Svakidašnje teme > Čušpajz

Imati ili biti?

(1/5) > >>

kuntakinte:
Rodjeni ste kao Original, nemojte umreti kao Kopija
Rodjeni ste kao Original, nemojte umreti kao Kopija
Šta je istina? Prolazimo kroz život verujući u sistem koji nam nameće norme i kako treba da živimo, koji prihvata ono što većina odlučuje da veruje...uspeh na kraju puta. Kada dođemo negde na sredinu ili na kraj puta, mi shvatimo da smo obmanjeni, jer osećamo da se ništa nije promenilo. Svrha puta je sam put i način na koji odlučimo da ga proživimo. Iako ste u manjini jednog, istina je uvek istina. Svaka civilizacija koja je prestala da voli sebe i druge došla je do svog kraja. Volite sebe i volite druge...

kuntakinte:
Što biste radili da novac nije cilj
Što biste radili da novac nije cilj

kuntakinte:
Totalni krah društva: Pogledajte šokantne podatke o stavovima njemačkih studenata
 Nova studija njemačke vlade o vrijednostima i svjetonazoru tamošnjih studenata donijela je još jedan dokaz o tome da njemačko društvo potonulo u totalnu moralnu i duhovnu destrukciju. Studenti su većinom politički nezainteresirani te usmjereni na materijalne vrijednosti, pa ih čak 73 posto odgovara kako im je cilj u životu “moći si priuštiti lijepe stvari”, naravno, u materijalnom smislu. ...
http://www.sloboda.hr/totalni-krah-drustva-pogledajte-sokantne-podatke-o-stavovima-njemackih-studenata/

A, kaj reči... Na mlademi svet ostaja.

BobRock:

--- Citat: kuntakinte - Studeni 02, 2014, 09:19:04 poslijepodne ---A, kaj reči... Na mlademi svet ostaja.

--- Kraj citata ---

Ne znam kaj bi ti rekel... Kaj si često na tom portalu?

kuntakinte:
Tu i tam. Namam čas.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju