Autor Tema: Forumska prozivanja  (Posjeta: 7270 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Forumska prozivanja
« : Rujan 14, 2011, 11:17:26 poslijepodne »
Usput Štef, kad si već on line, jedno pitanjce.

Kad misliš i ti ko i Mamić, vratiti normalne forumaše na stadion (forum) , a rješiti se ovih 3-4 politikantskih jebivetara kaj su s propagandom i zaostalim djelovanjem rasterali se normalno z ovoga foruma!!?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #1 : Rujan 14, 2011, 11:31:19 poslijepodne »
Samir je kreten

je je i popije 25 piva dnevno, ak je suditi po listovinama iz koji ti crpiš informacije
To je moje misljenje. A kaj to i negdje pise?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #2 : Rujan 14, 2011, 11:48:06 poslijepodne »
Kad misliš i ti ko i Mamić, vratiti normalne forumaše na stadion (forum) , a rješiti se ovih 3-4 politikantskih jebivetara kaj su s propagandom i zaostalim djelovanjem rasterali se normalno z ovoga foruma!!?

Koji su to "normalni" forumaši, a koji su to "politikantski jebivjetri"??  ::) ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #3 : Rujan 14, 2011, 11:50:24 poslijepodne »
Kad misliš i ti ko i Mamić, vratiti normalne forumaše na stadion (forum) , a rješiti se ovih 3-4 politikantskih jebivetara kaj su s propagandom i zaostalim djelovanjem rasterali se normalno z ovoga foruma!!?

Koji su to "normalni" forumaši, a koji su to "politikantski jebivjetri"??  ::) ::)
Da, uostalom i to te pitam i JA!?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #4 : Rujan 14, 2011, 11:56:20 poslijepodne »
Kad misliš i ti ko i Mamić, vratiti normalne forumaše na stadion (forum) , a rješiti se ovih 3-4 politikantskih jebivetara kaj su s propagandom i zaostalim djelovanjem rasterali se normalno z ovoga foruma!!?

Koji su to "normalni" forumaši, a koji su to "politikantski jebivjetri"??  ::) ::)
Da, uostalom i to te pitam i JA!?

Misliš, pitaš Vegija?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #5 : Rujan 15, 2011, 12:35:14 prijepodne »
Pa ajd kad sam već nastrojen  i kad me pitate bum i odgovoril na vaše pitanjce, samo bum i prije nabrajanja dodal da nas je ( forumaša općenito) bilo u ovih par godina, što na starom, što na ovom novom forumu, pun tucet, koji su direktno ili indirektno u svojim postovima, kroz različite teme, zastupali desnu ili lijevu političku stranu.
Bilo je to vrijeme kad je takovo forumaški pisano opredjeljenje običnih građana indikativno dalo naslutiti koju stranku , opciju ili osobu simpatiziraju...ali danas...kad vidimo da su sva govna slična govnu , ma kojoj god stranci pripadali ili je simpatizirali, jednostavno mi nije jasno da postoje likovi koji još uvijek guraju , simpatiziraju i sračkaju u stilu "mi smo pravi", " mi nismo" itd...
Hebite se dečki al to više ni kod zatucanog seljaka ne prolazi.

Kad je tak čemu svi pusti posti i lokalna prepucavanja kad je sad i vrabcima na grani jasno, a kamoli ne običnom građanu, da ste svi politikanti kojie radite za osobnu korist , a ne za dobrobit zajednice, a to se lako da zaključiti iz dosad postanih postova.

Na osnovi postova i aktivnog cijelodnevnog sudjelovanja isključivo u političke svrhe može se zaključiti da forum guše:

Odoh 5 min. prelistati da ne bih koga izostavio


« Zadnja izmjena: Rujan 15, 2011, 12:53:20 prijepodne Vegi »

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #6 : Rujan 15, 2011, 01:14:09 prijepodne »
Obzirom da nešto zeza edit pisanja i uređivanja prijašnjeg posta eto i sastav naj momčadi u ovom:

_Najaktivniji i najdosadniji politikantski nastrojeni ; KokoVg , Jaguar
_Posvuduša, ali najčešće realnih komentara: Sledgehamer
_Posvuduša kontra Sledgea: Bob Rock i prva dva
_Povremeni komentari: Ulesyus, Newbie, Stjepan , Ljudevit, Kunta, vegi, Ivana, Marinko Tur, itd.
_Novi članovi bez posta: A-Ž , najbrojnija skupina
_ Stari članovi koji se rijetko ili gotovo pa su se prestali javljati:
Alen, branko,dadi,daisy,delta force,dobola,domovinesin,fitt,goričanka,graywolf,hornet,idelac(makar odselio u Istru), juraja,mali od kužine  ;D,marinko tur,muzh,neo,točkica, pa čak do sad i (a i dalje ak se niš ne promeni) i ja i još hrpa nespomenutih s manje ali puno kreativnijih postova

Eto , brzinski i najte kaj zameriti, ako sam koga izostavio ili spomenuo na krivom mjestu.
Činjenica jest da na forumu od 400 članova pripovedaju 2-3 politikanta , a ostali ga zaobilaze.

Dijagnoza je tu , očitovanje nadležnih se očekuje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #7 : Rujan 15, 2011, 07:20:13 prijepodne »
Vidiš , zanimljivo je da čak ni moj nick ne znaš napisati kak spada, kako prvo, a kao drugo "slučajno" ti je promaknulo da spomeneš face koje stalno unose razdor i započinju svađe na forumu. Nabrojit ću ih:

Muha
Tromblon
Krok
mglavović
Mile car
Dadi
Kruno

... ne znam da li si osobu pod nickom bilaj također slučajno ili namjerno izostavio ?

toliko o tvojoj "objektivnosti"
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #8 : Rujan 15, 2011, 07:22:06 prijepodne »
Vidiš , zanimljivo je da čak ni moj nick ne znaš napisati kak spada, kako prvo, a kao drugo "slučajno" ti je promaknulo da spomeneš face koje stalno unose razdor i započinju svađe na forumu. Nabrojit ću ih:

Muha
Tromblon
Krok
mglavović
Mile car
Dadi
Kruno

... ne znam da li si osobu pod nickom bilaj također slučajno ili namjerno izostavio ?

toliko o tvojoj "objektivnosti"

Nemoj mu zamjeriti... ocito je bio pod utjecajem alkohola, pa se tipkovnice uhvatio :)

Jaguar

  • Gost
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #9 : Rujan 15, 2011, 09:25:48 poslijepodne »
Obzirom da nešto zeza edit pisanja i uređivanja prijašnjeg posta eto i sastav naj momčadi u ovom:

_Najaktivniji i najdosadniji politikantski nastrojeni ; KokoVg , Jaguar


Ne izusti ime moje uzalud, ostalo ti je koko napisao koliko vidim.
Usput da napomenem jedan mali detalj, ti nisi politikant nikad bio,  ;D a nisi ni sada ali nam ponovo pokušavaš baciti spin kako su svi isti, kako kažeš "sve ista govna", ZNA SE od kud se ta teza gura, iako moj vegi to ne prolazi više ni u Zanzibaru a ZNA SE i koga ti podržavaš i za koga navijaš,  ohohooo pregledavajući forum, na početku kada sam došao na ovaj forum, čitao sam i tvoja pisanja, malo ti je um zahrđao i postao si jako zaboravan, ništa neznaš a ZNA SE koja grupacija danas ništa nezna. Toliko o tvom postu i tvom prozivanju, nas običnih selaka poput tebe, koji pišemo, pratimo, simpatiziramo ove ili one, a najčešće odgovorimo na sračkanja skupine koju ti je upravo koko napisao a koju si ti vidi čuda, previdio. Mani se selačke politike, "gdje svi djetići tu i ja".  8)

P.S. Otvorio si jednu lijepu temu nakon tekme, koju si išao svjesno ispolitizirati, bravo majstore. ;D
« Zadnja izmjena: Rujan 15, 2011, 09:28:25 poslijepodne Jaguar »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #10 : Rujan 15, 2011, 09:46:52 poslijepodne »
toliko o tvojoj "objektivnosti"

Fakat je dasa zaratio sa svima, svi su kreteni - jedino je on u pravu, niti jedna kritika "no pasaran"... jeeeebenica!

Znam za onu staru izreku: ako ti jedan veli da si glup - zanemari. Ako ti to vele i dvojica ili trojica - ne uzmi za ozbiljno. No ako ti njih 30 veli da si glup - eeee, bato, onda tu nečega ima...

Nekako sam siguran da kokot nebu shvatio kaj je pjesnik htio reći...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #11 : Rujan 15, 2011, 10:05:53 poslijepodne »
Bilo bi previše da idem komentirati tvoje pisanje ... Svatko normalan tko pročita tekst (što je Vegi napisao i nabrojio ) i komentare na to zaključit će sam.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Forumska prozivanja
« Odgovori #12 : Rujan 15, 2011, 10:38:34 poslijepodne »
Usput Štef, kad si već on line, jedno pitanjce.

Kad misliš i ti ko i Mamić, vratiti normalne forumaše na stadion (forum) , a rješiti se ovih 3-4 politikantskih jebivetara kaj su s propagandom i zaostalim djelovanjem rasterali se normalno z ovoga foruma!!?

Evo sad ću, budem cijenu ulaznice na forum spustio na 1kn. Pa da vidiš reda kad otvorim blagajnu.


Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #13 : Rujan 15, 2011, 10:55:33 poslijepodne »
Dijagnoza je tu , očitovanje nadležnih se očekuje.

Kaj bi ja trebal napraviti? Ići okolo i tjerati ljude da se prijavljuju i pišu na forum? Pa i ti si lijepo minirao temu o sportu umjesto da si ju pokrenuo u za to predviđenom forumu.

Kad ideš đonom onda ti grubijani jedva čekaju da vrate dva đona. I zato je stanje takvo kakvo je.




Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Re: Forumska prozivanja
« Odgovori #14 : Rujan 16, 2011, 08:53:37 prijepodne »
Bilo bi previše da idem komentirati tvoje pisanje ... Svatko normalan tko pročita tekst (što je Vegi napisao i nabrojio ) i komentare na to zaključit će sam.

Pa mene, za razliku od tebe, nije nabrojao u negativnom kontekstu... iako je malo fulao - no valjda nije znao kaj bi napisao pa je napisao "posvuduša", iako ovdje ima ljudi kojih se može naći na puno više tema brojčano negoli mene...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”