Autor Tema: Zaprašivanje komaraca u Turopolju  (Posjeta: 8705 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Zaprašivanje komaraca u Turopolju
« : Lipanj 09, 2010, 10:46:25 poslijepodne »
Ovo malo krvi što još imamo nakon ispijanja krvi od strane Vlade, gradske Uprave, svega što nas okružuje, ostavili su nam još i komarce da nam ispiju zadnje kapi krvi. Da li ima netko kakvih informacija o ovom problemu, je što zaprašivano ili ne, planira li se što, tko to provodi, tko je za taj problem odgovoran? Kakva je situacija u Gradu, okolini, cijelom Turopolju?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zaprašivanje komaraca u Turopolju
« Odgovori #1 : Svibanj 02, 2013, 11:45:23 poslijepodne »
Jel bu palo kakvo predizborno oprašivanje komarcof?
Veliki su kak škajnci a ak je mazneš 10 z lukom moreš se i najesti...
O mravce da ne trošim struju- kak da smo je dobili z predpristupne fondov EU.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zaprašivanje komaraca u Turopolju
« Odgovori #2 : Svibanj 03, 2013, 06:02:18 poslijepodne »
Dezinsekcija komaraca na području prve i druge zone komunalne zone Grada Velike Gorice počinje sutra, 4. svibnja 2013. godine.
...Dezinsekcija će se provoditi u vremenu od 17:00 do 20:30.
http://www.gorica.hr/2013/05/suzbijanje-komaraca-na-podrucju-grada-velike-gorice/

Komarci, sad ste na* !  8)
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zaprašivanje komaraca u Turopolju
« Odgovori #3 : Svibanj 03, 2013, 06:25:57 poslijepodne »
Kaj to je "području prve i druge zone komunalne zone Grada Velike Gorice"?? Znači li to nas okolne i opet "gdo vas jebe"??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Zaprašivanje komaraca u Turopolju
« Odgovori #4 : Svibanj 04, 2013, 08:30:52 prijepodne »
Evo popisa mjesta koja spadaju u koju komunalnu zonu grada Velike Gorice.

http://www.legalizacijakuca.com.hr/images/Velika%20Gorica/Odluka%20o%20kmomunalnom%20doprinosu%20Velika%20Gorica.pdf

Dakle, Mraclin i Ribnica sigurno ne budu štičeni protiv komaraca, odnosno "gdo nas jebe", kak bi rekel jedan uvaženi gospon.  :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zaprašivanje komaraca u Turopolju
« Odgovori #5 : Svibanj 04, 2013, 09:00:33 prijepodne »
Naravno, iako se baš na tim područjima nalaze vode i vlaga koja i pogoduje razmnožavanju komaraca, daleko više negoli u samoj VG... no to treba shvatiti, pa se i dalje ponašati po onoj staroj "bavimo se posljedicama, ne i uzrocima"... zato nam i općenito je tako...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”