Domaće teme > Lokalna politika

HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju

<< < (2/124) > >>

Mlačanin:
Dobro navijanje za HNS!

Nemojte drugima zamjeriti kad navijaju za svoje stranke!

plemenitashica:

--- Citat: mlačanin - Rujan 13, 2009, 07:49:13 poslijepodne ---Dobro navijanje za HNS!
--- Kraj citata ---

HNS nije MOJA stranka, kao niti jedna druga.


--- Citat: mlačanin - Rujan 13, 2009, 07:49:13 poslijepodne ---Nemojte drugima zamjeriti kad navijaju za svoje stranke!
--- Kraj citata ---

Kako nisam član niti jedne SVOJE stranke, ispravno bi bilo da ste napisali:
Nemojte drugima zamjeriti kad navijaju za njihove stranke ili njima bliske.
Ovako direkto mene svrstavate u HNS, a to nije točno.

Osim toga, glede drugih i njihovih stranaka - što se čeka?  
Nemaju dozvolu ili ih nema ovdje.
Ja tome nisam niti zaslužna niti kriva.  :)

Jedva čekam pročitati pa i komentirati. Na žalost nisam bliska sa SDP, ne idem na njihova događanja, ne znam da li uopće imaju ikakva druženja sa građanima, kao niti za ostale stranke to ne znam.
Zašto ne napišu i pozovu pa da ih se upozna i izvan predizborne kampanje.

Usput - Lesar nema stranku, a njegov rad pratim.
Pratim i Kajina i Pupovca, ali oni nisu dio Turopolja, pa o njima nisam pisala.

Dodatak: molim da navijanja za njihovu stranku ne budu dio ovog podnaslova.

Edit: dodatak

Mlačanin:

--- Citat: ---Kako nisam član niti jedne SVOJE stranke, ispravno bi bilo da ste napisali:
Nemojte drugima zamjeriti kad navijaju za njihove stranke ili njima bliske.
Ovako direkto mene svrstavate u HNS, a to nije točno.
--- Kraj citata ---

Ponavljam,nemojte ni vi ni bilo tko drugi zamjerati drugima kad navijaju za svoju stranku,bez obzira kako vi to shvatili.

Meni se niste nikad do sada bilo usmeno ili pismeno izjasnili dali navijate ili ne navijate,odnosno podržavate ili ne bilo koju stranku.
Na kraju to me i ne zanima i nije ni važno i to je pravo svake osobe da to zarži za sebe ako želi.

Vas ipak ne svrstavam nigdje , ( mislim u neku stranku) a da sam to mislio tada bih to i napisao!

plemenitashica:

--- Citat: mlačanin - Rujan 13, 2009, 08:49:00 poslijepodne ---
Meni se niste nikad do sada bilo usmeno ili pismeno izjasnili dali navijate ili ne navijate,odnosno podržavate ili ne bilo koju stranku.
--- Kraj citata ---

Možda niste uspjeli iščitati, ali mnogo puta sam to napisala, a uguravali su me baš u sve stranke, zamislite čak i u HDZ.  :o
Jedimo mislim da nisam "bila član" umirovljenika.  :D

Trenutno pišem u drugoj temi o degradaciji Jadrnake Kosor kao političarke i žene, pa to ne znači da navijam za svoju/njenu stranku.
Pišem o činjenicama i istini kako ja vidim, bez obzira od koga dolazi, i žao mi je što to niste do sada uvidjeli.

Otvorila sam temu o turopoljskom HNS zato jer njihov rad prilično poznajem i cijenim, ali sam isto tako navela da rad i druženja s građanima u režiji ostalih stranka nemam kao građanin priliku upoznati.
Zašto - sami su krivi. Glasni su samo pred izbore.
Da znam imalo, možda bi i njih hvalila.
Ovako mogu pisati samo o nekim ljudima u nekoj stranci, načelno o glavnima i to ako pročitam u novinama ili internetu. Naravno, opet pišem kako ja vidim napisani tekst, a ne kako (možda) zapravo jest.

Ponavljam, u ovoj temi ne želim pisati o drugim strankama i molim da se i ostali toga drže, jer sam ipak ja otvorila temu i želim da se piše: kudi ili hvali samo turopoljski HNS.

Goričanka:
Postavila si toliko pravila u ovaj topic, da ja tu više nemam kaj napisati  :P

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju