Autor Tema: Afere u Turopoljskom nogometu  (Posjeta: 21809 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PRIJATEL

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #45 : Svibanj 04, 2010, 02:28:39 poslijepodne »
E moj Branko ipak si ti u pravu , nemoj se odmah povlačiti pred nasrtajima nekih nadobudnih forumaša .  Budeš videl za koji dan . Iako su  na zelenom tepihu izgubili  dva boda od Lukavčana ,  Gradičani su potegli veze koje nisu tako male  i sa zelenog stola , ja mislim već ovaj tjedan  stiže povrat bodova , možda i neka kazna za Lukavčane .
Vrag je uzel šalu  jer su Sava i Lomnica jako blizu tako da mogućnost  pada sa prvog mjesta treba svesti na najmanju moguću mjeru . Svaka čast   i čestitke sposobnoj upravi. Ako imaš cilj , ako si uporan doći ćeš do cilja bez obzira na posljedice.

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #46 : Svibanj 06, 2010, 09:00:17 prijepodne »
ahh...ja sam priznao da sam pogrijesio iako me malo cudilo....ali budemo vidjeli i docekali hoce li se ostvariti tvoja najava....a o cemu se ustvari radi ?

Offline PRIJATEL

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #47 : Svibanj 19, 2010, 02:30:47 poslijepodne »


Branko ,  evo potvrde da su Vaša predviđanja u svezi utakmice između Gradiča i Lukavca bar djelomično bila bila točna. Ako ne možeš do pobjede  na zelenom igralištu  onda sve uložiš na zeleni stol .
Zanimljivo je to da je igrač zbog kojeg su izgubljeni bodovi imao pravo nastup , zanimljivo je da je kažnjen  R. Borković  koji je u zbilji trener a ne voditelj NK Lukavca. Zanimljivo je kažnjen i delegat koji nije proveo identifikaciju igrača a opće je poznato da se u devedeset posto utakmica( možda i više)  ta vrsta pregleda uopće ne primjenjuje .Lukavec je kažnjen sa simboličnih 500 kn.

Prilažem izvadak sa  :
  26. SJEDNICA DISCIPLINSKOG SUCA I ŽNL ISTOK i ZAPAD
17.05.2010. g.

23.kolo Gradići   GRADIĆI -LUKAVEC      čl.76     PNN      3 : 0

4. Marko Grdenić senior NK LUKAVEC š. i. 1586 kažnjava se prema članku 94. DP HNS-a ukorom, a zbog nastupa na utakmici, a da nije bio upisan u Zapisnik o utakmici (iako je imao pravo nastupa ,odnosno nije bio pod suspenzijom niti mu je bila izrečena zabrana igranja), na prvenstvenoj utakmici 23. kola između NK GRADIĆI - NK LUKAVEC odigrane dana 24.04.2010. u Gradićima.
Kazna teče od 17.05.2010.
DS –234/09-10

5. Rajko Borković predstavnik NK LUKAVEC lic.br:88 kažnjava se prema članku 94. DP HNS-a zabranom obnašanja dužnosti u nogometu u trajanju jedan (1) mjesec, a zbog propusta u obnašanju dužnosti (predao krivu športsku iskaznicu igrača, što je imalo za posljedicu nastup igrača koji nije upisan u Zapisnik), na prvenstvenoj utakmici 23. kola između NK GRADIĆI - NK LUKAVEC odigrane dana 24.04.2010. u Gradićima. Sukladno članku 23. stavak 3. DP HNS-a kazna obuhvaća i zabranu pristupa klupi za rezervne igrače.
Kazna teče od 17.05.2010.
DS –235/09-10

6. NK LUKAVEC kažnjava se prema članku 94. DP HNS-a, novčanom kaznom u iznosu 500.00. kn (petstokuna) a zbog ne izvršavanja dužnosti i obaveza iz Pravilnika o nogometnim natjecanjima i Propozicija natjecanja (kriva predaje športske iskaznice delegatu utakmice, te nastup igrača koji nije unesen u Zapisnik) na prvenstvenoj utakmici 23. kola između NK GRADIĆI - NK LUKAVEC odigrane dana
24.04.2010. u Gradićima
Novčanu kaznu klub je dužan uplatiti u roku 15 dana po konačnosti ove odluke na račun NS Velika Gorica.
DS –236/09-10

7. Luka Smolković delegat kažnjava se prema članku 94. DP HNS-a zabranom obnašanja dužnosti delegatau trajanju jedan (1) mjesec, a zbog propusta u obnašanju dužnosti (nije vršio identifikaciju igrača), naprvenstvenoj utakmici 23. kola između NK GRADIĆI - NK LUKAVEC odigrane dana 24.04.2010. u
Gradićima.
Kazna teče od 17.05.2010.
DS –237/09-10

plemenitashica

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #48 : Svibanj 19, 2010, 03:37:19 poslijepodne »

Branko ,  evo potvrde da su Vaša predviđanja u svezi utakmice između Gradiča i Lukavca bar djelomično bila bila točna. Ako ne možeš do pobjede  na zelenom igralištu  onda sve uložiš na zeleni stol .

Uopće se ne razumijem u nogomet (zato muški forumaši - ne zamjerite), niti me zanima, čak niti kad igra reprezentacija, ali čitajući vaše postove za zaključiti je da je politika i u loklanom nogometnom klubu uzela danak.

Opće je poznato da su Lukavčani od navek bili vrsni nogometaši,  ali i da su tjerali mak na konac. Gdje je nestala borbenost?
Jesu li ipak aljkavi pa prijavljuju tj ne prijavljuju igrače? Bez obzira kaj se to nikad ne radi, ali delegat od sad ne bu više to ne radio, nego bude pazio i "provodio identifikaciju igrača".
Čujte, nema više na riječ, sve po zakonu.  ;)

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #49 : Svibanj 20, 2010, 01:26:15 poslijepodne »
ahhh...kaj da kazem...zao mi je, ali izgleda sam opet bil u pravu. valjda se budu ispricali oni kaj su me napadali ?  :o :o