Autor Tema: Blamaža godine je ...  (Posjeta: 1469 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Blamaža godine je ...
« : Prosinac 15, 2011, 01:34:28 poslijepodne »
Kome od njih ide zasluga ?

"Pokazalo se 'iljadu puta da sam jedna obična budala. Nešto kažem pa pojidem govno." Željko Kerum, splitski gradonačelnik, gostujući u emisiji Radio Splita

"Želim se ispričati što sam ovako obučen, rečeno mi je da idem u bolnicu. Došao bih u odijelu." Ivo Sanader na prvom sudskom ročištu

"Otvoren je lov na HDZ, koji je u ovom slučaju žrtva, a ne krivac. Stvara se atmosfera Kristalne noći i pogroma." Vladimir Šeks, potpredsjednik Sabora

"Možda naše mirovine jesu visoke, ali ako ih ukinete, tko će onda ići raditi u Sabor?" Valentin Puževski, bivši saborski zastupnik HSS-a, opravdavajući 8.000 kuna svoje povlaštene saborske mirovine

"Nisam se okoristila. Možete pogledati moju imovinu, možete doći u moj stan, pogledati svu imovinu, popisati slike, tepihe i usporediti s plaćama koje sam dobivala." Jadranka Kosor, bivša premijerka

"Imam informacije s kojima nerado izlazim – visokopozicionirani predsjednik stranke SDP-a navodno je sklon nasilju." Đurđica Sumrak, saborska zastupnica HDZ-a

"Banke ne zarađuju na švicarskom franku." Božo Prka, predsjednik Uprave PBZ-a

"Svjestan sam da nekim ljudima možda idem na živce i misle da pametujem." Zoran Milanović, predsjednik SDP-a

"Ne možemo biti svi isti i imati ista prava!" Josip Đakić u saborskoj raspravi o ustavnom zakonu o braniteljima

"Iako to još nije vidljivo na životu građana, službeno smo izašli iz krize. Iako neki to ne žele, moraju tu činjenicu prihvatiti." Darko Milinović, potpredsjednik HDZ-a


http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/12/15/0047006.html?pos=n0
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.