Osoblje > O forumgorica.com stranici

Da li je vama stalo do ovog foruma?

<< < (3/10) > >>

Sledgehammer:
Jedino kaj više nema smisla je tvoje autokratsko i diktatorsko držanje i želja da apsolutno sve konce držiš u rukama, dok istodobno nemaš vremena, volje i svega ostaloga (izuzev znanja) da to tako i bude.

Zbog toga su tvoje "milostive" ovlasti kvazimoderatorima - koji tebi moraju za svaki drek polagati pune račune i biti više krivi od onih koji rade sranja po forumu - više teoretske naravi nego izraz stvarne želje da forum funkcionira onako kako bi jedan normalan forum trebao funkcionirati.

Moraš se odrediti - ili daj nekima koji imaju vremena, volje i želje to raditi da vode forum, ili daj dosadašnje materijale nekome tko bi to htio i znao postaviti na neki drugi forum, gdje tvoja "odgovornost" za sadržaj istoga neće biti kočnica njegovom životu, razvoju i sadržaju.

Jer po načelu da se "jeben i pošten" ne može biti, niti ti ne možeš voditi ovaj forum. Vremena i volje nemaš, a istodobno nedaš nikome da to radi umjesto tebe (jer su funkcije moderatora više teoretske prirode, obzirom da imaju samostalnost manju nego crnci u apartheidu... ja sam valjda postavio rekord dotjeravši da kao moderator nisam mogao uređivati ni vlastite postove... nazdravlje!!).

Stjepan:

--- Citat: Sledgehammer - Lipanj 12, 2011, 01:02:58 poslijepodne ---Jedino kaj više nema smisla je tvoje autokratsko i diktatorsko držanje i želja da apsolutno sve konce držiš u rukama, dok istodobno nemaš vremena, volje i svega ostaloga (izuzev znanja) da to tako i bude.

Zbog toga su tvoje "milostive" ovlasti kvazimoderatorima - koji tebi moraju za svaki drek polagati pune račune i biti više krivi od onih koji rade sranja po forumu - više teoretske naravi nego izraz stvarne želje da forum funkcionira onako kako bi jedan normalan forum trebao funkcionirati.

Moraš se odrediti - ili daj nekima koji imaju vremena, volje i želje to raditi da vode forum, ili daj dosadašnje materijale nekome tko bi to htio i znao postaviti na neki drugi forum, gdje tvoja "odgovornost" za sadržaj istoga neće biti kočnica njegovom životu, razvoju i sadržaju.

Jer po načelu da se "jeben i pošten" ne može biti, niti ti ne možeš voditi ovaj forum. Vremena i volje nemaš, a istodobno nedaš nikome da to radi umjesto tebe (jer su funkcije moderatora više teoretske prirode, obzirom da imaju samostalnost manju nego crnci u apartheidu... ja sam valjda postavio rekord dotjeravši da kao moderator nisam mogao uređivati ni vlastite postove... nazdravlje!!).

--- Kraj citata ---

Molim moderatore da navedu sve moje diktatorske ispade. Ti prvi.

Ako većina odluči da sam ja kočnica ja se mičem istog trena.

Ja sam pretpostavio da ti znaš, ali pokazalo se da ti nisi znao ni neke tehničke stvari koje se tiču rada foruma. Npr. brisao si poruke, a da nisi znao da se time poruke brišu zauvijek iz baze. Da u jednom trenutku se dogodilo (to je valjda trajalo pola dana) da se nešto promijenilo s tvojim ovlastima zbog promjene flaga na jednom forumu, ali to je bili privremeno. Činjenica je da ti o radu SMF-a znaš manje nego što želiš priznati.

ulysses:

--- Citat: Stjepan - Travanj 17, 2011, 07:37:45 poslijepodne ---Vidim da me se opet proziva za nerad, pa vam upućujem jedno jednostavno pitanje:

Da li vam je stalo da ovaj forum i dalje postoji?

Odvajam za ovaj forum maksimalno vremena koliko mogu. Ne mogu pročitati sve poruke, niti živim u iluziji da mogu moderirati objektivno i bez greške. Ali ono što znam da u svojem radu nemam nikakve skrivene namjere niti favoriziram ikoga niti ikoju političku opciju.

Neki i dalje pile po starom i udaraju u jednu te istu pjesmu. Iskreno, meni se više ne da ponavljati neke stvari jer neki lupaju i nadaju se da će sto puta izgovorena laž postati istina.

I dosta mi je, ako se ne možemo razgovarati kao ljudi, uvažavajući sugovornike, a ne ponižavajući ih, onda stvarno ovaj forum više nema smisla.

Jednostavno ću napraviti backup baze i ostalog materijala, obrisati sve privatne poruke i podatke i staviti to na raspolaganje svima da mogu pokrenuti forum sa istim sadržajem bilo gdje žele. Pa tko voli nek izvoli.

--- Kraj citata ---


U usporedbi sa starim forumom ovaj je daleko civiliziraniji i konstruktivniji.

Osnovni razlog za to je puno manja posjećenost, pa se politički aktivisti i frustrirani likovi ne trude toliko. Drugi razlog je deratizacija foruma koju je proveo Sledge, uklonivši odavde osobe kojima je forum služio za psihoterapiju. Samo za to je zaslužio da bude doživotni počasni moderator foruma. Do tada se svaki drugi post na forumu svodio na "fuj gadovi" "bljak ljigavci" i slično.

Jedini problem koji vidim na forumu je govor mržnje, usmjeren prema katolicima i katoličkoj Crkvi. Svakodnevno kopipejstanje negativističkih tekstova o određenoj zajednici ili skupini ljudi tipično je upravo za govor mržnje na ekstremističkim forumima. Suštinski nema razlike između toga kako se piše na jednom Stormfrontu o crncima ili Židovima i kako neki članovi ovdje pišu o katolicima. A takvo pisanje može povući za sobom i kaznenu odgovornost.

Sledgehammer:

--- Citat: Stjepan - Lipanj 12, 2011, 11:11:34 poslijepodne ---Molim moderatore da navedu sve moje diktatorske ispade. Ti prvi.
--- Kraj citata ---

Pa već sam i naveo - kaj ne čitaš? I to je samo mali dio. Ne znam za ostale (jer sam skužio da svi mi, koji smo bili u toj mašini, nismo bili isti), no na meni se slamalo najviše toga, a tu dvoličnost da mene raja kamenuje dok ti u pozadini gruntaš i vježbaš demokraciju u očekivanju ishoda događaja bih i opet ja trebao biti kriv... zar ne?


--- Citat: Stjepan - Lipanj 12, 2011, 11:11:34 poslijepodne ---Ako većina odluči da sam ja kočnica ja se mičem istog trena.
--- Kraj citata ---

Tako je govorio Tuđman.

Koja većina? Ona jednog jedinog moda koji ima iskustva, ili misliš da bi ostali trebali glasati kakav si ti kao šef moderatorima, iako nemaju tih iskustava?


--- Citat: Stjepan - Lipanj 12, 2011, 11:11:34 poslijepodne ---Ja sam pretpostavio da ti znaš, ali pokazalo se da ti nisi znao ni neke tehničke stvari koje se tiču rada foruma. Npr. brisao si poruke, a da nisi znao da se time poruke brišu zauvijek iz baze.
--- Kraj citata ---
[/quote]

Nisam znao jer mi to nitko - nije rekao! SMF na portalu motori.hr ne briše ništa iz baze, pa ne znam ni sada sa kojom bazom ti raspolažeš.


--- Citat: Stjepan - Lipanj 12, 2011, 11:11:34 poslijepodne ---Da u jednom trenutku se dogodilo (to je valjda trajalo pola dana) da se nešto promijenilo s tvojim ovlastima zbog promjene flaga na jednom forumu, ali to je bili privremeno. Činjenica je da ti o radu SMF-a znaš manje nego što želiš priznati.
--- Kraj citata ---

Tebi vrijeme ide brzo! Meni je bilo nekoliko dana, tebi pol dana...

Stjepan:

--- Citat: Sledgehammer - Lipanj 14, 2011, 01:36:23 poslijepodne ---
--- Citat: Stjepan - Lipanj 12, 2011, 11:11:34 poslijepodne ---Ja sam pretpostavio da ti znaš, ali pokazalo se da ti nisi znao ni neke tehničke stvari koje se tiču rada foruma. Npr. brisao si poruke, a da nisi znao da se time poruke brišu zauvijek iz baze.
--- Kraj citata ---

--- Kraj citata ---

Nisam znao jer mi to nitko - nije rekao! SMF na portalu motori.hr ne briše ništa iz baze, pa ne znam ni sada sa kojom bazom ti raspolažeš.


--- Citat: Stjepan - Lipanj 12, 2011, 11:11:34 poslijepodne ---Da u jednom trenutku se dogodilo (to je valjda trajalo pola dana) da se nešto promijenilo s tvojim ovlastima zbog promjene flaga na jednom forumu, ali to je bili privremeno. Činjenica je da ti o radu SMF-a znaš manje nego što želiš priznati.
--- Kraj citata ---

Tebi vrijeme ide brzo! Meni je bilo nekoliko dana, tebi pol dana...
[/quote]

To s brisanjem nema veze s bazom (toliko o tome koliko se kužiš u terminologiju) već o dodatnoj postavci/mogućnosti da se poruke umjesto brisanja premjeste u drugi forum.

A ovo s vremenom, sjećam se te situacije i siguran sam da nije bilo par dana već manje od jednog dana, ali stvarno sad nemam vremena da idem gledati da li postoji što u logu da bih ti to dokazao nešto što ti ionako nećeš priznati za istinu jer smatraš da si jedino ti u pravu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju