već o forumskim nickovima, pa ne kužim što se tu ima "smjeti"??)..., i žalosno je da mora proći dvadeset postova prije negoli netko shvati što je postavljeno pitanje i na njega da kratak odgovor.

Umjesto toga, javila se horda moralizatora i inih koje jebe nekakav nepisani bonton, a ne znaju - ili se prave tajnovito značajni u samo svojim očima - reći ono kaj ih se pita... možda da počnem postavljati pitanja na kineskom, bilo bi više pametnih odgovora, a manje bedastoća koje nitko nije trebao, tražio i htio...

Liǎo jiě shì fǒu yǒu wèn tí?
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2010, 03:27:23 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #12 : Siječanj 11, 2010, 03:21:32 poslijepodne »
Eto, svaka ti dala!!
...
Tvoje riječi u Božje uši.  :P

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #13 : Siječanj 11, 2010, 03:26:56 poslijepodne »
Tak je! Nedaj Bog dugog čekanja...  ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sastanci forumaša
« Odgovori #14 : Listopad 15, 2011, 02:01:26 poslijepodne »
Kaj se tiče klope, ja sam za, no o tome neka ide bolja tema, ovu neka zatvore istog časa Štef ili tko to već može (mimo pokretača).
Over and out.

Tema je otprta i več stoji i postoji...
Ali...
Obično transplatacija dijaloga z jene v drugu temu pogubno završi za prijeimenovani.
wwwg tablice