Autor Tema: Zemljišne zajednice  (Posjeta: 94286 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #150 : Listopad 03, 2012, 01:20:57 poslijepodne »
... koja smijurija ... daj malo razmisli kaj pišeš ... da je članak plačen od strane HNS-a, vjerojatno bi novinare opskrbili sa svim relevantnim podacima, da se ne izblamiraju.

Zamisli da netko ide pisat članak o Pančićevim demokratima i napiše da je Muha predsjedavajući (pozivajući se na provjerene izvore) ... koja blamaža ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #151 : Listopad 03, 2012, 01:52:17 poslijepodne »
Drugo, spominje se kao da je on Župan POT-a što je notorna neistina

Tko o čemu Muha o destrukciji i teoriji zavjere.
Bolje pobrini se ti za skupštinu Udruge zajedničara u Velikoj Gorici, usput reci nam kad je ona zadnji put održana?
I na koncu kada tvoja namjera ne bi bilo manipuliranje onda bi ti svakako bilo jasno kako je g.Zdravko Lučić bio župan POT-a (između ostalog i osnivatelj POT-a), nakon čega ga je naslijedio župan g. Franjo Kos.

Tekst treba čitati s razumijevanjem, što tebi očito (ne)ide, samo bi ti malo rado sraćkao!

U bilo kom prostoru se nađu, zaseru ga. Što je to? ;)

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #152 : Listopad 03, 2012, 01:56:42 poslijepodne »
Svakako bi trebalo tražiti podršku i od sportskih klubova.

Jaguar

  • Gost
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #153 : Listopad 03, 2012, 01:59:40 poslijepodne »
Svakako bi trebalo tražiti podršku i od sportskih klubova.

I od lovačkih društava, zakaj ne? Bez obzira na tvoju namjeru.

kruno

  • Gost
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #154 : Listopad 03, 2012, 03:33:23 poslijepodne »
Ili se on sam krivo predstavio, ili su ga krivo predstavili.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #155 : Listopad 03, 2012, 06:02:56 poslijepodne »
možda i udruge Hrvatsko turskog bratstva i jedinstva
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #156 : Listopad 03, 2012, 07:07:57 poslijepodne »
.......


Tekst iz večernjaka.
I umjesto da si sretan što je problem podignut na ovakvu javnu razinu kao nikada do sada, ti seruckaš!
Kada su zemljišne zajednice zauzimale toliko prostora u glavnim nacionalnim medijima?
A isto tako jasno je svakome tko imalo kuži problematiku kako i bez toga nema uspjeha za konačni povrat!
Ako već ništa ne činiš i ne pomažeš onda nemoj ni pokušavati odmagati.
Uživaj na čelu svoje udruge za gubljenje vremena!

http://www.vecernji.hr/vijesti/nasljednicima-austrougarskih-zadruga-vraca-se-500-000-hektara-clanak-459816

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #157 : Listopad 04, 2012, 09:49:10 prijepodne »
Citat:
Jaguar

I umjesto da si sretan što je problem podignut na ovakvu javnu razinu kao nikada do sada, ti seruckaš!

Krivo, molim te budi pristojan, ja ne seruckam nego sam samo primjetio neistine koje je novinar večernjeg naveo...KAJ NE SMIJEM PRIMJETITI?....I TO REČI?...Od 1998 godine dužnost Župana obnaša pl. Franjo Kos...Nadam se da će isti tražiti demant preko čelništva POT-a....vidjet ćemo tko manipulira...

Jaguar

  • Gost
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #158 : Listopad 04, 2012, 02:00:28 poslijepodne »
U pripremi je veliki skup Zemljišnih zajednica, kako vidim skup će biti na visokoj razini obzirom na sve pozvane!


UDRUGA ZEMLJIŠNIH ZAJEDNICA
       ZAGREBAČKE ŽUPANIJE
                                                                                 
                           
                            Zagrebačka 37, Velika Gorica   

                  Telefon/telefax: 01/ 6260-001 ; 098/ 558-228
                   e-mail:   plem-op-turopoljska@zg.t-com.hr
          MB: 02461447
                   OIB: 89529625323
 
____________________________________________________________________________________
Velika Gorica, 2.listopada 2012.     

                                                PREDSTAVNICI UDRUGA ZEMLJIŠNIH ZAJEDNICA
                                        PREDSTAVNICI OVLAŠTENIKA ZEMLJIŠNIH ZAJEDNICA   



                                        P O Z I V 

kojim Vas pozivamo na Skup i Izbornu skupštinu ovlaštenika Zemljišnih zajednica Zagrebačke županije, dana,
subota, 13.listopada 2012. u 16 sati, u Velikoj Gorici, Vatrogasnom domu Kurilovec

Dnevni red: 1. Izvješće o radu Zemljišnih zajednica Zagrebačke županije
                    2. Izvješće o radu Zajednice Zemljišnih zajednica Hrvatske
                    3. Izvješće saborskih zastupnika o aktivnostima u Hrvatskom saboru
                        oko izmjene Zakona o naknadi za oduzetu imovinu
Izvjestioci: Franjo pl. Kos, Zdravko Lučić, Goran Beus Richembergh, Vesna Fabijančić Križanić
                    4. Rasprava o Izvješćima, prijedlozi novih aktivnosti i donošenje
                        zaključaka
Pozvani: čelnici jedinica lokalne samouprave Zagrebačke županije, predsjednici stranaka i klubova u Skupštini Zagrebačke županije, saborski zastupnici s područja Zagrebačke županije, predsjednici stranaka i klubova u Hrvatskom saboru.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nakon završetka Skupa slijedi Izborna skupština Udruge ZZ ZŽ sa sljedećim
Dnevnim redom: 1. Prijedlog izmjena Statuta Udruge ZZ ZŽ
                            2. Izbor tijela Udruge: a) članova Upravnog odbora
                                                                b) predsjednika i dopredsjednika Udruge
                                                                c) članova Nadzornog odbora
Napomena:
-   svaka registrirana Udruga ZZ mora dostaviti važeću registraciju
-   registrirana Udruga mora predložiti četiri (4) predstavnika za Skupštinu, jednog (1) u Upravni odbor, jednog (1) za Nadzorni odbor i druge članove tijela Udruge: tajnika, zapisničara, blagajnika
-   Udruga koja nije registrirana tretira se kao pridruženi član Skupštine, bez prava glasa, dok se ne registrira
-   svi predstavnici mogu sa sobom povesti čim više ovlaštenika     

Predsjednik Udruge zemljišnih zajednica
Zagrebačke županije
Franjo pl. Kos

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #159 : Listopad 04, 2012, 03:01:25 poslijepodne »
S obzirom da pravo glasa imaju samo registrirani članovi nadam se da će se isto i ispoštovati te konačno saznati i naravno obznaniti tko je legalan a tko nelegalan zajedničar....


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #160 : Listopad 14, 2012, 10:49:49 prijepodne »
Skupština Županijske ZZ protekla je upravo na tragu onoga kako sam i najavljivao, naime čak se i saborska zastupnica VFK ogradila od priče samozvane tajnice Zajednice zemljišnih zajednica jer kako je i sama rekla ona to nije s obzirom da nije održana skupština ZZZH i ista nije prijavljena u registar  udruga...prvi izvještajni dio ličio mi je na predizborni skup HNS-a...naime prvo je spužva bob (Zdravko Lučić samozvani predsjednik ZZZH i lažni Župan POT-a) u svom već poznatom igrokazu nahvalio UGRUBO GBR-a i HNS da bi potom GBR isfiniširo ostatak na način da se vješto unaprijed ogradio od povrata najavljujući da su na žalost naslijedili administraciju od HDZ-a koja opstruira i sabotira sve njihove nakane...GBR je poručio prisutnima da on i njegovi prijalji saborski zastupnici ne mogu vratiti oteto ukoliko ne pomognu sami zemljištarci na način da na predstojećim lokalnim izborima glasaju za njihove kandidate...he..tko poslje ovoga i ovakvih izrečenih riječi koje su naravno dvosmislene i lako se mogu tumačiti ovako ili onako može reći da GBR nije skup zemljištaraca iskoristio za dobivanje političkih poena?..s pravom tako mislim jer je od najave povrata otete imovine  proteklo 22 godine a još smo na početku....   

Jaguar

  • Gost
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #161 : Listopad 14, 2012, 11:13:38 prijepodne »
Niš čudno za tebe, ti vidiš svugdje oko sebe bijele miševe, možda si se i sam pretvorio u miša?
Jer jedino miševi ovako rovare i prave štetu gdje god stignu.
Za početak da pričekamo zvanično pisano izviješće i neko drugo izviješće, vjerujem kako su i neki mediji bili tamo!
Svoj dojam ostavi za leglo.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #162 : Listopad 14, 2012, 01:19:56 poslijepodne »
Ne vidim ja bjele miševe već želim biti realan i objektivan za razliku od tebe...prvi sam za povrat otete imovine i svaka inicijativa naravno ako je iskrena i poštena je hvale vrijedna no ako se ta stvar koristi za dobivanje političkih poena svake četiri godine onda imam pravo i reći i iskazati da sve inicijative ovih predmetnih aktera nisu dobronamjerne....dokaz je naručeni tekst HNS-a u večernjem listu gdje se zdravko lučić prikazuje kao predsjednik zzzh i župan pot-a a znamo da to nije istina...upravo na skupštini u svom izlaganju gbr se pohvalio kako su objavljena dva teksta u novinama jedan u novom listu drugi u večernjem ali je pri tom na-nenamjerno prešutio krive navode....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #163 : Listopad 14, 2012, 02:47:11 poslijepodne »
Tko je na kraju od vas dvoje bio prisutan na toj skupštini 13. 10.2012. godine, barem u smislu promatraća?

Dali si ti Muha bio prisutan?

Ako jesi, a tvoje se rijeći potvrde eventualno barem malo kroz buduće izvješće onda ......?

Ako nisi ......... opet onda?


Hajde dajte nekakvu služben izjavu.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Zemljišne zajednice
« Odgovori #164 : Listopad 14, 2012, 03:30:46 poslijepodne »
Tko je na kraju od vas dvoje bio prisutan na toj skupštini 13. 10.2012. godine, barem u smislu promatraća?

Dali si ti Muha bio prisutan?



gospon Mlačanin iz aviona je vidljivo tko je bio, tko iznosi "svoje dojmove", tko konstantno brije istu priču, tko ništa ne radi i napada one koji rade po pitanju ZZ. Predpostavljam kako to ljude koji rade jako vrijeđa, jer su stalno na putu po  Hrvatske, stalno animiraju zajedničare diljem Hvatske da se angažiraju, organiziraju i dignu a dobar primjer koji to potvrđuje je jaki angažman zajedničara PGŽ koji su danas ful aktivni a i organizirani  i to zaslugom upravo ovih koje upravo Muha stalno i u kontinuitetu napada, ovdje na forumu kao bijeli miš, tam gdje je bil sigurno nije imal što kazati, no jasno je kako miševi rovare obično u podzemlju!


Što se tiče tekstova u VL i NL čitao sam oba, kako god da su došli problem je došao na nacionalnu razinu i hvala Bogu da se o ZZ čita u VL i NL, jer to je jedan od mnogobrojnih puteljaka koje treba proći kako bi se došlo do konačnog rješenja.

Čitao sam i taj tekst u VL i shvatio sam kroz tekst kako je g. Lučić naveden u kontekstu jednog od Župana POT-a što je on i bio i ne samo to nego i obnovitelj POT-a a znamo svi kako je i sadašnji Župan g.Kos u konačnici njegov "učenik".
No ti tako "realan i objektivan" vidiš u svemu tome bijele miševe!
Potpuno je jasno kako kontinuirano "udaraš" po HNS-u, GBR i g.Lučiću, imaš ti svoje razloge, koji su najvjerojatnije osobne prirode, no nemoj nas ovdje zamarati s tim.
« Zadnja izmjena: Listopad 14, 2012, 03:40:11 poslijepodne Jaguar »