Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 166652 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #225 : Listopad 21, 2010, 03:38:04 poslijepodne »
Joža, ova silna voda, mislim poplava, odnesla je puno smeća sa sobom ... al mi se čini da ni sve odnesla .... :D

He...poslje ovoga će te Joža nagraditi oralnim aktivnostima...

nuhice kako god promislim i skoje god strane pogledam, čini mi se da te aktivnosti tebi bolje idu i da se sve bolje snalaziš u njima, koliko vidim svakodnevno...........tak da nemoj mene mješati u komentare koji su tebi poslani. :P

sledge ti ne toleriraš uvrede i vrijeđanje. je l te?

Nisi mi odgovorio na pitanje koje sam postavio, skrećeš sa teme kao i uvijek. ;D

Neka baci prvi kamen koji nije zgriješio ili bio na bilo kakav način licimjeran....Joža, kao što sam već prethodno rekao ti si obični stranački poslušni licimjer ugnježđen u čmaru svog stranačkog vođe...hm...smrdi...smrdi...treba ti to sasuti u lice . Glumiš ovdje lažno ljubaznog forumaša ne samo iz razloga takta nego i iz pizdunske političke kalkulacije...raspravu si namjerno usmjerio i fokusirao.........

Plahutaš mihice, plahutaš mnogo, kod mene ti vrijedi ona narodna da nije važno što ti govori nego tko ti govori.
Kao i obično kada nemaš argumenata ili odgovora onda izmišljaš, vrijeđaš, depresivan si što se vidi iz tvog pisanja.
Predpsotavljaš, misliš, nagađaš, neostaje ti ništa drugo nego početi sraćkati po HNS-u ;D vjerujem da ti je uz Vesnicu sada HNS trn u oku, čuj šefica je šefica, mora se odraditi je l tak? ;D No dobro Vesnica jedna Vesnica druga, je l tak?
E moj muhice, nemaš ti pojma, tko sam ja, čiji sam ja, kome sam se uvukao ili neuvukao, a nemam niti malo potrebe da to tebi i objašnjavam. :P

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: SDP u VG
« Odgovori #226 : Listopad 21, 2010, 10:38:16 poslijepodne »
Dečki, oni bokci rudari koji su bili na 700 metri dubine su još uvijek na puno višljoj razini od vas... zato kod nas politika nije častan posao za poštene ljude. :'( :-\ :-X :-[
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #227 : Listopad 21, 2010, 10:47:13 poslijepodne »
Dečki, oni bokci rudari koji su bili na 700 metri dubine su još uvijek na puno višljoj razini od vas... zato kod nas politika nije častan posao za poštene ljude. :'( :-\ :-X :-[

Višljoj razini veliš? Višljoj, da višljoj.
sledge molim te nemoj mi se obraćati sa dečki, nego reci jasno tko vrijeđa i provocira.
Il nemreš jer ti je decni centar u srcu pa toleriraš vrijeđanja muhe.
I onda ti meni govoriš o višljoj razini, višljoj, da višljoj, e moj sledge, desnocentrični sledge, muhicu pod ruku pa na pivicu. ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: SDP u VG
« Odgovori #228 : Listopad 22, 2010, 12:10:29 prijepodne »
U mojem odgovoru nema nikakve politike, on se ticao razine vašeg razgovora, koja je ispod svake kritike - sviđalo se to tebi ili ne. Vjerovao ili ne, meni su svi članovi isti, ne pratim i ne zamaram se sa time tko je u kojoj stranci, čije interese zastupa, kakve političke poglede i stajališta ima... meni je to svejedno, jer sam i sam apolitičan u tom smislu - nisam član niti jedne stranke, ne zastupam nikoga i ne branim nikoga od političkih faktora u zemlji. Mislim da je to svima jasno.

Niti znam kojoj stranci ti pripadaš, niti muha, niti bilo tko - i iskreno - ni ne zanima me. No gledati kako se prepirete kao mala djeca, kao i oni preplaćeni majmunosi iz Sabora, koji ne znaju drugo nego samo prebacivati krivicu i nabrajati tuđe grijehe - stvarno je zamorno.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #229 : Listopad 25, 2010, 12:28:17 poslijepodne »
... kaj je muha postrojil DC-ovce i DC-ovnove u Poljani i prebrojava ih da li ih je 97 ili ih je morti već 98 ???

