Osoblje > O forumgorica.com stranici

Turopolski web servis

<< < (3/12) > >>

Neo:
Polako, tek je prvi dan foruma. Kada saznaju za link sigurno će barem navratiti.

plemenitashica:

--- Citat: Goričanka - Rujan 04, 2009, 07:56:30 poslijepodne ---Nego, gledam malo članove, pa mi jaaako fale Trs, jaarban, grilec, daisy, purgerica i vjerojatno još neki ljudi koji i ne znaju kaj se dogodilo.
Kak bi njih obavijestili da mogu dojti sim ako to žele?
Jel ima kakvog načina?
--- Kraj citata ---

Trs i grilecu je išao mail od mene, kao i naši VG bandovima: Susjedi, Dodgersi, Vatrene ulice i Vis Peri Deri. El caminose nisam našla kontakt.

Dasy čita blogove na  http://iz.vg/  i sigurno bu došla kad vidi kaj se dogodilo.
Mislim da je  s purgericom isti slučaj, jedino ne znam za jaarban.
Ali kak Neo veli, bu se čulo.  :)

Goričanka:
A mlačanin? I on fali.
A kaj s drug(aric)om ivom hahahahaha  ;D :D ;D

Plemenitašica fala ti od srca kaj si obavijestila Trsa, on bi zbilja ovdje falio isto kak je falio i tam u zadnje vreme, i za grileca, ti fala naravno.
Evo, prvi moj plus ovdje ide tebi baš zato kaj si tak organizirana i na sve misliš!

A onda moram u svom starom dobrom maniru tražiti još smajlića - i bez žirafa i deva, molim!
Alen bu me zamrzio doživotno, ali nemrem si pomoći  ;D

shaka zulu:

--- Citat: plemenitašica - Rujan 04, 2009, 08:05:42 poslijepodne ---
--- Citat: Goričanka - Rujan 04, 2009, 07:56:30 poslijepodne ---Nego, gledam malo članove, pa mi jaaako fale Trs, jaarban, grilec, daisy, purgerica i vjerojatno još neki ljudi koji i ne znaju kaj se dogodilo.
Kak bi njih obavijestili da mogu dojti sim ako to žele?
Jel ima kakvog načina?
--- Kraj citata ---

Trs i grilecu je išao mail od mene, kao i naši VG bandovima: Susjedi, Dodgersi, Vatrene ulice i Vis Peri Deri. El caminose nisam našla kontakt.

Dasy čita blogove na  http://iz.vg/  i sigurno bu došla kad vidi kaj se dogodilo.
Mislim da je  s purgericom isti slučaj, jedino ne znam za jaarban.
Ali kak Neo veli, bu se čulo.  :)

--- Kraj citata ---

--- Citat: Goričanka - Rujan 04, 2009, 08:18:32 poslijepodne ---A mlačanin? I on fali.
A kaj s drug(aric)om ivom hahahahaha  ;D :D ;D
...
--- Kraj citata ---
Ja bum probal najti jaarban a prek nje bu došel,valda,i Kaj.
BigBarre i Ive buju most Visofci rekli.

Kak got da tageraš pretragu nikak te ne vodi sim osim z direktnem linkom... :o Idemo,ekipa,emajlerajne.

Goričanka:

--- Citat: kuntakinte - Rujan 04, 2009, 08:30:17 poslijepodne ---
Kak got da tageraš pretragu nikak te ne vodi sim osim z direktnem linkom...

--- Kraj citata ---

Pa da, toga se i bojim da ne budu mogli najti, sve ak buju i iskali.
A i Muzh bi svakak moral saznati za ovo!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju