Autor Tema: Da li je vama stalo do ovog foruma?  (Posjeta: 30889 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #30 : Lipanj 16, 2011, 03:09:22 poslijepodne »
Ja na forum dođem odmoriti mozak od svih ovih serverskih konfiguracija i korisničkih problema... a nadmudrivanje sa sledžom mi dođe kao fini brain fitness (sve dok on u nedostatku argumenata ne počne vrijeđati - onda ga jedino možeš ignorirati, jer se on urazumiti ne da).

P.S. A ti bi mogel ispraviti svoj Autocorrect, da ne piše taj veliki I...  :P

Mogo bi kad bi mi se dalo kopati kako... tablet s androidom. Odjednom mu doslo tako.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #31 : Lipanj 16, 2011, 03:16:07 poslijepodne »
dakle i se pokazivalo kao aj i to je rijeseno: )

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #32 : Lipanj 16, 2011, 05:28:25 poslijepodne »
Ja na forum dođem odmoriti mozak

Kaj si rekel?

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #33 : Lipanj 16, 2011, 05:37:48 poslijepodne »
Ja na forum dođem odmoriti mozak

Kaj si rekel?

To je onaj organ kojeg ti nisi koristil još od osnovne škole, pa je zakržljal, i zato kod ljudi tvoje pisanje izaziva napade smijeha.  :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #34 : Lipanj 16, 2011, 05:45:26 poslijepodne »
To je onaj organ kojeg ti nisi koristil još od osnovne škole, pa je zakržljal, i zato kod ljudi tvoje pisanje izaziva napade smijeha.  :D

Imaš pravo.

No sretan sam da ga ne koristim kao ti.

Koristim ga premalo, puno premalo, jer za više ovaj kompleksaški mentalitet nije spreman i sposoban.

Ovo je sistem u kojem se spomen da nečega znaš i da znaš više ili bolje nego tvoj šef, odmah smatra kardinalnom pogreškom, koja pak pobuđuje najniže instinkte kod šefa u smislu da ti odmah mora dokazivati tko je tu glavni i demonstrirati silu, umjesto da je sretan što ima nekoga tko zna, hoće i može, i da ga pametno usmjeri da te sposobnosti i znanja koristi u zajedničko dobro. No on je nekako po defaultu usmjeren na očuvanje svoje fotelje, i svakoga koji nešto zna smatra ugrozom za njegov položaj. I dok se takav primitivizam ne promijeni, ni ova zemlja neće naprijed.
« Zadnja izmjena: Lipanj 16, 2011, 05:51:26 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #35 : Lipanj 16, 2011, 08:13:14 poslijepodne »
Ovo je sistem u kojem se spomen da nečega znaš i da znaš više ili bolje nego tvoj šef, odmah smatra kardinalnom pogreškom, koja pak pobuđuje najniže instinkte kod šefa u smislu da ti odmah mora dokazivati tko je tu glavni i demonstrirati silu, umjesto da je sretan što ima nekoga tko zna, hoće i može, i da ga pametno usmjeri da te sposobnosti i znanja koristi u zajedničko dobro. No on je nekako po defaultu usmjeren na očuvanje svoje fotelje, i svakoga koji nešto zna smatra ugrozom za njegov položaj. I dok se takav primitivizam ne promijeni, ni ova zemlja neće naprijed.

Upravo si opisal mog šefa, a on nije Hrvat i ne radim u državnoj instituciji. Kako vidiš, problem je generalni...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #36 : Lipanj 16, 2011, 10:00:20 poslijepodne »
Angie, problem je sveprisutan i vrlo mentalitetne priorde, raširen toliko da vrsta tvrtke više i nije bitna... no mislim da je u državnim ministarstvima još uvijek kao problem daleko više zastupljen negoli bilo gdje drugdje, jerbo je tamo i najviše neopravdanih i nezasluženih šefovskih guzica.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #37 : Lipanj 17, 2011, 12:42:47 prijepodne »
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #38 : Lipanj 17, 2011, 09:01:06 prijepodne »
MOram mu tepati da brže uđe u štimung, gay parada je pred vratima, a najveći pederi u državi (čelništvo HNS-a) se već hruste opet pokazati kako su oni veeeeliki slobodoljubivi demokrati... ovo slobodoljubivi je posebno bitno Čačiću, jer ako Bog da - uskoro će mu to biti i doslovna preokupacija.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #39 : Lipanj 17, 2011, 09:27:16 prijepodne »
A kakve ja veze imam sa čelništvom HNS-a?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #40 : Lipanj 17, 2011, 12:47:47 poslijepodne »
A kakve ja veze imam sa čelništvom HNS-a?

Nikakve. No ispalo je da nemaš sreće jer sam te nenamjerno utrpao u isti post sa HNS-ovcima. A niže od Čačića i Pusićke se i nemre pasti. Eto, tako je ispalo... sorry!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #41 : Lipanj 17, 2011, 11:32:29 poslijepodne »
Da, stalo mi je do ovog foruma ali da moderator posloži stvari na svoje mjesto. Moramo li svi trpiti sleđovo vrijeđanje i ponižavanje ?  Ako je, (a pokazuje u zadnje vrijeme sve češče da je zbilja bolestan) nek se ide liječiti. Isfrustrirana kreatura koja misli da je popila pamet cijelog svijeta samo rastjeruje ljude sa foruma. To svi mogu vidjeti. Žalosno, ali je tako.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #42 : Srpanj 27, 2011, 11:40:08 poslijepodne »
Van Gorice sam, na godišnjem. Svratim malo na ovaj forum vidjeti ima li kaj novoga u gradu.
Rezultat znatiželje: samo požderani mobile kilobajti. Žali Bože i pomisliti da bi ko kaj opće informativnog v ovo vreme napisal, naravno osim jebivetrenih dežurnih politikanti. Pljuc,pljuc i opet pljuc,...nažalost forum je stjeran u informativni čorsokak.  Ko što rekoh žali Bože kilobajti :(

Qwad

  • Gost
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #43 : Svibanj 07, 2014, 11:45:17 poslijepodne »
Čini se da je zavladalo neko mrtvilo na forumu unatrag par mjeseci. :(

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #44 : Svibanj 08, 2014, 04:43:27 poslijepodne »
Ha čuj, dok jedni na velikim jaslama uništavaju državu, dokle njihovi malehni pandani na forumskoj razini rade isto, dosta ljudi je potjerano jer im se neda gledati cinična odobvravanja nekakvih jaguara (kojem je valjda žena iskopčala net) i inih "demokrata" koji rade protiv Hrvatske...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”