Autor Tema: VG Vodoopskrba  (Posjeta: 25107 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Zagorec BP

  • Gost
Odg: VG Vodoopskrba
« Odgovori #15 : Travanj 18, 2012, 10:36:26 prijepodne »
Danas su pored mene bili djelatnici iz VG Vodoopskrbe, te su pregledavali neki šaht na magistralnom vodovodu prema Bukevju.
 Ušli smo u neki nevezani razgovor i na moje pitanje koliko se domaćinstava priključilo na vodovod,   čovjek mi odgovori:
"Budete se morali prikopčati na vodovod tamo gdje postoji mreža - navodno zbog europske unije".

Ne pada mi napamet plaćati 15 000,00 Kn za priključak vode, a onda plaćati kubik vode 6 Kn, kad imam vlastiti hidrofor koji troši minimum struje (motor snage 1KW/4,3m3 u satu - dakle oko 25-30 lipa m3 vode u idealnim uvjetima. Pa da je i kunu kubik, isplati mi se).

Zapravo mi nije jasno zašto bih ja morao imati priključak na javni vodovod, a za kanalizaciju nikog nije briga, već moram skupo plaćati odvoz iz sabirne jame. Jasno mi je da ću morati imati vodomjer na usisu iz zemlje i plaćati koncesiju na državno dobro, ali to će biti simbolična naknada u odnosu na kubik vode koji crpi, obrađuje i isporučuje Vodoopskrba.

Jaguar

  • Gost
Odg: VG Vodoopskrba
« Odgovori #16 : Travanj 18, 2012, 10:36:48 prijepodne »
Sve sami stručnjaci, kad pogledate samo zapošljavanja od početka Barišićeva mandata, radna mjesta .

Što je ovo? Udarate na SDP ??? ??? ???

Kaj Barišić prelazi u SDP ili će se kandidirati na listi SDP-a?
Ne bi me ništa iznenadilo, jedan s leva na desno, jedan s desna na levo! ;D

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: VG Vodoopskrba
« Odgovori #17 : Travanj 18, 2012, 12:56:00 poslijepodne »
Držite se teme!!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: VG Vodoopskrba
« Odgovori #18 : Travanj 18, 2012, 02:41:06 poslijepodne »
Niš... ako me netko dode zajebavati zbog oborinskih voda, bum se pravio blesav. Nije spojeno na kanalizaciju nego na bunar. Gdje točno? Nemam pojma. Hoćete provjerit? Evo vam lopata pa si kopajte...

Jaguar

  • Gost
Odg: VG Vodoopskrba
« Odgovori #19 : Travanj 18, 2012, 03:04:22 poslijepodne »
Niš... ako me netko dode zajebavati zbog oborinskih voda, bum se pravio blesav. Nije spojeno na kanalizaciju nego na bunar. Gdje točno? Nemam pojma. Hoćete provjerit? Evo vam lopata pa si kopajte...

Kaj u Petrovini ima kenjaljizacija?

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: VG Vodoopskrba
« Odgovori #20 : Travanj 18, 2012, 04:23:13 poslijepodne »
Ima... već dugo.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: VG Vodoopskrba
« Odgovori #21 : Travanj 18, 2012, 10:54:42 poslijepodne »
Jel to Kunta znači, kak se morete prištekati na susedu? ;D
Nisam te bio ufatio...  ;D
Znači da moraš veseti na vulicu.

Odvedi vodu prema ulici na kojoj bi trebala biti riješena oborinska odvodnja. Obrati pažnju na  - trebala biti riješena oborinska odvodnja – koja naravno nije riješena. Grabe su zatrpane ili nisu protočne, ne vode nikamo, a uredno moramo plaćati vodnu naknadu Hrvatskim vodama.
Pri mene je bil drugi problem.
Dvorišče je veselo na cestu,pred štalum je bila štenženica a na plotu pletena žica 1.25 - 1.5 m. I onda su došli kopat za kanalizaciju,vodu,plin,struju (o,da,i struju),telefon... i nigdo ni cestu i grabu zniveleral kak je prije bila- si su samo podigali. Problem,cesta je ostala najniža točka i to je na proleče i zimu od* asfalt (toplo-mrzlo,voda-led). A negda su bile grabe levo i desno od ceste tak da se voda ne zadržava najne,čak i po polu. Štenženice pred štalum više ni (da bi imal pad a nebi imal Veliku i Malu Mlaku na dvorišču), žica je strunula pod zemlum a sad je negde i ova od metra preniska.
A onda su napravili tratoare...
I sad sem individualno v * jel je tratoar još višeši od ceste.
I * mu *...

Jel ima do z Meštričine Lomice kaj za povedati na temu odvodnje..?   ;)
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Iz VG vodopskrbe izvukla 71 tisuću kuna na lažne putne troškove
« Odgovori #22 : Svibanj 15, 2012, 11:13:32 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: VG Vodoopskrba; prodaja teretnog vozila i radnih strojeva
« Odgovori #23 : Ožujak 11, 2013, 09:38:48 poslijepodne »
Poziv za prikupljanje ponuda za prodaju teretnog vozila i radnih strojeva
http://www.vgvodoopskrba.hr/poziv-teret-radni.pdf

Od dana 01.01.2013. godine t.d. VG Vodoopskrba d.o.o. primjenjuje novi Cjenik vodnih usluga, a sukladno Uredbi o izmjeni Uredbe o visini naknade za zaštitu voda (NN, br. 83/12.) te Uredbi o izmjenama i dopunama Uredbe o visini naknade za korištenje voda (NN, br. 83/12.) donesenim od strane Vlade Republike Hrvatske. Novi Cjenik vodnih usluga objavljen je na službenoj Internet stranici www.vgvodoopskrba.hr.
Kompletan cjenik za područje Grada Velika Gorica i okolnih općina možete preuzeti klikom na donji link:
 Cjenik vodnih usluga - objavljen 01.01.2013. godine (PDF dokument)
http://www.vgvodoopskrba.hr/cjenik-2013.pdf
wwwg tablice