Od 44 člana SDP-a koliko ih je svojevremeno bilo u Čičkoj Poljani na kraju je ostao samo jedan (GMIŽIĆ)...naime od preostale trojice dvoje ih je vratilo članske iskaznice tako da je SDP ostao na jednom jedinom članu ili o,44 %..he..niti pola čovjeka....jedan od dvojice u namjeri da vrati iskaznicu uputio se u Grad i tamo tražio SDP-e i VFK...silno se iznenadio kad je čuo da u Gradskoj zgradi nema SDP-a niti VFK....he..kojeg li blama...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP u VG
« Odgovori #230 : Listopad 25, 2010, 01:09:40 poslijepodne »
prvo:
definicija muhe:    

       Kućna Muha

    * najpoznatija vrsta
    * srednja veličina, sive boje, 4 crte na toraxu (prsište)
    * ulazi u kuće
    * razmnožava se u smeću i raspadajućim organskim materijama


... kad smo to absolvirali, možemo dalje ...   kaj si ti ugrožen ?  te negdo napada ? prvo si izmislio da je bilo 97 članova SDP-a u Poljani, sad smo saznali da ih je u stvari bilo 44 ... što možemo očekivati za tjedan dana ?  ti si opterečen SDP-om ... ja nisam ni u jednoj stranci pa ne znam. Kaj te nisu htjeli za člana ?  Odbili te ?  Sram ih bilo .....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #231 : Listopad 25, 2010, 01:48:37 poslijepodne »
Citat:
ja nisam ni u jednoj stranci pa ne znam

HE...ovo je dobro... ovakav odgovor je za očekivat od SDP-ovca koji je prešel tretman ISPIRANJA MOZGA kod VFK...nego jesi jučer bil na predstavi???...jesi pljeskal Josipoviću ili kazalištarcima???

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP u VG
« Odgovori #232 : Listopad 25, 2010, 02:05:27 poslijepodne »
... ne, imao sam pametnija posla ....  a ti si bio negdje u busiji, mislim u zasjedi ??? ... da ne spominjem oko čega se muhe skupljaju ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #233 : Listopad 25, 2010, 03:02:42 poslijepodne »
He..skidal si osmrtnice po Gorici...

« Zadnja izmjena: Listopad 25, 2010, 03:04:16 poslijepodne Muha »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP u VG
« Odgovori #234 : Listopad 25, 2010, 04:35:14 poslijepodne »
... i jesi li cinkario sleđu i njegovima koji se to prostak usudio postaviti parte ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #235 : Listopad 26, 2010, 08:22:13 prijepodne »
He..skidal si osmrtnice po Gorici...



muhice, ti si skidal, kao što kradeš, manipuliraš i mijenjaš sadržaj osmrtnice koja nije tvoje intelektualno vlasništvo, hm intelektulano, to je zanimljivo za tebe, kak te nije sram krasti osmrtnicu i manipulirati snjom.
Očito da je botoksirana koža i na tebi zadebljala, bez da se pocrveni.
Svojstveno za manipulatore poput Vas koji neznate što bi od muke, a plan je bio tako lijepo sve to provesti u miru, uhljebiti "sposobnu" Dragicu, kad vidi čuda "sposobna" se splaši i pobježe tko ptica trkačica, jer treba imati petlju, znanja, sposobnosti  i zasjesti sada u fotelju ravnatelja POU, nakon svih događanja koja su bila i koja slijede. muhice, muhice, cccccccccc.
I sve to onda stavljaš u temu o SDP-u, tko o čemu muha o SDP-u, nisi li ti jedan od odbjeglih i jako ljutih SDP-ovaca koji se tako naglo priklonuo DC-u, koji sada toliko pljuješ po SDP-u, da je to prestrašno, kakav karakter imate Vi koji mijenjate kapute kako koja vlast dolazi i kako bi zadovoljili svoje apetite, sramota, jad i bijeda u hrvatskom pakiranju, proizvod koji je danas teško prodati na hrvtaskom političkom tržištu, osim naravno VŠO to je uspjelo prodati HDZ-vcima, koji bi sve dali za vlast, oni bi i tako im voljenu domovinu dali za vlast.
« Zadnja izmjena: Listopad 26, 2010, 08:31:38 prijepodne JosipJoža »

