Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

ZAKON O POSTUPANJU S NEZAKONITO IZGRAĐENIM ZGRADAMA-Legalizacija

(1/9) > >>

Master:
Tema je pokrenuta s ciljem da jedni drugima pomognemo savjetima ,ne da raspravljamo kako se pomaže kriminal itd.Razlog je jednostavan,nikad nismo jednaki pred zakonom niti čemo ikad  biti jer su moji roditelji desetlječima izdvajali u stambeni fond ,a nisu dobili stan....bla bla bla.Znači držite se teme i ak se neko upustio u ovu avanturu nek nam prenese svoja iskustva.

Mlačanin:
 Za početak evo osnovna informacija, barem nekaj, informacije u gradskoj upravi grada Velika Gorica
Mogu se dobiti utorkom i petkom od 8 -15 sati. Sa sobom ponijeti bilo kakav dokument o građevini za koju se traži legalizacija.
Ovu informaciju sam dobio na telefonski upit , jer mene zanimaju slične stvari.

Mlačanin:
 Ako trebate potvrdu da je objekt – kuća  građena prije 1968. godine, taj se dokument dobiva u gradskoj upravi čeka se oko mjesec dana i treba uplatiti  500,00 kuna. Plus 50,00 kn biljega.


Potvrda je potrebna ako recimo želite prodati tu nekretninu!

kuntakinte:
Da je mene trebalo, pred oho-ho let, to se dobivalo v katastru v roku odma.

Master:

--- Citat: Mlačanin - Rujan 08, 2012, 07:13:50 prijepodne --- Ako trebate potvrdu da je objekt – kuća  građena prije 1968. godine, taj se dokument dobiva u gradskoj upravi čeka se oko mjesec dana i treba uplatiti  500,00 kuna. Plus 50,00 kn biljega.


Potvrda je potrebna ako recimo želite prodati tu nekretninu!

--- Kraj citata ---
200 kuna ja podigao neki dan u katastru....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju