Autor Tema: Branitelji za branitelje  (Posjeta: 44592 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #135 : Kolovoz 22, 2010, 12:16:51 prijepodne »
Joža, ako netko od škole ima samo onu koja se zove "Rubikon", a od kulture jedino kulturu gljivica među nožnim prstima ... teško da te bu poslušal i prihvatil se "Domeka" ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #136 : Kolovoz 22, 2010, 11:28:37 prijepodne »
Citat:
a od kulture jedino kulturu gljivica među nožnim prstima ... teško da te bu poslušal i prihvatil se "Domeka"

Očito je da ti imaš gljivice u glavi...Ja ne kužim, čemu, zašto na ovakav način vrijeđaš one koji drugačije misle, pri tom imaju svoj stav ili mišljenje prema nečemu, pa nismo svi isti ili bi po tebi trebali biti? Ti si zapravo jedan od stranačkih poslušnika koji se na ovaj način dokazuje svom stranačkom vođi u cilju da zadobije nekakav benefit. Jadno. Ti si zapravo SVE samo ne SVOJ . Obučen si kao stranački iskomplesirani svadljivac, a koji na ovakav način napuhuje svoj osobni ego. Želiš biti važan a nisi. Osoba si koja još nije odrasla. Dokaz su tvoji nepristojni postovi iz kojih proizlazi činjenica da ne prihvačaš drugačije razmišljanje.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #137 : Kolovoz 22, 2010, 11:34:39 prijepodne »
Joža, ako netko od škole ima samo onu koja se zove "Rubikon", a od kulture jedino kulturu gljivica među nožnim prstima ... teško da te bu poslušal i prihvatil se "Domeka" ...
Prema tvom načinu pisanja, izričaju i šovinističkim stavovima spram različitosti koje si iskazao u svojih nekoliko postova, o karakternim osobinama ne bi trošio riječi,  teško se može reći da si uopće prošao prijemni u tzv "Rubikon školu". Ne treba ni čuditi što ste toliko samozatajni i napadate forumaša "muhu", što je tako teško da javno kažete tko financira lokalnu tiskovinu.

« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2010, 11:45:47 prijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #138 : Kolovoz 22, 2010, 05:51:06 poslijepodne »
Muha, daj još jednom pročitaj što si napisao u svom zadnje postu ... spominješ stranačkog poslušnika, stranačkog vođu, benefit, strananački iskompleksiranog svadljivca ... da bi netko to bio, prvo mora biti u nekoj stranci, kao ti npr. Ovo ko da si pisao pred ogledalom, opisujući sebe ...  Ja sam stranački neopredjeljen. Nisam član ni HDZ-a ni SDP-a a bome ni HNS-a ...

a Mile ... prvo moraš imato određene godine a tek onda možeš poći u "Rubikon" naravno, ako na lječničkom vele da možeš ići ... a kaj se napada tiće ... tko tu koga napada ??? Tko tu koga da ne velim ... financira ???
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.