Autor Tema: Tržni centar (plac)  (Posjeta: 12076 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Tržni centar (plac)
« : Studeni 22, 2009, 10:53:27 poslijepodne »
Došla mi je danas do uha priča da bi VG Komunalac uskoro trebao preuzeti tržni centar, odnosno plac. Doduše, nisam dobio objašnjenje po kojoj formuli, radi li se o kupovini, najmu ili nečemu trećem. Je li još netko čuo nešto o tome?
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #1 : Studeni 23, 2009, 04:04:44 poslijepodne »
Nisam čula, ali je zanimljivo, pa please keep us posted!
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

De Loren

  • Gost
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #2 : Studeni 23, 2009, 05:20:17 poslijepodne »
dakle, Dr Kadžija ... tvrdite da će NETKO pojesti ono što je prije više godina .... istovario ?

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #3 : Studeni 23, 2009, 07:17:43 poslijepodne »
Pa zar VG komunalac d.o.o. nije do sada plaćao najam za plac u vlasništvu  Žužić Grupe c.ca. 500.000,00 kn godišnje? Parking je ubirao Žužić, a poslovni prostori su ionako u vlasništvu Konzuma, mesara itd. Kad se to promjenilo?
Ko to tamo peva?

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #4 : Studeni 23, 2009, 08:58:26 poslijepodne »
dakle, Dr Kadžija ... tvrdite da će NETKO pojesti ono što je prije više godina .... istovario ?

Ne tvrdim, eto čuo sam točno to što sam napisao. Nije mi poznato kakvo ja sada točno stanje, osim onoga što ljudi kažu da je tržni centar Žužićev.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

shaka zulu

  • Gost
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #5 : Studeni 23, 2009, 09:04:48 poslijepodne »
Če f tem ima kaj onda to ni prešlo bez brdske veze,onaj bradonja neznamkaksezove bivši direktor velkoma a sad isti v žužič welcome - kolarec.Šudrana i tržnica su bili najvekši gubitaši v velkomu i prvi su odbubnali na bubnu a sad da bi nekaj od toga žuža ftopil velkomu?Hmmmmm...
Ovo smrdi kak dva mesece star kokošji gnoj.
Ak jem ga uspe uvaliti saka mu dala,budu si si pomalo pomogli.Finansijki.
Mislim,ak je žuža v igre ishod se zna al me baš zanima kak se to bu odigralo,ono zaplet i kulminacija.Za rasplet znam da bu žuža nekomu vriti kišobran otprl.Il suncobran... ;)

JosipJoža

  • Gost
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #6 : Studeni 23, 2009, 09:17:13 poslijepodne »
Narodna veli:

"Vuk dlaku mijenja ali ćud nikada", prav veli kunta, ko će koga ili bolje rečeno tko će opet skim, ostaje nam da vidimo koliko istine ima u tome svemu, a obzirom na glumce u glavnim ulogama čovjek nema nimalo razloga da nevjeruje, čak i ovim rekla-kazala nagađanjima.

možda sada kada je Tomica dobio mesto u HAC, možda napravimo izvozni proizvod od našeg šodera za HAC, pa za Crnu Goru, možda Gorice krene bolje, a i na placu moremo svi prodavati jajca u slobodno vrijeme dok ne dođe placar da nam oduzme jajca, jer nosimo jajca na crno i nismo platili pdveje.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #7 : Studeni 23, 2009, 09:26:04 poslijepodne »
***ate žuna!Am ja svoje dve jajce prodam i prije nek kaj kolarec dojde placovine pobirat.Takove jajec nima celi Zagrep.
Samo kaj bum onda česal..?

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #8 : Lipanj 17, 2010, 12:06:24 poslijepodne »
NOVA AFERA TRŽNI CENTAR

Dali se radi o običnom prepucavanju korisnika tržnice i voditelja ili je zaista riječ o političkim igrama kako se šuška zbog dugova tržnog centra kako bi grad ostao bez tržnice ili zbog pogodovanja stranačkim poslušnicima kojima treba vratiti usluge?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #9 : Lipanj 17, 2010, 10:09:26 poslijepodne »
Kak se mene čini,Grad je ostal bez Tržnice pred cca. 10 let.
Koaliciju je trebalo nekak platiti...

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #10 : Lipanj 18, 2010, 11:45:20 prijepodne »
tržni centar iliti plac je u 100% privatnom vlasništvu http://www.poslovna.hr/lite/trzni-centar-velika-gorica/720082/subjekti.aspx
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #11 : Lipanj 21, 2010, 07:33:36 prijepodne »
Tržni centar je u vlasništvu Žužića kojem ga je prodao hadeze.Nakon toga su dio tržnog centra (onaj di je sad seljačka tržnica) iznajmili od žužića i tako mu ustvari vratili novac koji im je platio da bude vlasnik tog objekta.
Tržnica ne pokriva svoje troškove nego ostvaruje gubitak od cirka 400 000 kuna godišnje,nesto malo više od toga.Števa Kos koji nije znao te informacije do neki dan ,a trebao je, u jednom trenu je izjavio kad je tome tako ,onda bumo tržnicu zaprli.Bezuspješno mu se pokušalo objasniti da je grad dužan po zakonu osigurati tržnicu,on to jednostavno nije mogao shvatit.
Nakon toga se pojavljuje nekakvo pismo koje dobia upravitelj tržnice anonimno gdje mu se prijeti djetetu zbog ne naplačivanja nekim korisnicima s kojima pije pivu i tome slično.Sve to nebi bilo interesantno,nego bi moglo zgledati kao neka osveta nekog korisnika da ne dobiva pismo i direktor Komunalca i tu priča kreče političkim putem.Ne traži izvještaje O radu od upravitelja direktor nego Števa Kos,održava se sastanak u gradu,gdje se napada upravitelj tržnice.Čak ni Ervin ne nalazi za shodno reći koju riječ obrane za svog bivšeg šefa iako je dobro upučen u način i rad tržnice koji se nimalo nije promijenio od doba dok je on tam pobiral placovinu.Sve više se čuju komentari da sa Žužićem nije lako,da treba naći neko drugo mjesto.TO da rješenje koje je nije održivo je znala i bivša vlast,a znaju kakti i ovi.Nema se mjesta gradskog gdje bi se mogla smjestiti tržnica,ali navodno ima stranačkih ljudi koji bi mogli rješiti problem tržnice i prebaciti prihod iz Žužićevog đepa u svoj.
Sve po zakonu na hadezeovski način dok ne budu namireni svi stranački apetiti.


plemenitashica

  • Gost
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #12 : Lipanj 21, 2010, 02:22:25 poslijepodne »
Pa kaj ta naša tržnica još navek ni rješena?

Ma uostalom tko je taj Žužić da ga se svi kao "boje"?

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #13 : Lipanj 25, 2010, 09:01:22 prijepodne »
Pa kaj ta naša tržnica još navek ni rješena?

Ma uostalom tko je taj Žužić da ga se svi kao "boje"?

Plemenita moja plemenitašico. Pa " taj Žužić" je samo VLASNIK objekta koji NEMA uporabnu dozvolu i kao vlasnik iznajmljuje gradskom holdingu prostor i kancelarije za obavljanje djelatnosti koju obavlja. I to košta mjesečno c.ca.40.000,00 kn+režije. U čemu je problem?
Što je tu nelegalno? Ima li tu kakve ucjene?
Ako grad nema svoj prostor mora plaćati najam tuđeg, zar ne?
To što šesti grad po veličini u RH nema svoj autobusni kolodvor, tržnicu, dovoljno parking mjesta u užem dijelu, pauk službu,to što mu kooperanti farbaju zebre po prometnicama, to što mu je sportska dvorana " pojam iz filma Back to the future" i što mu stanovnici za svaku malo jaču posjekotinu ili lom moraju ići u centar Zagreba, to što Alkari imaju rodilište u gradu veličine jedne gradske četvrti našeg grada itd.itd.- e to su već pokazatelji borbe naših istaknutih resornih ministara i saborskih zastupnika, visokopozicioniranih gradskih viječnika i koalicijskih partnera kojima je odvjetnički ured nakon godinu dana otišao u likvidaciju zbog zaokupljenosti problemima grada Velike Gorice.
Zašto ste prodavali Velkom? Tko Vas je tjerao? Glasajte opet, možda u budućnosti park Franje Tuđmana postane hipodrom. 8)
Ko to tamo peva?

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržni centar (plac)
« Odgovori #14 : Lipanj 25, 2010, 04:05:03 poslijepodne »
Evo Števa Kos je preuzeo na sebe konačno rješavanje tržnice grada Velike Gorice.Pošto je uvidio da je tržnica gradu neisplativa na prostoru kojem je ,dogovorio je povoljniju cijenu najma parkirališta pokraj tržnog centra ,pa ćemo ponovno imati tržnicu na otvorenom.
To može samo grad Velika Gorica ,sa konja na magarca,ustvari još i lošije od toga jer nekadašnja tržnica uz nekadašnji slobodin staklenik je imala barem krov da ljudima ne pada kiša i snjeg na glavu ili ih ne sprži sunce.
U kompi sa ZNA SE može se jedino po najsiromašnijem dijelu građana.Vidi se koliko jedan HSS-ovac drži do poljoprivrednikov i koliko je upučen u rad i muku poljoprivrede pa ju na pravi način štiti i kao dobar gospodar brine.

Nema za tržnicu,ali zato 04.07.se ima za počastiti cijeli bus haesesovaca besplatnim izletom i klopom u Molvama.Veli Števa ima se love pa treba to iskoristiti.