Autor Tema: Bioelektrana pred vratima Gorice  (Posjeta: 163523 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #165 : Veljača 15, 2012, 11:27:39 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #166 : Veljača 16, 2012, 10:31:16 prijepodne »
Malo si bio okasnio;  ;)
Štima. Respekt!
Ali drago mi je kaj nisam samo ja to ocijenio kao interesantno.   :)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #167 : Veljača 16, 2012, 11:36:45 prijepodne »
sorry ... nisam to primjetio prije ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #168 : Veljača 16, 2012, 04:52:52 poslijepodne »
Koji pokušavate politiziranjem umanjiti značaj građanske inicijative, koja to zaista i je, u pravom smislu riječi.
O tome će suditi građani a ne nikakav HEP ili bilo koje Ministarstvo.

Ajde što više niste na istoj frekvenciji sa SDP-om, ali sad ni vas par iz HNS-a više niste koordinirani. U stvari, čak ni osoba koja je napisala proglas o bioelektrani na vašim stranačkim stranicama nije u koordinaciji sa vlastitim mozgom.  ;D

Ali sad su bar maske skinute, sad je i HNS priznao da se radi o stranačkoj kuhinji.

A, ovo će ući u antologiju političke gluposti:

Željeli smo da ovo bude građanska inicijativa, kao što to ona danas i jest, no ne treba smetnuti s uma činjenicu da smo i mi iz HNS prije svega jednako tako samo građani, građani koji smo i direktno ugroženi bioelektranom, kao i svi ostali građani. Pravo da reagiramo, ne može nam nitko oduzeti!

Po toj logici su i konc logori bili građanska incijativa, jer oni koji su ih gradili su bili prije svega građani.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #169 : Veljača 16, 2012, 06:10:51 poslijepodne »
Po toj logici su i konc logori bili građanska incijativa, jer oni koji su ih gradili su bili prije svega građani.
To je tebi logika? A di si ti učil tu svoju logiku? Aj nam to otkri, pliz. Baš me to interesira.

Jaguar

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #170 : Veljača 16, 2012, 08:49:17 poslijepodne »
Po toj logici su i konc logori bili građanska incijativa, jer oni koji su ih gradili su bili prije svega građani.
To je tebi logika? A di si ti učil tu svoju logiku? Aj nam to otkri, pliz. Baš me to interesira.

Kakva logika, logika s ulysses apsolutno nema nikakve veze.
Logika je kako su ovi iz HNS-a izgleda pogodili u sridu. A to malo boli, istina je uvijek bolna, posebno kada se laže, koliko se dug i širok!


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #171 : Veljača 16, 2012, 09:18:06 poslijepodne »
To ti je jedna od one 4 energane kaj sam spominjal, a kak u tekstu piše ... veli čovjek da je Škrinjarić načelnik Pokupske Slatine ... vidiš kaj znači kad se Šukeru zavučeš ... mam si glavn u P.S. a lova dolazi ...
Čiko promašio kapiju.
Toplana je jeftineše i jednostavneje rešejne od elektrane. 0 struje.
Rakitovec, Čiče,... De su još dve?

-

Osim svoje primarne proizvodnje PANA d.o.o. planira izgradnju kogeneracijskog postrojenja na biomasu, pri čemu je moguće i proširenje projekta u smislu trigeneracije, odnosno proizvodnja električne, toplinske i rashladne energije. Kako u poslovnoj zoni u Turopolju planiramo izgradnju Distributivnog centra za voće i povrće postoji mogućnost iskorištavanja rashladne energije koja bi se proizvodila iz spomenutog trigeneracijskog postrojenja - rekao je župan Stjepan Kožić.
http://turopolje-mjesto.blog.hr/2011/01/index.html

