Autor Tema: markulin vs. sledge  (Posjeta: 10507 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
markulin vs. sledge
« : Srpanj 05, 2011, 02:23:15 poslijepodne »
Bedačeki, dajte malo popustite sa glupiranjem, fakat ste zamorni i nimalo smiješni...

Da, ja pitam KAJ JE TU INTERESANTNO, jer moraš biti fakat jadnik da ti se diže ili da ti je uzbudljiva scena gdje dvije ženske peru auto... neš ti uzbuđenja!! Jer je sigurno najseksi moguća scena kada žena pere auto, a vide joj se neki "atributi"...

Ja isto pitam bedastoće glede onoga "jadnici"... dečki, nakon trećeg seksa u životu to vam više nebu uzbudljivo. Probajte... barem jednom.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Re: markulin vs. sledge
« Odgovori #1 : Srpanj 05, 2011, 02:54:06 poslijepodne »
Jedini koji se ovdje glupira si ti. Ništa novo pod kapom nebeskom...

hornet34

  • Gost
Re: markulin vs. sledge
« Odgovori #2 : Srpanj 05, 2011, 11:13:36 poslijepodne »
sleđ,daj pusti dečke na miru...

amarkulin

  • Gost
Re: markulin vs. sledge
« Odgovori #3 : Srpanj 05, 2011, 11:22:12 poslijepodne »
Nemre si on pomoći - odškolovan je da pendrekom uleti u rulju, preventivno poravna bubrege trojici-četvorici, i da onda pita kaj se događa...

Na potpuno isti način ulijeće u svaku temu na ovom forumu.
« Zadnja izmjena: Srpanj 05, 2011, 11:23:55 poslijepodne amarkulin »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: markulin vs. sledge
« Odgovori #4 : Srpanj 06, 2011, 09:43:23 prijepodne »
sleđ,daj pusti dečke na miru...

Pa nitko ih ne dira... neka drkaju i dalje. To i je na njihovoj razini.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Re: markulin vs. sledge
« Odgovori #5 : Srpanj 06, 2011, 09:50:14 prijepodne »
Onda kaj si se išel javljati, ako nemaš niš konkretno za dodati u temu? Osim ako nisi htel da i tebi neko podrka, a u tom slučaju si na krivoj adresi - probaj ovdje: www.gaybeef.com.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: markulin vs. sledge
« Odgovori #6 : Srpanj 06, 2011, 05:35:13 poslijepodne »
Priznaj da si link dao iz glave, a ako imaju i forum - ni ne sumnjam da si tamo premium member sa preko 10.000 postova...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Re: markulin vs. sledge
« Odgovori #7 : Srpanj 06, 2011, 07:02:19 poslijepodne »
Kak misliš, ako imaju? Pa ziher imaju. I siguran sam da im se moderator foruma zove onak muški: Sledgehammer!  ;D

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #8 : Srpanj 06, 2011, 08:26:49 poslijepodne »
Ova specijalna tema je otvorena za vaša međusobna prepucavanja, ovdje si dajte strastima na volju, a ostatak foruma poštedite svojih prepucavanja.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Re: markulin vs. sledge
« Odgovori #9 : Srpanj 06, 2011, 10:30:13 poslijepodne »
Kak misliš, ako imaju? Pa ziher imaju. I siguran sam da im se moderator foruma zove onak muški: Sledgehammer!  ;D

Pa možda se i zove, ne znam, no znam da na masu foruma ima članova kojima je nick Sledgehammer, dapače sam na nekima i ja morao odstupiti od vlastite dugogodišnje tradicije i izmišljati nekaj novo... no u pravu si; ako mu je ime Sledgehammer, fakat je muško. Onaj koji guzi. Što je bolje od nekakvog Anđelka - koji je, sa takvim imenom, nedvojbeno gužen! Ili se tak zove papagaj u vicu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #10 : Srpanj 07, 2011, 02:04:19 prijepodne »
@ Štef: Hvala na temi. Iako, pogrešno si ju nazval. Trebalo je pisati Sledgehammer vs. Markulin, jer je on taj koji uvijek prvi napada i vrijeđa - uvijek glupo i ničim izazvano, kao i u temi o pranju auta.

@ Sledge: Ja se nemam potrebe skrivati iza nikakvog lažnog, tobože macho, identiteta. Ti si samo jedan veliki puran, napuhan i umišljen, a o sebi misliš da si velika zvjerka. Da imaš muda predstavil bi se ljudima svojim imenom i obrazom. A kako muda nemaš, ostaješ jedna ofucana - pussy.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #11 : Srpanj 07, 2011, 11:45:49 poslijepodne »
Ti si bogec koji ne prati forum, jer sam se još i na starom predstavio punim imenom i prezimenom. Ti imaš ime i prezime kao nick jer nisi znao nikaj bolje izmisliti, a naknadno su ti rekli da si se smio regati sa nečim izmišljenim, no tada je već bilo prekasno. BTW, očito su svi budale, jer od svih članova jedino ti, hiperintelektualac, imaš ime-prezime u nicku, ostali se svi igraju "skrivača"... što ćeš, sve bedaki koji ne kuže kak se treba na forumu ponašati, pa buš nas ti malo prosvjetlil, ti si baš za takove zadatke...

Tko napada prvi i tko prvi vrijeđa i podjebava - dalo bi se opsežno elaborirati, samo ne znam na čemu gradiš uvjerenje da ti tu nemaš par metri putra, onog pokvarenog i užeglog, namazano na glavi?

