Osoblje > O forumgorica.com stranici

Turopolski web servis

<< < (2/12) > >>

Goričanka:
Fala!
Kaj bumo si i tu na Vi?  ;D

Stjepan:

--- Citat: shaka zulu - Rujan 04, 2009, 05:03:29 poslijepodne ---Nekak mi se čini da bi treba spojiti teme kajkavski i tradicija.To ti je kak kost i meso,jeno bez drugoga nejde.

--- Kraj citata ---

Ali na kajkavskem sě moreš spominjati kak buju zutra naši nakântali Bélurusiju, a na tradicije moreš pripovedati o tradicije plemena Zulu.

plemenitashica:

--- Citat: Goricanka - Rujan 04, 2009, 05:44:32 poslijepodne ---Kaj bumo si i tu na Vi?
--- Kraj citata ---

Ah... to mi ide automatski.

Zamišljala sam da i ja stavim neki drugi nick koji bi bil novi, ali sam shvatila da bi se taj čas odala s tim automatskim pisanjem toga vi, pak s dugim rečenicama, pak s još hrpom "starih" skoro urođenih "manira" (čitaj mana) pak sam ostala na istom. HIhihihihihi, ma već ste se svi nafčili.  :)

shaka zulu:

--- Citat: plemenitašica - Rujan 04, 2009, 05:35:43 poslijepodne ---
--- Citat: Goricanka - Rujan 04, 2009, 05:12:13 poslijepodne ---Molim vas da mi vratite kvačicu na c u korisničkom imenu. Oću biti Goričanka, kak se šika.

--- Kraj citata ---

Uđite u svoj profil, kliknite na korisnički račun (u uređivanju profila) i u redu:

Ime: xxxxxxx
Ovo ime je vidljivo na forumu. 

popravite, promijenite.

I ja sam imala taj problem, pak su me nafčili, sad se pravim pametna.  ;)

Naime, sugerirali su mi da je bolje da nema u korisničkom imenu slova sa kvačicom, a zakaj, to ovi pismeni znaju.  :)

--- Kraj citata ---
Ne reaguje.Samo me vrača na početek...Ima i tomu leka!

Rein-karacija!!!

Goričanka:
Nego, gledam malo članove, pa mi jaaako fale Trs, jaarban, grilec, daisy, purgerica i vjerojatno još neki ljudi koji i ne znaju kaj se dogodilo.
Kak bi njih obavijestili da mogu dojti sim ako to žele?
Jel ima kakvog načina?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju