Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Tržnica se seli

<< < (4/25) > >>

Jaguar:
ha,ha,ha....SDP i HNS su ovu lavinu ponovo pokrenuli na nedavno održanoj presici, sad bi DC tematsku, kak i HSS po pitanju Bioelektrane a i jedni i drugi obnašaju vlast, vode grad, svaki dan su u gradskoj upravi i do presice SDP i HNS nisu k* mrdnuli, pa kaj ovi stvarno misle kak smo svi mi bedaci?

Zoran Žic je svaki dan u gradskoj upravi već godinu dana, od kad je viši trgovački sud uvažio žalbu VFK još iz prošle vlasti, kaj je delao do sada? Bilo je gužva u fotokopiraoni ili nije bio uopće u gradskoj upravi na poslu?
Kak bi bio kad i sam ne zna kaj bi uopće delao! I sad bi dečec tematsku? Moš mislit!
Bolje bi bilo jedno povjerenstvo kojem bi bio na čelu! ;D

tromblon:

--- Citat: Muha - Travanj 25, 2012, 06:53:50 poslijepodne ---Zoran Žic ispred UdrugE obrtnika i poduzetnika obratio se javnosti priopćenjem o problemima velikogoričkih obrtnika koji posluju na tržnom centru u Velikoj Gorici.

http://dalje.com/hr-zagreb/velikogoricki-obrtnici--zbog-dolaska-bille-gubimo-radna-mjesta/430525

http://liderpress.hr/biznis_i_politika/hrvatska/udruga-obrtnika-pokrenula-peticiju-zbog-zelene-trznice/

--- Kraj citata ---

Ne čudim se! On je još 2004. organizirao prosvjede na Markovom trgu kada je Bandić htio maknuti tržnicu na Črnomercu. Konačno da netko istupi u javnost i otvoreno govorio o problemima malih ljudi. Sviđa mi se pristup i način na koji djeluje ova Udruga obrtnika. Bez politikanstva, jer u njoj ima ljudi iz svih političkih opcija, a jedna od istaknutijih uz Zorana Žica je HNS-ovka Mirjana Zuzija. Čujem da ih ima i iz SDP-a, Laburista, HDZ-a, DC-a,...

kuntakinte:

--- Citat: Jaguar - Travanj 25, 2012, 08:43:06 poslijepodne ---Bilo je gužva u fotokopiraoni ili nije bio uopće u gradskoj upravi na poslu?
Kak bi bio kad i sam ne zna kaj bi uopće delao!
--- Kraj citata ---
Kak ti to misliš? Kaj ti z tem očeš povedati?  8)


--- Citat: ---"Kraj 120 gradskih službenika, za neke od kojih nitko ni ne zna što uopće rade osim što ih je dovela politika da „kradu Bogu dane“, a Velikogoričanima bespotrebno troše proračunski novac, u ovo recesijsko vrijeme gradonačelnik Barišić naumio je zaposliti još jednoga."
--- Kraj citata ---

Humanitarni turnir u Beli
06Tra2012.
Objavljeno uZagrebačka od Zoran Žic
...Uređivano Petak, 06 Travanj 2012 09:23
http://www.demokratski-centar.hr/podruznice/zagrebacka/item/1453-humanitarni-turnir-u-beli

Evo,viš da je bil na poslu i da je delal.
Kaj sad očeš,ha?
Nemaš ti jake argumenta,moj Jagi...  ;D

Muha:

--- Citat: --- Jaguar

ha,ha,ha....SDP i HNS su ovu lavinu ponovo pokrenuli na nedavno održanoj presici
--- Kraj citata ---

Pokrenuli su zbog bojazni ugroza kad su čuli da Udruga poslodavaca polako skuplja ljude, koliko znam Udruga je ponudila i pravnu pomoć angažirajući odvjetnički ured koji je ljude uputio kaj da rade....


--- Citat: ---Jaguar
Zoran Žic je svaki dan u gradskoj upravi već godinu dana,
--- Kraj citata ---

Pa kaj onda?..pa nije on na vlasti iako za razliku brine kaj će biti s ljudima sa tržnice..svašta, pa ti i tvoja svita ste bili na vlasti pa niste niš napravili..he..i sad zamisli napravili ste pressicu...povjerovat će vam...tko?....glupost..nisu ljudi više takva telad kakvim ih vi držite...

koko-vg:
Muha ... kaj je za tebe to kad napišeš "polako okuplja ljude ..."  ? polako znači mjesec-dva, godinu-dvije, deset-dvadeset godina ? Jel tom brzinom i održavaju svoju web stranicu, ili još malo sporije ?

Malo sam pergledal ovaj link na stranicu o humanitarnom turniru u beli ...  koliko vas je bilo, to ste mogli odigrati u fičeku, samo prve ziceve okrenete naopačke ... još imate mjesta i za nekog tko bi kontroliral da nekaj ne zmuljate :-)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju