Autor Tema: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende  (Posjeta: 16096 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« : Siječanj 19, 2010, 07:38:00 poslijepodne »
Dragi forumaši - branitelji,

je li netko od vas podigao dividende  koje su krajem prošle godine počeli isplaćivati braniteljski fondovi? Kolika je dividenda po jednoj dionici?
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2010, 07:39:51 poslijepodne Točkica »

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #1 : Siječanj 19, 2010, 07:49:19 poslijepodne »
Dragi forumaši - branitelji,

je li netko od vas podigao dividende  koje su krajem prošle godine počeli isplaćivati braniteljski fondovi? Kolika je dividenda po jednoj dionici?

Oko 21 kunu, da nejdem sad trazit papir.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #2 : Siječanj 19, 2010, 10:09:34 poslijepodne »

Oko 21 kunu ...



                                

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #3 : Siječanj 20, 2010, 12:26:02 prijepodne »

Oko 21 kunu ...



                                

Kaj je tu smešno prosim lepo?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #4 : Siječanj 21, 2010, 12:15:36 poslijepodne »
Niš nije smiješno.

Žalosno je mnogo toga, a najviše činjenica da je Uprava Fonda, ničim izazvana, odredila da dividendu za 2008.-u mogu dobiti samo oni koji još nisu prodali dionice, ili su ih prodali iza 18. listopada 2009.-e...

Znači, ja - koji sam dionice prodao 15.-og prosinca 2008.-e - nemam pravo na tih pišljivih 21,7 kuna po dionici (moj "ceh" bi bio cca 240 kuna...), iako je Fond maltene cijelu godinu 2008.-u, za koju se daje dividenda, koristila moju efektivu iz Fonda i raspolagali mojim novcem... to je kao da koncem godine promijenite banku i onda ista veli da zato nemate pravo na kamatu za cijelu godinu i do dana promjene banke...

Naša draga i mila država...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #5 : Siječanj 21, 2010, 12:46:03 poslijepodne »
problematična je prije svega uprava fonda. tu su odreda ljudi koje je u fond dovela politika odnosno stranka na vlasti, a fondom upravljaju u maniri starih sizovskih boljševika. čak su odlučili da iz prihoda fonda osnuju neke druge zaklade i fondove kjima opet oni upravljaju. naravno, da nije žalosno, bilo bi smiješno.
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

plemenitashica

  • Gost
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #6 : Siječanj 21, 2010, 12:51:23 poslijepodne »
...... tu su odreda ljudi koje je u fond dovela politika odnosno stranka na vlasti, ....

Dajte me podsjetite koji su to? ???

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #7 : Siječanj 21, 2010, 12:59:45 poslijepodne »
...... tu su odreda ljudi koje je u fond dovela politika odnosno stranka na vlasti, ....

Dajte me podsjetite koji su to? ???

Znam da je ovo Vaše retoričko pitane! ;)
Ali mogu napisat, da, to je HDZ i njena sadašanja Premijeka!  :-X

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #8 : Siječanj 21, 2010, 06:24:15 poslijepodne »

Kaj je tu smešno prosim lepo?


Smiješno je i te kako! Za umrijeti od smijeha! Ili još bolje - tragikomično je!!!   

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #9 : Siječanj 21, 2010, 10:49:08 poslijepodne »
E moja gospodo i drugovi, dok smo mi neki "zarađivali bodove" ovi koji nam (jučer, danas i sutra) kroje gače, su zarađivali stranačke fotelje, marke po Minkenu itd.

Za vrijeme DR i do danas, su se dobro nakrali, busaju se hrvatstvom, uvode nas u EU i dalje nam sole pamet, a mi "GUSKE U MAGLI" ništa ne poduzimamo, uvlaćimo se u razne političke stranke, podržavamo razno razne protuhe i dalje im dozvoljavamo da nas guze.

Prav nam i bidi, nikaj drugo nismo ni zaslužili. Razbili su nas branitelje na milion udruga, postavili stranačke poslušnike na čelo istih i preko udruga odrađuju stranačku politiku, što je ne dopustivo, ali i to gutamo, pa kak moremo očekivati nekaj bolje kad si ni sami nećemo pomoći ...

Kad vidim sve ovo kaj se dešava s nama istinskim braniteljima, puno put sam si poželjel da sam otišel na onaj svet sa svojim poginulim herojima.

 

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #10 : Siječanj 22, 2010, 01:04:12 prijepodne »

Kad vidim sve ovo kaj se dešava s nama istinskim braniteljima, puno put sam si poželjel da sam otišel na onaj svet sa svojim poginulim herojima.

 

Kaj nebi onda minhen bila bolja opcija?

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #11 : Siječanj 22, 2010, 07:13:38 prijepodne »
Ne bi, jer moj rod nikad ni bil izdajnički ni kukavlički, zato ni ja ni moji potomci nebuju to prekinuli. Vučim svoju decu da buju pošteni, da se nedaju nikomu zajebavati i dok hodiju da drže glavu gore, jer se nemaju čega sramiti, nek  naprotiv trebaju se dićiti svojim rodom.

Svi oni koji su bili Minken divizija, nek im je to na čast, njim i njihovim, Poturice su navek Poturice. Takveh se ova država mora hitno rešiti inaće nebu dobro.

Neću više o tomu jer smo otišli van teme...

De Loren

  • Gost
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #12 : Siječanj 24, 2010, 06:15:09 poslijepodne »
Evo, prošli sam tjedan podigao dividendu ... 180.00 kn ...   u ovom trenutku mi to znači jaaako puno ....

Offline mali medo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 36
  • Karma: +0/-1
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #13 : Siječanj 28, 2010, 08:51:52 poslijepodne »
Može li mi netko objasniti gdje se diže dividenda i koje dokumente moram imati. Imam nešto udjela u braniteljskom fondu i do sada nisam nikada podizala dividendu. Imam potvrdu erste investa da imam udjele. A kaj se može recesija je pa bu koja kuna dobro došla.

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Dionice iz braniteljskog fonda i dividende
« Odgovori #14 : Siječanj 29, 2010, 08:59:02 prijepodne »
Može li mi netko objasniti gdje se diže dividenda i koje dokumente moram imati. Imam nešto udjela u braniteljskom fondu i do sada nisam nikada podizala dividendu. Imam potvrdu erste investa da imam udjele. A kaj se može recesija je pa bu koja kuna dobro došla.

U poslovnicama Fine. Treba ti ta potvrda na uvid i njena fotokopija i osobna iskaznica.