Autor Tema: Vesna Škare Ožbolt laže !  (Posjeta: 1243 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Vesna Škare Ožbolt laže !
« : Rujan 24, 2011, 09:20:58 poslijepodne »
RASIM LJAJIĆ demantirao je tvrdnje Vesne Škare Ožbolt da je Srbija 2005. godine pokušala trgovinu optužnicom protiv Vladimira Šeksa. Predsjednik srpskog Nacionalnog savjeta za suradnju s Haškim tribunalom tvrdi da Škare Ožbolt laže, odnosno da je izjava data u vrijeme kampanje, kada se skupljaju bodovi za izbore.

"Gdje je ona bila do sada? Zašto je šutjela šest godina?", zapitao se Ljajić u izjavi za agenciju Tanjug.

"Mi smo Hrvatskoj otvoreno rekli da imamo dokumentaciju JNA i ponudili smo im, u okviru međunarodne pravne suradnje u procesuiranju ratnih zločina, da ukoliko postoji njihova spremnost, na osnovu te dokumentacije i dokaza koje Srbija ima, sprovedu istragu", kaže Ljajić.

Logična posljedica toga bi bila, tvrdi Ljajić, da Srbija dobije tajni popis preko 2000 optuženih Srba, koji su izbjegli ili su prognani. Takav bi potez, ističe, poboljšao suradnju i normalizirao odnose Srbije i Hrvatske.

"U sklopu cijele priče, pošto je tema bila i Srbi u zatvoru u Lepoglavi, mi smo tražili da se, nezavisno od te dokumentacije, nastavi transfer osuđenih osoba. O tome je i ranije bilo riječi, a prva grupa osuđenika već je bila puštena, nakon što je Srbija Hrvatskoj dostavila zemljišne i matične knjige iz općine Glina koje su do tada bile u privatnom posjedu", kaže Ljajić.

Tvrdi da je Škare Ožbolt s velikom pažnjom saslušala sve prijedloge i ocijenila ih vrlo interesantnim. Rekla je da će se savjetovati s tadašnjim premijerom Ivom Sanaderom. "Ona je otišla i pozvala Sanadera, a kad se vratila rekla je da Hrvatska nije zainteresirana", kaže Ljajić.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ljajic-skare-ozbolt-laze-gdje-je-bila-do-sada/573583.aspx

Kaj je ovaj otkril toplu vodu ?  Prevarila je sve po redu, od svojih malobrojnih trgovaca u centru pa nadalje ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.