Autor Tema: Bizarno ponašanje  (Posjeta: 11558 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Bizarno ponašanje
« Odgovori #15 : Studeni 19, 2009, 03:41:35 poslijepodne »
Isto me tak zanima kak se rastati, ako nemaš „protiv“ koga.

Ha čuj. Pošaljemo papire za rastavu.
Hrvatsko sudstvo po žurnom postupku nakon nekoliko godina napiše rastavu - a za to vrijeme velika je vjerojatnost da je već netko, ili čak oboje, mrl.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Bizarno ponašanje
« Odgovori #16 : Studeni 20, 2009, 09:46:22 prijepodne »
Možda, Sledge, to i izgleda kao vrhunska romantika, ali radi se ipak o morbidnosti i bizarnosti par excellence.
Meni je pomisao na to vjenčanje toliko odbojna, teška i mučna da ako uopće želim komentirati taj slučaj moram sve okrenuti na šalu.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Bizarno ponašanje
« Odgovori #17 : Studeni 20, 2009, 04:25:56 poslijepodne »
Ja nisam rekao da izgleda kao vrhunska romantika, dapače - to uopće nije romantično, ali koliko je romantike u Viječnici ili pred oltarom među današnjim mladencima?

Žive godinama zajedno prije braka, ševe se, mnogi imaju i djecu, žive kao da su u braku, pa onda objedinjuju vjenčanje, svadbu, krstitke i još ponešto na isti dan... i onda pričamo o romantici?  8) 8) 8)

Sa druge strane, ja samo zastupam stav da potpuno mogu razumjeti čin te mladenke, a onda me se napadne sa stvarima koje uopće i ne postoje u konkretnom slučaju, kao što je crkveni stav ili vjenčanje...  :( :( :(
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Bizarno ponašanje
« Odgovori #18 : Studeni 21, 2009, 09:04:51 poslijepodne »
Niti sam te napala, niti sam rekla da si ti nešto rekao, samo sam se nadovezala na tvoj post i komentar sa svojim razmišljanjem, i to zato jer si jedino ti drugačije komentirao situaciju, i ponukao me da se konkretnije zamislim nad tim slučajem, ako dopuštaš.
A očito ne dopuštaš.
S tobom je zbilja jako teško diskutirati, a ja nemam vremena za nadmudrivanja ovih dana, pa se povlačim iz ove diskusije   ^-^
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Bizarno ponašanje
« Odgovori #19 : Studeni 22, 2009, 10:40:30 prijepodne »
i to zato jer si jedino ti drugačije komentirao situaciju, i ponukao me da se konkretnije zamislim nad tim slučajem, ako dopuštaš.
A očito ne dopuštaš.

Ja sam ponosan što mogu mnoge situacije od prve sagledati malo šire ili malo dublje od velike većine ljudi. I što mogu biti taj koji će nakon cijelog reda bezrezervnog klimanja glavom - kada dođe red na mene - reći: STOP, nije tome baš tako, već ima tu još pouno drugih detalja koje treba isto tako sagledavati i razumijevati...

A da ne dopuštam, nije istina. Tvoj takav stav mi je kukavički, kao bijeg, jer ja nikome niti što branim, niti bih to i radio da mogu to raditi, dapače - ja želim jaku, žestoku, argumentiranu i fajtersku raspravu, a ne klimatanje glavicama i slaganje u svemu.

Ja želim imati oponente, jer bez njih je život kao i jelo bez začina - bezveze! Zato ti udari svom snagom, bombardiraj me stavovima i argumentima, jer konstruktivna rasprava se i bazira na različitosti... ja tvrdo zastupam svoje stavove, žestoko ih branim, i nije da ih ne mogu mijenjati, ali priznajem - to je teško, jer to ljudi pokušavaju najčešće samo svojim mišljenjem... koje za mene, naravno, nije mjerodavno... možda je kada sam kod doktora na nekom specijalističkom pregledu, ali ovdje... ne, ne...  ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Bizarno ponašanje
« Odgovori #20 : Studeni 23, 2009, 04:21:32 poslijepodne »

A da ne dopuštam, nije istina. Tvoj takav stav mi je kukavički, kao bijeg, jer ja nikome niti što branim, niti bih to i radio da mogu to raditi, dapače - ja želim jaku, žestoku, argumentiranu i fajtersku raspravu, a ne klimatanje glavicama i slaganje u svemu.

Ja želim imati oponente, jer bez njih je život kao i jelo bez začina - bezveze! Zato ti udari svom snagom, bombardiraj me stavovima i argumentima, jer konstruktivna rasprava se i bazira na različitosti...

Nije moj stav kukavički (čega ili koga bi se bojala???) nego mi je tema bezvezna.
Rekla sam kaj sam imala, to je to.
Ne znam kakve bi ja sad tu konkretne argumente imala za ili protiv, osim svog osobnog osječaja mučnine u konkretnom slučaju koji mi govori da je to prebolesno i da ja to nemrem ni zamisliti.

Kaj se tiče rasprava, slažem se s tobom, i ja volim konstruktivan sukob mišljenja, dobru raspravu, kvalitetne argumente i diskusije.
No nema mi baš neka tema koja bi me tu zainteresirala i povukla onak za prav.
Uglavnom se teme razvodne nekim prepucavanjima jedan na jedan, a za to trenutno nemam vremena ni volje.

A o dnevnoj politici mi se fakat već gadi govoriti. Nemam komentara na to.
Čak ni za predsjedničke izbore nemam komentara. Apsolutno mi se ne da komentirati te neke kandidate i njihove "programe".
Totalno sam apatična po tom pitanju.

A da ne zagadim temu skroz, postavljam pitanje: je li moje ponašanje bizarno?  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Bizarno ponašanje
« Odgovori #21 : Studeni 23, 2009, 05:54:45 poslijepodne »
A da ne zagadim temu skroz, postavljam pitanje: je li moje ponašanje bizarno?  :)

Sudeći po sebi rekao bi - nije. Čist normalno.

Offline Cagliostro

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • ex Gothic_Rocker
Odg: Bizarno ponašanje
« Odgovori #22 : Studeni 24, 2009, 03:26:20 poslijepodne »
Svaki čovjek funkcionira kroz svoje norme koje on/ona smatra prihvatljivim... Te norme jako variraju od osobe do osobe tako da bilo kakva rasprava o normalnosti može voditi u nedogled... 
Svako biće oko sebe stvara okruženje u kojem se on ili ona osječaju ugodno, a za bilo što dalje od toga jednostavno vrijedi... Tko voli nek izvoli...  Dok se ne narušava sigurnost i privatnost drugih, ili mene samoga, kaj se mene tiče radi kaj god hočeš... :)


 
...Prestajem jesti životnije, jer shvatio sam, još nisam pojeo aktiviste...