Autor Tema: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama  (Posjeta: 11144 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« : Kolovoz 13, 2014, 05:57:49 poslijepodne »
Novi ZSPC je izašao, predlažem da se svi pametnjakovići, kao i normalni učesnici u prometu, upoznaju sa njime...

Na snazi od 05. kolovoza 2014., nije dosadno štivo za bilo kojeg učesnika u prometu, da ne velim da je to i logička obveza poznavanja nekog zakona ukoliko zbog nepoznavanja istoga možete završiti u zatvoru ili na groblju... a nerijetko upravo oni „stari vozači“, to su oni koji „sve znaju“ i „imaju to u malom prstu“ služe kao donatori organa.... „Di si ti bil dok sam ja vozil‼?“ poznata je poštapalica takvih „znalaca“ (iskustva debelog još dok sam radio po prometu), a u međuvremenu se nije promijenio samo zakon (unazad 6 godina – 6 puta je dorađivan i mijenjan ovaj zakon!), nego se promijenila i država, i sve ostalo, no oni još „znaju sve“ tam iz Jugoslavije…

Novosti ima dosta, pa nije zgorega da i mladi i stari vozači pročitaju, obnove svoje znanje, podsjete se mnogih stvari za koje smatraju i žmirečki da ih "znaju" (a grdo bi se iznenadili kako je krho to znanje...), te da dobiju poticaj u smanjenju "doživljaja" kada pročitaju i nove kazne, kao i nove definicije i pravila implementirana iz EU legislative... ima i novosti za motocikliste, vozače ATV/Quadova, poljoprivrednike i traktoraše, mlade i stare vozače, pa kada pročitate – može i konstruktivna raspravica na temu…

Baš zato jer smo svi stalno u prometu, čitanje ovog zakona ne bi smjelo biti dosadno, a vjerujem i da i nije! Obzirom nam - nedaj Bože nikome! - situacija u proimetu po mrtvima izgleda gore od Domovinskog rata (a doslovno i JE poginulo u prometu od postanka Republike Hrvatske do danas više ljudi negoli u ratu!), u startu odbacimo one spike "ma ja to znam" i posvetite malo vremena tekstu zakona, sve je moguće - samo da će škoditi čitanje nije moguće!

Download *pdf-a pročišćenog teksta je tu, a tko ne može skinuti ili vidjeti, neka pošalje e-mail adresu na PM pa mu mailam…

Zakon o Sigurnosti Prometa Na Cestama Pročišćeni Tekst 08-2014 NO
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Qwad

  • Gost
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #1 : Kolovoz 14, 2014, 10:33:51 prijepodne »
Drakonske kazne na hrvatske plaće.

Nitko ne spominje lošu signalizaciju, neodržavanje cesta i svega vezano uz ceste.

Policija se vozi po rupčagama na cesti i ne proziva (i ne kažnjava) odgovorne, a auti se trgaju i ceste još jače propadaju bez obzira na novac koji je isisan iz džepova vozača za održavanje istih.

Tko brine o interesu vozača? Nitko. Cesta nije nikada kriva za prometne nezgode, a to nije baš tako. Mnogi od onih koji održavaju ceste, bi završili u zatvoru da smo uređena tvorevina.

Sleđ, nemoj me ispravljati niti uvjeravati da sam protiv ove države zato jer sam je nazvao tvorevina.

Imao sam slučaj kada sam prijavio lošu signalizaciju ne cesti pod ingerencijom prometnog ureda u Velikoj Gorici. Tada sam morao prisustvovati nekakvom policijskom očevidu i platiti 20 Kn biljega, da se odradi posao koji taj referent u tom uredu mora odraditi i bez moje prijave.

Što se tiće očevida, nisam morao prisustvovati, ali što se tiće biljega, to sam morao platiti. Poslao sam ih u vražju mater i rekao im da ja znam za taj nepregledni zavoj, a drugi neka ginu, fućka mi se. Referent je bio šokiran mojom odlukom da ne želim dati 20 Kn biljega ("Pa to je samo 20 Kn, a i sam sam podnio prijevu"), a sve sam dokumentirao fotografijama, a prepiskama mailovima.

Na kraju su napravili intervenciju na signalizaciji i bez moje uplate i bez moje prisutnosti.

Eto, zato kažem da smo tvorevina, a ne država. Građani su dobri samo kada treba platiti, a kada traže da se taj novac upotrrijebi tamo za što je i namijenjen, onda smo samo glupani koji nemaju pravo ništa tražiti.

Nije mi namjera nikoga uvrijediti, no ovo su samo činjenice koje ne možemo ignorirati, a ne želim napraviti politički problem od ove teme.

Pozdrav svima.

P.S.
Sleđ, hvala što si postavio link na ovaj zakon. Informacija je na mjestu i potrebna svima.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #2 : Kolovoz 14, 2014, 05:09:16 poslijepodne »
Mislim da se u smislu prekršajne odgovornosti ne može govoriti o drakonskim kazmama, jer prekršaji nisu kruh i mlijeko da se bez njih ne može.

Glupost i dvoličnost našeg naroda, zbog čega doslovno i je raja, fukara i stoka sitna zuba, i je u tome što šuti i trpi kada mu se ukida i reže osnovna prava i standard... kada poskupljuje struja, voda, kruh, mlijeko, javni prijevoz, minuta mobitela ili benzin - svi šute, glume pametne i čmrlje, a kada poskupljuju prekršaji i kazne za nezakonito ponašanje - e onda je revolucija, frka, problem... WTF?? Sjetim se svojedobno kako je u Zagrebu poskupio odvoz nepropisno parkanih auta paukom sa nekih smiješnih stotinjak kuna za 5-6-7x više....

Situaciju sa glupošću i bahatošću sa njom spojenu je najbolje opisao jedan krkan novinarki na TVu u Panorami, rekavši da "to nije u redu da si čovjek više ne može priuštiti pauk više puta mjesečno"... pametnom dosta! Taj je najbolje oslikao naš mentalitet, tu priglupu dvoličnost da nas nema gdje treba, a ima nas tamo gdje nitko normalan ne participira... u Njemačkoj se za poskupljenje osnovnih stvari za 10 centi maltene ruši Vlada, kod nas može gore i 3'% - nikome ništa, ali da diraš krkanu u "njegovu" cestu i "vrhunsko umijeće vožnje", prikazivo kroz divljanje na cesti, natjeravanje i ugrožavanje svih živih?? E to ne ide!!

Slažem se da je često nedostatna skrb, stručnost i uvijek upitne financije za održavanje itd, ali se nameće osnovno pitanje: pa zašto - ako je cesta u banani - letiš preko nje, umjesto da NJOJ prilagodiš brzinu, a ne da se prilagodiš brzinom mogućnostima automobila ili vlastitim željama?

Tu je vrijedna ona toliko puta kritizirana zakonska formula "neprilagođene brzine uvjetima i stanju na kolniku i u prometu općenito". Kolikogod ista zvučala banalno, ista u potpunosti opisuje krivicu u štetnom događaju.

Tvoj slučaj si dobro odigrao, građanski savjesno i buntovnički obzirom na besmislenost birokratskih detalja, no mislim da je to nepovezano sa samim zakonskim člancima i tumačenjima, kao i intencijom odredbi.

Pravilo koje i tu vrijedi je da se jedno sranje ne može opravdavati drugim sranjem, a povlačenje paralela između međusobno neovisnih slučajeva je gubljenje vremena i razvodnjavanje onog bitnog.

Cesta je takva kakva je, i ti se moraš prilagoditi njoj, sviđalo se to tebi ili ne. I u skladu sa time, da ti to bude lakše, postoje i prometni znakovi koji te podsjećaju da cesta nije onako dobra kakvu bi ti htio imati na raspolaganju... i ne samo cesta, nego i mnogi drugi faktori, od kojih su najvažniji tebi psihofizički i iskustveno inferiorni vozači, koji nemaju vještinu koju ti imaš i koji ne voze tako dobro kao ti. Uzima se neki prosjek, jer na žalost, i debili svake vrste dobivaju vozačke i imaju pravo učešća u prometu. Jebiga, ljute i mene, no ne mogu si pomoći.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 14, 2014, 05:11:56 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline idelac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #3 : Kolovoz 14, 2014, 05:56:55 poslijepodne »
Zakonom je definirano da nije prometna nesreća kad traktorom sletiš u jarak, ali ako padneš s bicikla je.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #4 : Kolovoz 14, 2014, 05:59:04 poslijepodne »
To nije istina. Gdje piše da to nije prometna nezgoda??