REGIONALNA ENERGETSKA AGENCIJA PREDSTAVILA REZULTATE PROJEKTA “ZELENA ENERGIJA ZA ZAGREBAČKU ŽUPANIJU”
Osnovna škola u Kravarskom dobiva kotlovnicu na šumsku biomasu
Razrađen je model ugovorne prodaje topline iz biomase koji se zasniva na ulaganju privatnih
poduzetnika i šumovlasnika u kotao i opremu, a toplina se zatim prodaje zgradama javne namjene
http://www.zagrebacka-zupanija.hr/static/files/misc/zupanijska_kronika/2012/zupanijska_kronika_br48.pdf
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #172 : Veljača 17, 2012, 06:08:15 prijepodne »
2 u Rakitovcu ... Pokupsko ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #173 : Veljača 20, 2012, 11:31:27 prijepodne »
Po toj logici su i konc logori bili građanska incijativa, jer oni koji su ih gradili su bili prije svega građani.
To je tebi logika? A di si ti učil tu svoju logiku? Aj nam to otkri, pliz. Baš me to interesira.

Evo ti logika...pogledaj na stranici HNS-a... hebate izmanipulirani ste od strane vlastite stranke...dajte se uskladite prije nego zauzimate nekakav stav..ne znate jadni jel bi piškili ili kakili...

Velikogorička bioelektrana da ili ne?
Svima su odavno poznati HNS-ovi stavovi glede bioelektrane, o tome smo već u nekoliko navrata  zadnjih godina javno govorili i pisali.
No da ponovimo, HNS nikada nije bio protiv bioelektrane, štoviše zagovarali smo projekt koji bi adekvatno riješio problem 14 velikogoričkih kotlovnica i objedinio cjelokupni sustav grijanja.

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=424:odgovor-hns-a-na-gradonaelnikove-manipulacije-javnou&catid=1:latest-news

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #174 : Veljača 20, 2012, 12:33:51 poslijepodne »
... hebate izmanipulirani ste od strane vlastite stranke...dajte se uskladite prije nego zauzimate nekakav stav..ne znate jadni jel bi piškili ili kakili...
Mi?
A vi niste izmalipulirani?

Sad bi bioelektranu, a kakve budu posljedice za Goricu, to vas boli k...c?
Aha, to se kod vas drugačije zove, ha?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #175 : Veljača 20, 2012, 12:56:06 poslijepodne »
Citat:
BobRock

Mi?
A vi niste izmalipulirani?


He..tko to mi?..o čemu trabunjaš..pa jel ti uopće znaš tko je pokrenuo taj projekt?...

Citat:
BobRock

Sad bi bioelektranu, a kakve budu posljedice za Goricu, to vas boli k...c?

Kad sam bio protiv bioelektrane ?..osim kaj sam ukazivao na oprez ...(u smislu da se poštuju svi propisi štetnog utjecaja na okoliš)... jbg-a priznaj žrtva si, izmanipuliran si ..nisi pazio.. ili najgore, po zadatku sve to znao i namjerno radio, kako god poušio si ...nisi vjerodostojan..ablegen...

Jaguar

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #176 : Veljača 20, 2012, 08:45:03 poslijepodne »
Muha kaj ti hoćeš reći? Ja te ništa ne razumijem, osim što izvučeš jednu rečenicu iz konteksta i manipuliraš s njom. Kaj ti nije jasno u pitanju: Bioelektrana da ili ne? 

Kad se pročita cijeli tekst jasno je sve kao dan, dalje u tekstu jasno je pitanje bioelektrana na drvnu sječku ili na plin? No važno je da ti malo manipuliraš, tu si mali od kužine. ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #177 : Veljača 21, 2012, 08:40:33 prijepodne »
Citat:
Jaguar

Muha kaj ti hoćeš reći? Ja te ništa ne razumijem, osim što izvučeš jednu rečenicu iz konteksta i manipuliraš s njom. Kaj ti nije jasno u pitanju: Bioelektrana da ili ne? 

He ...ti ne razumiješ...možda i ne..tko zna.. predmetni projekt za izgradnju bioelektrane pokrenut je još 2007 godine dok su lokalnu vlast obnašali SDP-HNS, naravno nositelj toga je bio tko drugi no HNS...sad kad su vam priču preoteli neki drugi igrači preko svojih aktivista sabotirate i opstruirate taj projekt želeći ga prikazati kao štetnog...kaj misliš zbog čega se Nikola Šimac ogradio od svega toga?...
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2012, 08:50:58 prijepodne Muha »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #178 : Veljača 21, 2012, 11:10:10 prijepodne »

He..tko to mi?..o čemu trabunjaš..pa jel ti uopće znaš tko je pokrenuo taj projekt?...
Pa upravo to i ja tebe pitam. Tko je to "mi", a tko "vi" kak ti pišeš u svom postu? Kaj sad ti počinješ baš onak kak meni ideš prebacivati? Dijeliš politiku na "mi" i "vi"? Bad guys i good guys? SDP i HDZ? Ili ima i nekaj drugo?

