Autor Tema: Hrvatski rast (HRast) - kvalitetna alternativa sadašnjoj vlasti  (Posjeta: 1337 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Hrvatski rast (HRast) - kvalitetna alternativa sadašnjoj vlasti
« : Ožujak 06, 2011, 03:26:08 poslijepodne »
http://hr-hb.blogspot.com/

Tu se da puno toga doznati, a i stavovi su im dobri i primarno hrvatski... ima se što čitati. A onda i ovdje prokomentirati...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Hrvatski rast (HRast) - kvalitetna alternativa sadašnjoj vlasti
« Odgovori #1 : Ožujak 06, 2011, 04:51:07 poslijepodne »
Prvi post profesor Tomac. Ne idem dalje od naslova jer je taj već odavno izgubio kompas.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Hrvatski rast (HRast) - kvalitetna alternativa sadašnjoj vlasti
« Odgovori #2 : Ožujak 06, 2011, 07:16:10 poslijepodne »
Kada bismo se svi ponašali tako, pokaži mi tko bi uopće prošao, čak i bez obzira na kojoj razini ga poznajemo... tipa da ako bismo tako gledali, niti bih ti glasao za mene niti ja za tebe.

Mislim da su ipak važnije neke druge stvari, a Tomac bar nema putra na glavi, što je već izuzetno rijetka kategorija na našim prostorima... da ne velim da je čovjek priznao svoju krivicu i gdje je pogriješio, što ostatak bahate bratije - koja nam se ovdje najčešće nudi - ni ne pomišlja...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”