BTW; ZSPC uopće ne definira takova pitanja i takove pojmove, stoga ne znam otkuda si to izvadio... daj nas malo prosvijetli.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #5 : Kolovoz 14, 2014, 08:04:37 poslijepodne »
a da li je po propisima koje su drugovi preuzeli isto i oni monstrumni reklamni stupovi uz ceste , vidi pravac gorica prema bandicevom gradu..a takvih ima na tone ne samo uz tu prometnicu

da li je i to eu propisala..

apropo , taj izlijev primitivizma i nesavjesti, nije moguce postaviti uz prometniu nigdje zapadno od Sutle

da li ste ikada vidjeli vodu u kanalima koji idu uz cestu, primjer je isto povise navedena cesta, a iste odurne iskopine kostale su vec mnoge zivote

Offline idelac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #6 : Kolovoz 14, 2014, 09:06:36 poslijepodne »
To nije istina. Gdje piše da to nije prometna nezgoda??

BTW; ZSPC uopće ne definira takova pitanja i takove pojmove, stoga ne znam otkuda si to izvadio... daj nas malo prosvijetli.

Kako ne, nisi baš pozorno čitao. U članku 2 je definiran pojam prometne nesreće.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #7 : Kolovoz 15, 2014, 09:55:32 prijepodne »
Zakon je zakon, ili dobar ili loš, vrijeme će pokazati koliko je koristan za sve sudionike i koliko koristan kao represivna mjera. Treba polaziti od toga da nam zakoni budu zaštita i sigurnost u svakodnevnom prometovanju. Kultura prometa se ne dobiva rođenjem, ona se ući i treba ju primijeniti bez obzira koliko nam je to svima teško.
Ali zakon kao slovo na papiru ne predstavlja ništa osim represije koja se primjenjuje kada to odgovara donosiocu zakona i njegovim službenicima. Da je to tako vidimo svakodnevno na cesti. Evidentno je da je smanjen broj policijskih djelatnika na prometnicama, čime se pogoduje još većem broju prekršaja.
Ovdje mislim na situacije da se gotovo svuda, ispred svakog dućana zaustavljaju dostavna vozila koja vrše dostavu robe i ometaju sigurno odvijanje prometa, čak se znaju stvoriti kolone tih dostavnih vozila ispred trgovina!!? I nikome ništa? Vozila su u prekršaju , ali nema pomaka da se ta situacija riješi. Ne smije se dirati u tajkune i remetiti njihovo poslovanje, jer se trgovine otvaraju i izdaju uvjeti tamo gdje za to ne postoji ni minimum uvjeta- naša posla.


Druga situacija koja se odvija svakodnevno u naselju V. Mlaka. Po lokalnoj prometnici koja nema dovoljnu širinu u smislu zakona , odvija se promet autobusa koji se nakon točenja goriva na Lukoil-u kroz samo naselje okreću i vračaju u Vel. Goricu . Svjesno se zanemaruje činjenica da se ugrožavaju svi ostali sudionici u prometu, lokalno stanovništvo, djeca koja se kreču po toj istoj prometnici na putu prema školi.


Hoću reći , da taj isti zakon koji donosi sam zakonodavac ne poštuje, na štetu stanovnika i sudionika prometa. Opet kažem naša posla, bez obzira na najbolje namjere velike većine. Ovakve i slične primjere nalazimo gotovo u svakodnevno životu, a ne samo u prometu, da se puno toga ne poštuje tako dugo dok se ne dogodi najgore.


Ceste nam jesu kakve jesu , plaćamo za njih gotovo svoj cijeli vozački vijek, kroz razne modele i na kraju uvijek ostanemo kratkih rukava. To je nepobitna istina koju nikakav zakon ne može promijeniti, jer zakonodavac kaže ; da smo mi sami potrošili te iste ceste?!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Qwad

  • Gost
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #8 : Kolovoz 15, 2014, 10:51:14 prijepodne »
Kada sam spominjao cestu kao krivca za prometnu nesreću, imao sam na umu vožnju prilagođenu uvjetima na cesti, ali...

Cesta je potrgana samo na djelovima, odnosno ima rupu na ravnom i preglednom komadu, noć, kiša i rupčaga dubine 10cm puna vode koja je nastala prije koji sat i nisam je vidio prije, a posljedica je loše kvalitete ceste i svega vezano za cestu zbog (pre)teših kamiona koji voze po njoj.

Takva se rupa ne vidi i pri brzini od 50km/h se lomi donji postroj vozila, amortizeri, felge... i slijeće sa ceste. Krivac - vozać, a odgovornima niti dlaka sa glave.

Takve ceste su svuda oko VG što je skroz čudno jer u Krapinsko Zagorskoj županiji , Varaždinskoj i BjelovarskoBilogorskoj nisu. Samo u Zagrebačkoj županiji jesu. Krivac je onaj koji održava ceste.

O tome ja govorim, a ne o divljoj vožnji.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #9 : Kolovoz 16, 2014, 02:30:30 poslijepodne »
Kako ne, nisi baš pozorno čitao. U članku 2 je definiran pojam prometne nesreće.

Onda si očito krivo shvatio neke stvari, ili namjerno preskočio ovaj dio:

"Nije prometna nesreća kada je radno vozilo, radni stroj, motokultivator, traktor ili zaprežno vozilo krećući se po nerazvrstanoj cesti ili pri obavljanju radova u pokretu sletjelo s nerazvrstane ceste ili se prevrnulo ili udarilo u neku prirodnu prepreku, a pritom ne sudjeluje drugo vozilo ili pješak i kada tim događajem drugoj osobi nije prouzročena šteta"

Jasno je da zbog prirode posla traktora ili radnog ili građevinskog stroja, kada je na nekakvoj livadi, gradilištu ili prilaznom putu nečemu (gradilištu, njivi, vinogradu - nerazvrstana prometnica), i tamo se prevrne - to nije prometna nezgoda (prevrneš se sa traktorom dok ideš stazom kroz svoj vinograd - to NIJE prometna nezgoda - ukoliko NIJE bilo drugog vozila i ukoliko NEMA štete za drugu osobu). Ukoliko ima štete i/ili učešća još jednog vozila - to JE prometna nezgoda.

Na isti način, npr. kamioni kada voze po ograđenom gradilištu, gdje je pristup dozvoljen samo isključivom krugu vozila i ljudi i za nadzor toga postoje odgovorne osobe, nije prometna nezgoda ako se tamo prevrne nekakav kamion ili stroj, koji inače imaju registarsku tablicu i uredno učestvuju u prometu (kao i traktor).

Znači, postoji cijeli niz faktora koji definiraju i isključuju etiketu prometne nezgode za traktore, a ti si to generalno proglasio da nije nezgoda. Ako taj traktor sleti u jarak sa RAZVRSTANE PROMETNICE - onda JE prometna nezgoda, a ako sleti sa NERAZVRSTANE - onda NIJE nezgoda. Naravno, dodatni faktor koji mora biti zadovoljen je da sudjeluje još neko vozilo ili osoba, te da postoji šteta počinjena drugoj osobi. A to si nekako, "pažljivim" čitanjem, preskočio...  :P

Obzirom sam ovaj pročišćeni tekst ja radio, i da bih ga napravio i uredio da ovako izgleda pročitao sam cijeli zakon najmanje deset puta, recimo da ti ona opaska o "nepažljivom" čitanju baš i ne stoji.

Qwad, Mlačanin - u pravu ste za neodržavanje, samo što to nije pitanje zakona, nego lokalne uprave i samouprave i njihovih proračuna i pravilnika.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline idelac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #10 : Kolovoz 17, 2014, 10:29:59 prijepodne »

Obzirom sam ovaj pročišćeni tekst ja radio, i da bih ga napravio i uredio da ovako izgleda pročitao sam cijeli zakon najmanje deset puta, recimo da ti ona opaska o "nepažljivom" čitanju baš i ne stoji.

Kako ne stoji kad si nekidan tvrdio da ZOSPC uopće ne definira takva pitanja, nemoj se sad izvlačiti :)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi Zakon o sigurnosti prometa na cestama
« Odgovori #11 : Kolovoz 18, 2014, 08:23:33 prijepodne »
Pa generalno ne definira, nemam se što izvlačiti. Postoje samo zakonske ekskluzije kao što je to sa traktorom, no jasno je da nisi u pravu kada tvrdiš da prometna nesreća sa traktorom nije prometna nesreća. Ona je UVIJEK prometna nesreća osim u navedenim slučajevima ekskluzije iliti isključenja.

Znači, da to NIJE nesreća treba se događaj dogoditi na nerazvrstanoj prometnici, i da u istoj još ne učestvuje drugo vozilo i da nije počinjena šteta na drugom vozilu i da nema ozlijeđenih osoba. Znači, opseg isključivih faktora je u praksi jako velik, jer je izuzetno mala šansa da kod tog prevrtanja traktora ne bude zadovoljeno da je i nerazvrstana cesta, da nema oštećenja drugih vozila i da nitko nije ozlijeđen.

To, u biti, predstavlja niti 1% nesreća sa traktorom. Sve ostalo JESU prometne nesreće.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”