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #236 : Listopad 26, 2010, 09:13:06 prijepodne »
Radi svih forumaša, link sa kojeg je muha skinuo sliku osmrtnice, izmanupulirao i mijenjao sadržaj osmrtnice, što je dakako još i postavio tako ukradenu sliku u temu kojoj ne pripada. Toliko o kolegi forumašu muhi.

p.s. sledge napominjem ovo nije promocija novog foruma nego demanti laži i obmana kojim se služi muha, stoga prepuštam Vama kao moderatoru na savjest što će te poduzeti, tvrdili ste i tvrdite da na ovom forumu imamo podjednak status, dokažite to i djelima.

http://gorica.forumotion.com/kultura-i-umjetnost-f17/smjena-ravnatelja-pou-velika-gorica-t45-135.htm

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #237 : Listopad 26, 2010, 10:44:25 prijepodne »
Citat:
muhice, ti si skidal, kao što kradeš, manipuliraš i mijenjaš sadržaj osmrtnice koja nije tvoje intelektualno vlasništvo

He..fakat si jadan..guzio bi a kad te netko naguzi onda plačeš ko pič...Joža budi pametan. O čemu pričaš??...tko je odbjegli?..Kakav SDP-e...Pa nisam ja od onih kojima treba organizirati preko tate Edhema primanje kod bošnjačkog imama....   http://www.vgdanas.hr/forumasi-u-uzvratnom-posjetu-kod-imama-1708.aspx              .......  Svoje bolesne partijske insinuacije i litanije možeš prodavati svojim neukim članovima . Onima koji misle svojom glavom ne padaju ionako na vaš ljepak.
« Zadnja izmjena: Listopad 26, 2010, 10:48:58 prijepodne Muha »

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #238 : Listopad 26, 2010, 11:29:22 prijepodne »
Citat:
muhice, ti si skidal, kao što kradeš, manipuliraš i mijenjaš sadržaj osmrtnice koja nije tvoje intelektualno vlasništvo

He..fakat si jadan..guzio bi a kad te netko naguzi onda plačeš ko pič...Joža budi pametan. O čemu pričaš??...tko je odbjegli?..Kakav SDP-e...Pa nisam ja od onih kojima treba organizirati preko tate Edhema primanje kod bošnjačkog imama....   http://www.vgdanas.hr/forumasi-u-uzvratnom-posjetu-kod-imama-1708.aspx              .......  Svoje bolesne partijske insinuacije i litanije možeš prodavati svojim neukim članovima . Onima koji misle svojom glavom ne padaju ionako na vaš ljepak.

Jok, ja sam. :P
Pa pogledaj se, čim se služiš, svojim postom si sam rekao sve o sebi i nema uopće potrebe da bilo što dalje komentiram. 8)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #239 : Listopad 26, 2010, 12:28:12 poslijepodne »
Citat:
Jok,

He..vidim koristiš tuđice i to Turske...jel to slučajno...možda previše gledaš Šeherezadu???..il..?..Ne košta puno biti fin, nikad se ne zna...
Pravila igre su "svugde ista" - zatvorena usta, otvorene oči, šlic zakopčan i rad "po diktatu". Naravno, kao i "u svakoj igri" poželjno je biti uvlakač..he..
Podsjećaš na Makijavelija koji je svojevremeno rekao: "Čovek koji želi da uvjek i u svemu praktikuje dobrotu, neizbježno će se uvjetno rečeno naći ožalošćen među mnogima koji nisu dobri...He...pri tom zorno primjenjuješ i koristiš metodu "cilj opravdava sredstvo"....