Ja o sebi ne mislim ništa, pogotovo ne da sam nekakva velika zvjerka (ili zvjerka uopće) - no ti očito želiš svoje osobne frustracije i gluposti reflektirati na mene, jer svi znamo tko se ovdje puhao i napuhavao i preseravao sa nekakvim titulama, tko je nekakve izmišljene diplome gurao svima pod nos, tko je mislio da drži Boga za jaja jer je nekakav - kaj si ono uopće?? - mr.drk.ofr.informatike... c'mon!! Hej!! Imaš ti špigl doma?? Bilo ti je danas u Avenue Mallu, gdje si sigurno ili nažicao cugu ili si trošio "reprezentaciju za informatičare", špigl u zahodu, mogel si se malo pogledati... samo kak poslije toga imati tek za popiti nekaj?

Ofucana pussy je puno prošla. Mali pimpilimpi nije bio nigdje...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #12 : Srpanj 08, 2011, 07:44:27 prijepodne »
Na ovo mogu samo reći: hahaha. Baš lijepo da si me videl u Avenue Mallu kak se na svojem izmišljenom laptopu na mom izmišljenom poslu spajam na svoju izmišljenu firmu i rješavam izmišljeni problem na mail serveru (btw, Metronetu se raspao DNS).

A ti nam slobodno napišeš jesi li ti kuhar s diplomom policajca ili policajac s diplomom kuhara...

Lijepi pozdrav,

Anđelko Markulin, bacc.ing.techn.inf.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #13 : Srpanj 08, 2011, 08:54:55 poslijepodne »
Fak it - nemrem više. Iako imam obje diplome - i kao VKV kuhar, i kao kriminalist... no nemrem više.

To kaj sam te videl ne znači da sve ostalo kaj si nabrojal nije i stvarno - izmišljeno...  >:D

Al dobro, nemrem više... si zapalil sveću na Kamenitim vratima zbog uvođenja Bolonje - jer da je nema, kaj bi onda bil?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: markulin vs. sledge
« Odgovori #14 : Srpanj 08, 2011, 10:32:10 poslijepodne »
Kad baš inzistiraš - sve kaj si gore navel je - LAŽ. Ajmo po redu:

Ti si bogec koji ne prati forum, jer sam se još i na starom predstavio punim imenom i prezimenom.
Netočno. Napisal si samo da si policajac, i to si kasnije zažalil - jer su te stalno doživljavali kao zadrtog drota (uvjerili smo se: s punim pravom). Ja sam bio najaktivniji forumaš na svim dosadašnjim forumima, i tvrdim da se ni na jednom nisi predstavil. Jel može netko ovdje potvrditi da si se predstavio imenom?

Ti imaš ime i prezime kao nick jer nisi znao nikaj bolje izmisliti, a naknadno su ti rekli da si se smio regati sa nečim izmišljenim, no tada je već bilo prekasno.
Ja sam na prvom forumu imal nick Cromanjonac. Tko je pratil taj forum sve mu je jasno.
Na prošlom forumu sam pisal kao Iva. Sjećaš se naše novinarke?

BTW, očito su svi budale, jer od svih članova jedino ti, hiperintelektualac, imaš ime-prezime u nicku, ostali se svi igraju "skrivača"... što ćeš, sve bedaki koji ne kuže kak se treba na forumu ponašati, pa buš nas ti malo prosvjetlil, ti si baš za takove zadatke...
Još jedna laž. Punim imenom su se na goričkim forumima predstavili: Alen Framić, Ivan Delač, Ante Šimunović, Alen Pejić, Goran Beus Richembergh, Tajana Amšel Zelenika, Nenad Črnko, Stjepan Zlodi, Stjepan Radić, Zoran Žic,...

Tko napada prvi i tko prvi vrijeđa i podjebava - dalo bi se opsežno elaborirati, samo ne znam na čemu gradiš uvjerenje da ti tu nemaš par metri putra, onog pokvarenog i užeglog, namazano na glavi?
Ajmo elaborirati: nedovršena piramida, vrtić u Velikoj Mlaki, sexy pranje auta,... samo su neki od zadnjih primjera. Naravno da imam putra; ne dam da me neznalica zajebava.

Ja o sebi ne mislim ništa, pogotovo ne da sam nekakva velika zvjerka (ili zvjerka uopće)
Uopće ne - cijeli ovaj forum je pun tvojih busanja u prsa - sve do kraja ovog posta: "Ofucana pussy je puno prošla."

kaj si ono uopće?? - mr.drk.ofr.informatike... c'mon!!
- RTV elektroničar
- stručni prvostupnik inženjer informacijske tehnologije
- za par mjeseci: stručni specijalist inženjer informacijske tehnologije
- prevoditelj: http://www.superknjizara.hr/index.php?page=knjiga&id_knjiga=100021831
- certificirani Rezidorov On-job skill trainer http://www.rezidor.com/cs/BlobServer/Rezidor.jsp?blobcol=urlfile&blobheader=application%2Fpdf&blobkey=id&blobtable=Document&blobwhere=1165587297312

Mali pimpilimpi nije bio nigdje...
- Hallstavik (Stockholm): tri mjeseca, stručna praksa
- Barcelona: mjesec dana, stručna praksa
- Zaragoza: mjesec i pol, stručna praksa
- Budimpešta: tjedan dana, međunarodna konferencija
- Sofia: tjedan dana, međunarodni seminar
- Nicosia: 3 dana, studentska konferencija
- Bonn: 3 dana, studentska konferencija
- Istanbul: tjedan dana, studentska konferencija
- Aarhus: tjedan dana, studentska konferencija
- Milano: 3 dana, međunarodno studentsko natjecanje
- London: 3 dana, međunarodno studentsko natjecanje
- Caen: tjedan dana, međunarodni seminar

A gdje si ti bil - a da nije bilo turistički?
« Zadnja izmjena: Srpanj 08, 2011, 10:56:16 poslijepodne amarkulin »