Izbaci takve bedaste fraze iz svojih naklapanja i možda postaneš bar malo vjerodostojan, ovak si samo prazni politikant i demagog.
Citat:

Kad sam bio protiv bioelektrane ?..osim kaj sam ukazivao na oprez ...(u smislu da se poštuju svi propisi štetnog utjecaja na okoliš)... jbg-a priznaj žrtva si, izmanipuliran si ..nisi pazio.. ili najgore, po zadatku sve to znao i namjerno radio, kako god poušio si ...nisi vjerodostojan..ablegen...
Eto. Sad si za Bioelektranu. Ne znaš jel bi piškio ili kakio. Isto ko i tvoj šef - jesi za, ali da se poštuju propisi. Čisti populizam. Nekaj si reko, a nisi niš reko.

Ovdje se diskutira o Bioelektrani kakva je predložena, a ne neka imaginarna koja bi se držala propisa. Ili pak ona koja je bila u zamisli prije x godina. Uspoređuješ jabuke i kruške. Ne znam samo jel samo glumataš, ili stvarno niš ne kužiš. Pretpostavljam da se gubiš u svom spinu mržnje protiv HNSovaca i da te to koči u nekom normalnom razumnom razmišljanju.

Ma glavno da se pljuje po HNSu, to je najvažnije, a nekaj pametnog reći - to ti očito teško pada. Probaj drugi put, možda ti uspije. Good luck!

Jaguar

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #179 : Veljača 21, 2012, 11:13:36 prijepodne »
Citat:
Jaguar

Muha kaj ti hoćeš reći? Ja te ništa ne razumijem, osim što izvučeš jednu rečenicu iz konteksta i manipuliraš s njom. Kaj ti nije jasno u pitanju: Bioelektrana da ili ne? 

He ...ti ne razumiješ...možda i ne..tko zna.. predmetni projekt za izgradnju bioelektrane pokrenut je još 2007 godine dok su lokalnu vlast obnašali SDP-HNS, naravno nositelj toga je bio tko drugi no HNS...sad kad su vam priču preoteli neki drugi igrači preko svojih aktivista sabotirate i opstruirate taj projekt želeći ga prikazati kao štetnog...kaj misliš zbog čega se Nikola Šimac ogradio od svega toga?...

Meni? Nama? Kome to?
Muha ovdje ti sve lijepo piše:
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=424:odgovor-hns-a-na-gradonaelnikove-manipulacije-javnou&catid=1:latest-news

samo treba čitati s razumijevanjem.
Meni je jasno a ti pročitaj još jednom, ak ti ne pomogne potraži pomoć, nek ti netko prevede, na tvoj jezik.
Što se tiče Šimca, koliko imam informacije, taj Šimac ništa nije znao i ništa nije poduzimao dok ga nisu ljudi iz Starog Čiča osvijestili po tom problemu, toliko o tome, nakon čega se malo angažirao, no opet bi kako slušam i gledam malo piškio, malo kakio, uvlačeći se gradonačelniku i podilazeći gradskoj upravi, a čuo sam i što je pred svojim sumještanima govorio o gradu, gradonačelniku i tom projketu, kao i njegovom načinu vođenja od strane grada, tak da možeš ti izvoditi bijesne gliste, do iznemoglosti, javnost se digla, reagira, gradonačelnik se sada posipa pepelom po glavi, te napraviti ćemo ovo, te napraviti ćemo ono, pa biti će tematska sjednica na GV, te ovo, te ono, a bi li sve to napravio da su građani kojim slučajem šutjeli i da se javnost nije digla na noge?
Bi li Muha? Budi korektan pa korektno odgovori na to pitanje.
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2012, 11:18:24 prijepodne Jaguar »