Autor Tema: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??  (Posjeta: 46138 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

acer1

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #30 : Travanj 29, 2010, 06:17:43 poslijepodne »
Očito je da se ovdje želi naštetiti vodstvu SDP-a u Velikoj Gorici, kako god je to moguće pa i ovakvim tričarijama, ali obrazloženje da je neplačanje računa (ponavljam ako je istinito, a i da je) toliko važna stavka sigurno ne mogu prihvatiti. To za mene ulazi u sferu bapskih naklapanja na placu, na odjelu za grincajg!

Nije nitko rekao niti želio nekome naštetit ali je činjenica da je to rukovodstvo trebalo sve labosti HDZ-a upotrijebit kao svoje prednosti.
U svom prošlom postu sam napisao u kojem se pravcu trebalo radit

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #31 : Travanj 29, 2010, 09:16:15 poslijepodne »
Očito je da se ovdje želi naštetiti vodstvu SDP-a u Velikoj Gorici, kako god je to moguće pa i ovakvim tričarijama, ali obrazloženje da je neplačanje računa (ponavljam ako je istinito, a i da je) toliko važna stavka sigurno ne mogu prihvatiti. To za mene ulazi u sferu bapskih naklapanja na placu, na odjelu za grincajg!

Nije nitko rekao niti želio nekome naštetit ali je činjenica da je to rukovodstvo trebalo sve labosti HDZ-a upotrijebit kao svoje prednosti.
U svom prošlom postu sam napisao u kojem se pravcu trebalo radit

Kažeš nitko nije želio naštetiti SDP-u. Dobro, a koja je poanta blaćenja članova sadašnjeg vodstva SDP-a, navođenjem neplaćanja privatnih računa, nekakvih pijanstava, pandorine kutije, fizički hendikep, i slično, ako je to konstruktivna kritika, ne mogu ni zamisliti kako bi onda izgledalo da se stvarno želi naštetiti. Pa to je samo meso HDZ-u koji to koristi. Kako može biti u interesu prikazivati SDP kao slab, prepolovljen, frakcionaški ili sl. Blaćenje predsjednice, potpredsjednika, članova predsjedništva, foruma mladih - svih odreda, i to ni više ni manje od sadašnjih/bivših stranačkih kolega.
Stranka ne može biti aktivnija nego što je, na web-portalu se vide gotovo svakodnevne aktivnosti, ide proslava 1. svibnja, obilježen je Dan planeta zemlje u Buševcu, u postupku je osnivanje 2 nova ogranka, čeka se primitak velikog broja novih članova koji su popunili pristupnice, preuzimanje trgovačkih društava, forum mladih ima 140 članova sa jednoma gradskom i 3 (uskoro 4 - Velika Kosnica) mjesnih ogranaka, itd.

Ako je cilj razoriti jedan takav entuzijazam i rad onda se oni koji to žele i rade ne mogu nazivati esdepeovcima!!!

acer1

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #32 : Travanj 29, 2010, 09:47:02 poslijepodne »
Kažeš nitko nije želio naštetiti SDP-u. Dobro, a koja je poanta blaćenja članova sadašnjeg vodstva SDP-a, navođenjem neplaćanja privatnih računa, nekakvih pijanstava, pandorine kutije, fizički hendikep, i slično, ako je to konstruktivna kritika, ne mogu ni zamisliti kako bi onda izgledalo da se stvarno želi naštetiti. Pa to je samo meso HDZ-u koji to koristi. Kako može biti u interesu prikazivati SDP kao slab, prepolovljen, frakcionaški ili sl. Blaćenje predsjednice, potpredsjednika, članova predsjedništva, foruma mladih - svih odreda, i to ni više ni manje od sadašnjih/bivših stranačkih kolega.
Stranka ne može biti aktivnija nego što je, na web-portalu se vide gotovo svakodnevne aktivnosti, ide proslava 1. svibnja, obilježen je Dan planeta zemlje u Buševcu, u postupku je osnivanje 2 nova ogranka, čeka se primitak velikog broja novih članova koji su popunili pristupnice, preuzimanje trgovačkih društava, forum mladih ima 140 članova sa jednoma gradskom i 3 (uskoro 4 - Velika Kosnica) mjesnih ogranaka, itd.
Ako je cilj razoriti jedan takav entuzijazam i rad onda se oni koji to žele i rade ne mogu nazivati esdepeovcima!!!

