Autor Tema: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?  (Posjeta: 51784 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #15 : Svibanj 27, 2011, 09:36:25 poslijepodne »
Ako sam dobro pročitao, kako ti veliš "monstruozni um" Beus u RVG Reporteru odgovara na napade očito po tebi,  "normalnog" Saše potpomognutog Kuničem i brzoglasnom Betikom ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #16 : Svibanj 28, 2011, 01:48:01 poslijepodne »
ovo je 4. epizoda bjesomučnih ispada GBR-a!
A sve je počelo sa prošlom sjednicom Gradskog vijeća - u 3. mjesecu kada je kunić iznio podatke o lošem poslovanju Scene Gorica. kako GBR nije bil tam u 1. slijedećem broju Reportera je odurno oklevetao Elizabetu i Kunića, nazivajući ih pogrdnim imenima, a Kunića (koji uzgred budi rečeno ima završen fakultet za razliku od dotičnog) koji radi kao pročelnik među ostalim za kulturu naziva diletantom, lopovom, ljenčinom, neradnikom itd!!!
U nastavku Kunić odgovara na što GBR potpuno gubi kompas i vrlo primitivno i nisko svrstava Kunića u politički svinjac!

to komentira Božič a sad veliki GBR proziva Božića za riječi koje je sam izgovorio! al što drugo čovjek može očekivati od neobrazovanog jadnika koji glumi "sveznalicu" a snjegovo poznavanje kulture i kazališta je valjda veće od kako GBR. kaže velikogoričkih provincijalaca - vjerojatno zato jer je prijatelj Senke Bulić pa je to valjda zarazno!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #17 : Svibanj 28, 2011, 02:20:25 poslijepodne »
Divota, kako ti to pratiš. Znaš točno tko je završio fakultet a tko nije. Jel i tebi dojde milo na spomen imena Beus, kao Muhi i Miletu ? Ne znam zakaj me podsjećaš na Hebranga (... on nikada ne laže, samo tu i tam ...)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #18 : Svibanj 28, 2011, 04:22:49 poslijepodne »
Divota, kako ti to pratiš. Znaš točno tko je završio fakultet a tko nije. Jel i tebi dojde milo na spomen imena Beus, kao Muhi i Miletu ? Ne znam zakaj me podsjećaš na Hebranga (... on nikada ne laže, samo tu i tam ...)

A ti si Beusov odvjetnik? Ili pas čuvar? Pa se svaki put javljaš kad ga netko prozove.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #19 : Svibanj 28, 2011, 05:00:51 poslijepodne »
... Još jedan "Beusoljubac" Sorry, tebe sam pozabil u posljednjem postu kad sam nabrajao ljubimce . Ne daj Bože, nisam ničiji odvjetnik.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #20 : Svibanj 28, 2011, 05:04:41 poslijepodne »
... Još jedan "Beusoljubac" Sorry, tebe sam pozabil u posljednjem postu kad sam nabrajao ljubimce . Ne daj Bože, nisam ničiji odvjetnik.

Onda jedino ostaje da si njegov psić. Nema uopće problema. Samo ti njega čuvaj i maši repom.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #21 : Svibanj 28, 2011, 09:26:31 poslijepodne »
Divota, kako ti to pratiš. Znaš točno tko je završio fakultet a tko nije. Jel i tebi dojde milo na spomen imena Beus, kao Muhi i Miletu ? Ne znam zakaj me podsjećaš na Hebranga (... on nikada ne laže, samo tu i tam ...)


Jasno da pratim, to mi je u jednu ruku posao!A osim toga reporter možeš naći uvijek u starom gradu i pročitati kao što sam to ja! No žalosno je kaj ti komentiraš a nisi čitao sve i očito nemaš pojma ili se praviš neupućenim jer je ponašanje tvog idola vrlo primitivno!.

I istina Beus je za moj pojam dno dna političke scene u Velikoj Gorici!

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #22 : Svibanj 28, 2011, 09:53:17 poslijepodne »
evo citat iz teksta,

jadna spekulacija o tome jesam li bio u
Domovinskom ratu. Jer bi to valjda trebalo
dokazati da li sam domoljub? „GT će
te podatke rado objaviti“ piše Božić. Ne,
najprije će ih objaviti „Reporter“: nisam
bio pripadnik vojnih postrojbi. Iako sam
se dragovoljno javio T.P.-u, zapovjedniku
prve bojne jedne zagrebačke brigade (koji
je u to doba zamjenjivao zapovjednika
brigade) te o svom aktiviranju ozbiljno
razgovarao i sa V.V. – om, zapovjednikom
još jedne zagrebačke brigade (čovjek
danas živi u Velikoj Gorici). Naloženo mi
je oba puta da ostanem na svome radnome
mjestu i da nastavim s poslom kojega
obavljam jer ću na toj poziciji moći učiniti
mnogo više


Pitanje za Beusa, kako ga nije sramota takvo što izjaviti ?
Pazi njegove debilne izjave on se javio zapovjedniku, ma sad bi te stero u 3 p.m. da znaš jajaro.
Što se nisi javio u ured narodne obrane Velika Gorica ili direktno u vojarnu pa bio uredno mobiliziran kao svi ostali kad ti je toliko stalo da braniš domovinu, jajaro.
katastrofa da to može izjaviti čovjek koji prima saborsku plaću, eeee njemu je sugerirano kad je ginulo i poginulo preko 30000 ljudi u hrvatskoj kad je raseljeno preko 200.000 ljudi da on ostane doma, ma koga ti zahebavaš? To prodavaj onim svojim kreaturama u HNS-u.
Katastrofa, ovaj dio iz Reportera ću uz par prigodnih riječi poslati na sve medije u RH, nek narod vidi koga plaća. Sramoto, užas, uostalom što očekivati od polupismenog frika
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #23 : Svibanj 28, 2011, 10:12:41 poslijepodne »
A Milecare bekrijo gdje si ti bio, u kojoj mišjoj rupi?
Jer da si bio branitelj, ne bi na toj razini razgovarao, jer pravi branitelji nikada tako ne razgovaraju, uvjeren sam u to jer su me branitelji uvjerili, oni za koje pouzdano znam kada i gdje su bili.
Kao što sam uvjeren i u to da je Vas najmanje polovina koji sraćkate o toj temi bila u mišjoj rupi ili tko zna gdje, daleko od bilo koje postrojbe.

Sjećam se dobro, tražili ste i pitali zašto ne objasni gdje je bio, sada kada je otvoreno i objasnio, pljujete na toj razini, što govori više o Vama samima nego o bilo kome drugom.

Iz aviona se vidi da Vas nekolicina ovdje na forumu vodite sustavnu kampanju, tko će pljunuti više na GBR. Zašto?
Jer je jak političar, jak među svojim sugrađanima, jak u Saboru, jak sa svojim HNS-om i kao takav za Vas velika opasnost.
Treba li još nešto dodati? Mislim da ne. 8)
« Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2011, 10:35:54 poslijepodne Jaguar »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #24 : Svibanj 28, 2011, 10:59:28 poslijepodne »
Jer da si bio branitelj, ne bi na toj razini razgovarao, jer pravi branitelji nikada tako ne razgovaraju, uvjeren sam u to jer su me branitelji uvjerili, oni za koje pouzdano znam kada i gdje su bili.

Ma što ne razgovaraju.
Kad netko smrdi to mu i treba reći u lice a tu Vašu spiku prodavajte na sjednicama  odbora u HNS-u.

Ali ima jedna stvar nisi demantirao da je Beus polupismeni frik, to care napredak je vidljiv i kod tebe, spoznao si barem malo glede njegove naobrazbe.
 
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #25 : Svibanj 29, 2011, 11:38:46 prijepodne »
Jer da si bio branitelj, ne bi na toj razini razgovarao, jer pravi branitelji nikada tako ne razgovaraju, uvjeren sam u to jer su me branitelji uvjerili, oni za koje pouzdano znam kada i gdje su bili.

Ma što ne razgovaraju.
Kad netko smrdi to mu i treba reći u lice a tu Vašu spiku prodavajte na sjednicama  odbora u HNS-u.

Ali ima jedna stvar nisi demantirao da je Beus polupismeni frik, to care napredak je vidljiv i kod tebe, spoznao si barem malo glede njegove naobrazbe.
 

Mile lale Sale ... kak se samo fališ .... napredak kod tebe ???  u kom smislu ? Ovakvim pisanjem zatupljuješ sebe, zagađuješ forum, a usput pokušavaš pronaći još kojeg pristalicu da ga učlaniš u klub onih kojima je broj cipele veći od IQ.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #26 : Svibanj 29, 2011, 07:52:25 poslijepodne »
Opet nisi demantirao da se radi o polupismenom čovjeku, hahaha  :P
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #27 : Svibanj 29, 2011, 08:32:37 poslijepodne »
Mile Sale, OK nisam imao namjeru da te uz sve "epitete" proglašavam nepismenim, ali kad inzistiraš ... da, nepismen si i gotovo !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #28 : Svibanj 29, 2011, 10:17:32 poslijepodne »
Opet ti ne želiš izreći ime svog božastva zvanog BEUS, zašto je to tako teško priznati i reći da je on najnepismeniji zastupnik u saboru?

Vidiš da nije to teško reći, a ti me demantiraj argumentima
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #29 : Svibanj 30, 2011, 06:05:18 prijepodne »
Da nema Ahelice, Bekavca, Jukića, Klema, Kurečića, Sočkovića i Šolićke možda bi i bio najnepismeniji ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.