Domaće teme > Lokalna politika

Vraća li se DC ponovno na političku scenu?

(1/21) > >>

shaka zulu:
Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
Odgovor na ovo pitanje svakako ovisi o spremnosti Vesen Škare Ožbolt da se vrati HDZ-u, stranki iz koje je davno izašla.
...
To je odmah pokrenulo priče i o mogućoj koaliciji u Velikoj Gorici gdje je gradonačelnik HDZ-ovac Dražen Barišić, a DC se spominje kao mogući partner koalicije HDZ-HSS-HSP-HSU, koja bi tada imala većinu u Gradskom vijeću.
...
To je odmah pokrenulo priče i o mogućoj koaliciji na lokalnoj razini u Velikoj Gorici gdje je gradonačelnik HDZ-ovac Dražen Barišić, a DC se spominje kao mogući partner koalicije HDZ-HSS-HSP-HSU u Gradskom vijeću.
http://www.rvg.hr/index.php?id=2807

Talasanje.
Kaoalicije su put v marginalizaciju a mejnajne koalicij (kak štumf) je pak put v zaborav.
Pa-pa!

Zanimlivo je kaj nisu napisali/a/e citat onoga kaj su rekli VŠO i Kuna...

acer1:
Katastrofa ima da im se to obije o glavu.

shaka zulu:
Nekak mi se čini da z te mele ne kruva,ali...Bumo videli.

branko:
ma dajte najte..... pa prije svake sjednice GV koalicija se raspada, nove stranke se osnivaju, prebjezi su dogovoreni....ali samo u GT-u i Reporteru....pa kaj ne vidite da to niko i ne kupuje vise nego se dijeli kak bi ljudi poverovali ovakvim konstrukcijama.

branko:
"Vesna Škare Ožbolt rekla je da su se odnosi DC-a i HDZ-a počeli normalizirati nakon odlaska Sanadera i nakon što je HDZ uzeo kurs koji je trebao uzeti davnih dana."

ovaj dio mi je najdraži....a koji bi to kurs bio ? pa sve je isto, još i gore. dok je sanader uzimal smo i mi barem imali, sad mi nemamo, ali nema veze, bitno da još nismo u krizi.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju