Autor Tema: markulin vs. sledge  (Posjeta: 10576 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #15 : Srpanj 09, 2011, 12:22:05 prijepodne »
To sve koliko si ti bil je ravno sedamnaesti korijen vremena kojeg sam ja - nimalo turistički - proveo živeći u Švicarskoj, Nizozemskoj i Njemačkoj. Ja kad odem u Opatiju na kavu sam duže dolje nek ti ove sramote po tri dana... nemoj nas nasmijavati.

Ti si kao kontraargumente naveo moj zadnji post - a ja tebi sve ove godine dosad.

Šteta kaj ti je prvi nick bil daleko najbliži i najtočnije te opisival. Sve poslije je mazanje očiju...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #16 : Srpanj 09, 2011, 12:25:13 prijepodne »
Još samo reci kaj si pametnoga delal u tim državama. Ah da, gulil si krumpire u kuhinji.  ;D
« Zadnja izmjena: Srpanj 09, 2011, 12:36:54 prijepodne amarkulin »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #17 : Srpanj 09, 2011, 02:29:31 prijepodne »
I nabavljao mozak za tebe - onaj Milasov po "dve marke kilo"... ja zadovoljan poslom, što se ne može reći za tvoju okolinu...  >:D >:D ;D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #18 : Srpanj 09, 2011, 08:28:40 prijepodne »
Nis ja kriv kaj mi je - ko u onom vicu - cigan sused.  :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #19 : Srpanj 09, 2011, 01:22:14 poslijepodne »
Znači, familija ti je na okupu?  ;) ;) ;)

To obično kod cigana i je tak...

Ova ti reklama laže - bolja stvar je Drift Innovation HD170 Stealth - upravo mi dolazi ovih dana iz Beča... iako nisam siguran da su reklame u potpisu dozvoljene, ali neka...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”