Autor Tema: Predsjednički Izbori 2010.  (Posjeta: 148313 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #525 : Siječanj 14, 2010, 11:50:28 prijepodne »
Oni koji imaju pomažu one koji nemaju....jel to ok?...ne vidim zakaj po radi toga prozivaju Bandića??...jel ok komentar Milanovića koji si daje za pravo dijeliti packe i prozivati Bandića zakaj je išel tam??...jel to ok?...jel u redu pomagati unesrećene??...u čemu je problem???...možda zato kaj Bandić nije pital Milanovića smije li na put???...smiješno...

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #526 : Siječanj 14, 2010, 12:09:30 poslijepodne »
Je, Muha, naravno da je OK. Treba pomoći, ma kaj treba, mora se pomoći jer meni, vama ili ako baš hoćemo i Bandiću nije voda do metar ispod krova kuće, kao onim ljudima.

Ali, stvarno, pun kufer mi je Bandića. Nek dela ono kaj mora, naročito sad u ovo vrijeme kad je blago rečeno nepopularan. Bolje bi bilo da je poslao s paketima pomoći bilo koga od bliskih suradnika ili zamjenika iz grada Zagreba. I ostali gradski vijećnici znaju predstavljati grad Zagreb.

To kaj velite da Milanović komentira, mogao je on otići, bilo bi mu pametnije, on nije vezan s gradom, nego vodi stranku na nivou države. I ne samo Milanović, nego i njegovi podpredsjednici, kao i iz ostalih stranaka, ili kak sam već napisala državni dužnosnici.

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #527 : Siječanj 14, 2010, 12:17:28 poslijepodne »
pomoći se mora. ako se jedini bandić odlučio uputiti na mjesto krajnje nevolje (pa i otrpjeti gnjev jadnih i očajnih građana umjesto onih koji su taj gnjev trebali otrpjeti) svaka mu čast. a bandić je na licu mjesta iskazao solidarnost zagrepčana koje predstavlja. ako vam bandić nije dovoljno ušminkan, lijep ili vam se ne dopada njegova retorika, nemojte mu uzimati za zlo taj lijepi izraz solidarnosti s nesretnim žrtvama poplave. osobito jer svi plaćamo silne novce za odvodnju pa nije ni država (vodoprivreda) tu nevina.
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #528 : Siječanj 14, 2010, 12:47:51 poslijepodne »
Poanta je u tome da bilo kaj Bandić napravi nije dobro...to me smeta i srdi...taj Hrvatski jal i zavist, dodvornišvtvo, licimjerstvo...svi znamo da su vanjski čimbenici protiv Bandića pa stoga niti naši javni portali i mediji nisu mu naklonjeni i ybg-a to je istina...da je kojim slučajem Josipović otišao tamo bilo bi to popraćeno sa kontra efektom a ovako šipak, tj. isto treba popljuvat...

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #529 : Siječanj 14, 2010, 01:08:55 poslijepodne »
Nekaj ste zabili,Josipovič je prcednik države a Banditos je gradonačelnik.Kad se mene nekaj takovo bi dogodilo najmejne kaj bi mi bilo treba je nekakovi naperlitani napuhanci v mercedese z čoporom novinarov.A zabili ste i odgovor na zajdne pitajne da kaj ni kampajna završila.
-Kampanja traje 365 dana.

Ovo je sekomu drugač za čuti i razmeti...

Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #530 : Siječanj 14, 2010, 01:52:25 poslijepodne »
Anyway, ste dobro ovo pročitali: http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5126330,00.html

Svugdje gdje se spominje neke krivnja prvo ide Hrvatska pa ona Srbija. Isto tako nigdje se ne spominju žrtve osim Srpskih...  :o  :o  :o

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #531 : Siječanj 14, 2010, 02:38:47 poslijepodne »
Nekaj ste zabili,Josipovič je prcednik države a Banditos je gradonačelnik.Kad se mene nekaj takovo bi dogodilo najmejne kaj bi mi bilo treba je nekakovi naperlitani napuhanci v mercedese z čoporom novinarov.A zabili ste i odgovor na zajdne pitajne da kaj ni kampajna završila.
-Kampanja traje 365 dana.

Ovo je sekomu drugač za čuti i razmeti...

Pa tim više kaj je Josipović predsjednik a nije posjetio ugroženi narod....Kaj je zadaća predsjednika???..Kaj lupaš ti???...Kaj mu Bandić mora pokazivati kaj je dužnost predsjednika?...
Usput, meni da se tak nekaj dogodi bilo bi mi itekako drago da me se netko sjeti pa makar to bio i Bandić...900000 Hrvata je dalo glas Bandiću i vjeruj da je svima njima draže izgubiti sa Bandićem nego pobijedti sa Josipovićem!!!!...Kunta, Kunta sine Brute...

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #532 : Siječanj 14, 2010, 03:01:21 poslijepodne »
Nekaj ste zabili,Josipovič je prcednik države a Banditos je gradonačelnik.Kad se mene nekaj takovo bi dogodilo najmejne kaj bi mi bilo treba je nekakovi naperlitani napuhanci v mercedese z čoporom novinarov.A zabili ste i odgovor na zajdne pitajne da kaj ni kampajna završila.
-Kampanja traje 365 dana.

Ovo je sekomu drugač za čuti i razmeti...

Pa tim više kaj je Josipović predsjednik a nije posjetio ugroženi narod....Kaj je zadaća predsjednika???..Kaj lupaš ti???...Kaj mu Bandić mora pokazivati kaj je dužnost predsjednika?...
Usput, meni da se tak nekaj dogodi bilo bi mi itekako drago da me se netko sjeti pa makar to bio i Bandić...900000 Hrvata je dalo glas Bandiću i vjeruj da je svima njima draže izgubiti sa Bandićem nego pobijedti sa Josipovićem!!!!...Kunta, Kunta sine Brute...

Koliko znam, Josipović još nije predsjednik države, Ivo Josipović će postati predsjednik 18.02.2010., kad je upriličena inauguracija. Trenutno je još uvijek predsjednik Stjepan Mesić!
Bandić je dobio 900 000 glasova, ali skoro, tri puta više dobio je Ivo Josipović!
Znači, od 18.02.2010., novi Predsjednik svih Hrvata, pa čak i onih 900 000, koji su dali glas kandidatu koji je izgubio izbore, je Ivo Josipović!


Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #533 : Siječanj 14, 2010, 03:09:25 poslijepodne »
Bandić je dobio 900 000 glasova, ali skoro, tri puta više dobio je Ivo Josipović!

odokativna računica slijedi:
Bandić skoro 900,000 glasova
Josipović 3 puta više
Josipović skoro 3x 900,000
Josipović skoro 2,700,000 glasova

hmm... ukupno skoro 3,600,000 glasova
Hmm... u ovom skoro ili u ovom 3 puta više je nestalo 1,350,000 glasova.
hmm...  :-X

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #534 : Siječanj 14, 2010, 03:27:11 poslijepodne »
Citat:
Koliko znam, Josipović još nije predsjednik države, Ivo Josipović će postati predsjednik 18.02.2010., kad je upriličena inauguracija. Trenutno je još uvijek predsjednik Stjepan Mesić!
Bandić je dobio 900 000 glasova, ali skoro, tri puta više dobio je Ivo Josipović!
Znači, od 18.02.2010., novi Predsjednik svih Hrvata, pa čak i onih 900 000, koji su dali glas kandidatu koji je izgubio izbore, je Ivo Josipović!


Ti mora da si iz labaratorija Zorana Milanovića..pristran si, a to se vidi da pišeš ono kaj su ti drugi rekli pa si stoga zanemario matematiku...Pojasni mi molim te kak je Josipović dobio 3 x više....???...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #535 : Siječanj 14, 2010, 03:39:23 poslijepodne »
mali od palube je zgledi malo bio na plovidbi pa je i njega nevera malo zdrmala, al dobro čovjek je htio valjda reći da je Josipović nadmoćno pobijedio
pa je to metaforički kazao 3 x više, što naravno nije istina ali istina je gospon muha 60,......naspram 39,........ i to je nadmoćno.

da je Bandić uspio, uspio je osvojiti veliki broj glasova i to nitko ne spori, međutim da se malo pogubil nakon izbora, pogubil se.
Šapnite mu, kao vjerni suradnik, nek se skulira malo, dok mu nebu prekasno bilo.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #536 : Siječanj 14, 2010, 03:45:22 poslijepodne »
Pa tim više kaj je Josipović predsjednik a nije posjetio ugroženi narod....Kaj je zadaća predsjednika???..Kaj lupaš ti???...Kaj mu Bandić mora pokazivati kaj je dužnost predsjednika?...
Usput, meni da se tak nekaj dogodi bilo bi mi itekako drago da me se netko sjeti pa makar to bio i Bandić...900000 Hrvata je dalo glas Bandiću i vjeruj da je svima njima draže izgubiti sa Bandićem nego pobijedti sa Josipovićem!!!!...Kunta, Kunta sine Brute...

Koja je zadaća predsjednika a koja je zadaća gradonačelnika?Dej me presveti da ne lupam.
Banditos more pokazati nekaj sebe i još nekterem a ne mene (viš,sedoga agenta KGBa se nis ni dodel).
Verujem.A znaš kaj mislim da mi negdo veli;stvarno,vjeruj(mi),ozbiljno i sl..?
Sve još diši po Brutu;

Brut
Bio je od nas nekako drugaciji
nekako pametniji, savjesniji
imao je djevojku, uvijek jednu istu
pametnu, bogatu, urednu i cistu

Bio je oprezan, ponekad i vedar
prije neg' sto bi pisao on bi provjerio vjetar
daleko od stola on nikad ne bi bivao
u ruletu rotacije uvijek bi dobivao

Ref. 2x
Citao je samo ono podvuceno
miris'o na brut i na pokoseno sijeno

Imao je on svojih dobrih strana
rijec cvrstu kao kamen temeljac
imao je on i svojih mana
imao je sina, sina narkomana

Bio je sa nama, vin'o se daleko
postao je poznat, postao je neko
ipak kad moze on ugrabi priliku
dodje do nas, obeca nam fabriku

Ref. 6x

Tur

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #537 : Siječanj 14, 2010, 04:29:23 poslijepodne »
Ne razumijem čemu ovo besmisleno i nepotrebno napadnje Bandića? Čovjek je otišao tam na mjesto događaja, to se rijetko koji političar udostojio učiniti. Bandić je možda lopov, ali zbog ovog čina konkretno ne vidim razloga zašto ga se napada? Nikome nije ništa loše učinio svojim dolaskom tamo, naprotiv.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #538 : Siječanj 14, 2010, 05:02:52 poslijepodne »
Dobro je, dobro je...
Vidim da pratite kaj piše!

Bandić je skoro dobio 900 000 glasova, a to skoro je 886.000,
dok je Josipović dobio 1 339 000.
(mislio sam da je Josipovići dobio 2 200 000 glasova, a u stvari, 2 200 000 glasača je izašlo na izbore)

Ispričavam se!

Muha, kad bi ja pisao kak su mi drugi rekli, onda bi pisao kao ti!  ;)
Za tvoju informaciju, ja sam završio kurs za desetara, tak da mogu za sebe reč da sam školovan čovek i da mi ne treba pomoć sa strane!  ;)
A šta se Milanovićeg labosa tiče, hehe, vjeruj mi da nije!
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2010, 06:12:28 poslijepodne mali_od_palube »

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #539 : Siječanj 14, 2010, 05:52:00 poslijepodne »
Pročitah da ste Kuntu oslovili sa "sine Brute" pa sam u nedoumici da li se radi o izdaji ili o kozmetičkim linijama u SFRJ.
citat
" Pitralon je bio prvo Jugoslovensko sredstvo za ostavljanje dubokog utiska na žene. Nanosio se tako što se prvo protrlja između dlanova, zatim se dobro zamaše rukama da bi se ubio prvi nalet mirisa, a na kraju se energično razmaže po vilici. Nastao je kao supstancija na domaču rakiju što je bio važan civilizacijski korak i ubrzano je osvojio tržište. "Šminkeri" su koristili, ako bi ostalo love u Trstu i dezodorans Brut 33 koji se koristio pre žurke ali cela boca.
Brut je bio hit sve do pojave talijanskog " pigno slene šišarke". ( Dejan Novačić, SFRJ za ponavljače - turistički vodić, distr.tiskara Znanje, Zagreb,RH).

Gosp. Kunta, da li su mislili na Brutt 33 ili afteshave? ;)
Ko to tamo peva?