Autor Tema: Regres  (Posjeta: 8932 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stella

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Regres
« : Lipanj 20, 2011, 03:15:44 poslijepodne »
I, jeste li ga dobili?

Evo, radim u gradskom vrtiću i naravno da ga još nisam dobila a kako se čini neću ga ni dobiti.

Da mi je samo znati dali su si i ovi u gradskoj upravi ukinuli tu "povlasticu".

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Regres
« Odgovori #1 : Lipanj 20, 2011, 03:37:45 poslijepodne »
Možda je još prerano za njega.

Postoji Kolektivni ugovor za državne službenike i namještenike, i oni će dobiti regres ove godine. No isplaćuje se, kao i prošle godine, tek debelo u srpnju... ne znam kada ste vi navikli dobivati
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline stella

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Regres
« Odgovori #2 : Lipanj 20, 2011, 03:45:31 poslijepodne »
Pa do 15.6. je već bio isplaćen. Inaće, rečeno nam je da ćemo dobiti reglres ako se odreknemo božićnice. ???

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Regres
« Odgovori #3 : Lipanj 20, 2011, 10:36:39 poslijepodne »
Pa do 15.6. je već bio isplaćen. Inaće, rečeno nam je da ćemo dobiti reglres ako se odreknemo božićnice. ???

Pa ja ne znam kada sam zadnji puta dobio regres do 15.-og lipnja, no ak ti tak veliš...

A to kaj vam je rečeno - kaj ti ne pratiš akcije sindikata i kolektivne ugovore, čak ni one granske??

Pa već mala djeca znaju ono kaj su SVI sindikati potpisali još u jesen prošle godine - ove godine ostaju još sva prava - ali bez Božićnice. Ak nisi u privatnom vrtiću, onda se to tiče i tebe. A ti se čudiš na razini "čula sam nekaj" u vezi stvari koje su javno definirane pred 9 mjeseci, i koje ste morali i dobiti na oglasnu ploču u vrtiću, ili biti na drugi način upoznati.

Priznaj da pokraj te ploče samo prođeš i nikad ne čitaš kaj na njoj piše, već se pouzdaješ na glasine kolegica uz kavu... koje očito isto ne čitaju kaj piše na ploči, u svim novinama i na teletekstu. A da vam čovjek nekaj veli, odmah bi se uvrijedile - jer je pravilo da svi sve "znaju". Bar je to kod nas tako...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Regres
« Odgovori #4 : Lipanj 20, 2011, 10:59:31 poslijepodne »
I, jeste li ga dobili?

O,da,v prošlem stoleču...
wwwg tablice

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Regres
« Odgovori #5 : Kolovoz 21, 2011, 02:34:11 poslijepodne »
Jeso to penziči dobili regres čul sem da idi drugi tjedan 7. dana na murter u hotel bravo bravo..

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Regres
« Odgovori #6 : Kolovoz 21, 2011, 07:58:14 poslijepodne »
Pa napiši onda poprav tu obavijest,tko organizira i koliko svaki mora platiti za taj izlet ili odmor.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Regres
« Odgovori #7 : Kolovoz 21, 2011, 09:05:54 poslijepodne »
Citat:
Pet Kol 26
Max: +40°
Min: +23°
7 kmh
Penziči,bešte f planine a ne na more.Tam vam bu još gorje.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Regres
« Odgovori #8 : Listopad 08, 2011, 12:17:02 poslijepodne »
Leo Lisac:...
Drugo pitanje, da li je proračunskim korisnicima u skladu sa važećim kolektivnim ugovorima isplaćen regres i, ako je, kada, te da li su isplaćeni iznsi u skladu s Kolektivnim ugovorom’

Gradonačelnik:...
Regres je isplaćen, u Gradu nije još isplaćen, ali u trgovačkim društvima vjerujem da je, isplaćen je regres u visini 1000,00 kuna u skladu s kolektivnim ugovorom. Mislim da ne trebam ponavljati da nije bilo božićnice i ostalo, okolnosti znate koje su.

Leo Lisac:...
Na drugo pitanje, očito imam neku krivu informaciju, čuo sam da je danas isplaćen regres. Izgleda da Grad tako loše stoji kada u pola godišnjih odmora isplaćuje regres pa se nadam da vodite računa da će s obzirom na novi priljev novozaposlenih u Gradu biti dovoljno novaca za njihove plaće.

http://www.gorica.hr/2011/10/aktualni-sat-18-sjednice-gradskog-vijeca/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Božičnice
« Odgovori #9 : Prosinac 13, 2011, 11:55:19 poslijepodne »
Nakon što su prošli parlamentarni izbori, Vlada je donijela odluku o tome kako će puni iznos božićnice od 1.250,00 kuna dobiti samo 70 tisuća zaposlenih u zdravstvu, dok će zaposleni u policiji, vojsci, obrazovanju i državnoj upravi dobiti tek 675,00 kuna.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/1548-ili-bozicnice-ili-strajk.html

Ovi kaj su na državne cice živeju v nekakove druge Hrvatske il paralelnomu svemiru...
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Regres
« Odgovori #10 : Prosinac 14, 2011, 07:58:58 prijepodne »
Nakon što su prošli parlamentarni izbori, Vlada je donijela odluku o tome kako će puni iznos božićnice od 1.250,00 kuna dobiti samo 70 tisuća zaposlenih u zdravstvu, dok će zaposleni u policiji, vojsci, obrazovanju i državnoj upravi dobiti tek 675,00 kuna.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/1548-ili-bozicnice-ili-strajk.html

Ovi kaj su na državne cice živeju v nekakove druge Hrvatske il paralelnomu svemiru...


Treba ih tužiti, pa kad sve plate sa kamatam to je jeftinije.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Regres
« Odgovori #11 : Prosinac 14, 2011, 09:45:45 poslijepodne »
Tak će i biti, obrasci tužbi i punomoći su gotovi, ovih dana budemo potpisivali punomoći sindikalnim odvjetnicima, i ako do kraja godine ne bude isplaćeno sve u punom iznosu, idu tužbe - koje će košrtati jako puno, naravno - onoga tko izgubi sporove, tj. državu... kada smo tužili za prekovremene sate, država nije ništa naučila iz toga, možda i zato jer nije nitko stradao od onih koji su sde bahatili i svojim ponašanjem prouzročili štetu državi. A prek 150 milijuna kuna nije bilo malo...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”