Kao što sam i rekao, zašto nije nitko iskoristio slabosti HDZ-a i odradio kako treba PR?
Zašto ? Evo jedno suvislo pitanje: - zašto nitko nije spoemnuo iz biltena HDZ-a kad je Barišić rekao da je primio nekoliko stotina građana i skoro sve mjesne odbore i sve ih "UREDNO SASLUŠAO", zašto nitko nije potegnuo pitanje ni na predsjedništvu ni na GO da se vijećnici SDP-a okome na gradonačelnika i upitaju ga dali je ostavio ijedan zahtjev od mjesnih odbora i kako to da on nije vidio das mjesni odbor Čička poljana ne radi i da dostavi na GV popis svih MO sa hodogramom sjednica da se vidi kako radi mjesna samouprava pod nejgovom vlasti? Zašto to nitko nije postavio kao pitanje? recimo svi tu rastežu Žica od nemila do nedraga a nitko da od minusa napravi plus. samo treba iskoristiti svoje slabosti i krenuti. Naravno da to nije kapacitet čovjeka koji je sklon alkoholu i slični njemu (Robić). To što je režimski novinar objavio neki račun VFK ne znači da je odmah smak svijeta. Što se poduzelo po pitanju PR-a u VG SDP-u? I umjesto da se iskoristi novi moment u političkom životu VG kojeg je doslovno napravio mladi Žic Zoran i to se okrene u korist SDP-a i prozove se akualnog gradonačelnika za njegov nerad jer je on trebao biti taj koji jeto trebao uočit a ne Žic, SDP se svom silinom obračunava sa ljudstvom. E vidiš ja tu vidim problem. Doduše ne ulazim u model dali je to moralno ili nije i dali je to protiv statuta SDP-a ili nije. Ali ako je nešto učinjeno zašto se to ne sagleda kao pozitivna stvar? To je problem jer dio rukovodstva kojeg braniš upravo razmišlja tako da ne negativu još doda negative. Osobno znam da si upravo ti jedan od rijetko pozitivnih likova i jedan od ljudi koji se nikad ne predaju i drago mi je da si došao na jednu od najbitnijih pozicija u stranci i to postupno i svojim radom. Radio si od ljepljenja plakata pa do najsloženijih stvari u SDP-u, i zašto tebe nitko na ovom forumu nije prozavo za tvoja loša djela? možda zato što nemaš takvih gafova jer su oni tvom moralnom načelu suprotnost. Eto zato tebe nitko ne proziva niti piše o tebi.
Evo pokušaj ovo sagledat kao frendly advice, ali žao mi je što se nije iskoristilo da se prozove Barišića i kaže mu se u brk što ga ide glede nerada. A Žic je sve servirao na tanjuru ali nitko da vidi šansu da se gradonačelnika rasteže ko žvakaću po medijima.
« Zadnja izmjena: Travanj 29, 2010, 10:07:06 poslijepodne acer1 »

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #33 : Travanj 30, 2010, 12:18:22 prijepodne »

Ako se već bavi javnim poslom mora biti spremna i na to da će, pristrani novinari poput IPŠ i raznih Betyka kopati na razno razne načine da se nekog kompromitira.

Točno. Nije prvi puta da je se napada (čitali smo o tome ovdje na forumu), međutim ne vidim da je njoj to problem, tj nismo o tome čitali na forumu.


……….nisu pokušli da se na stup srama stavi osoba koju plaćaju građani ovog grada (Bety) reklamira HDZ koji ju ne postavio na tu funkciju i za to ne odgovara……..

Točno. Bilo je malo sitne prašinice, ali pravog pitanja ili još bolje odgovora nije bilo. No, da je ta žena kak ste rekli režimski čovjek to odavno znamo, osim valjda onih folkloraša na Lukavcu, oni i dalje budu Betiku pitali zakaj nije rekla….Kak bi rekla kad joj HDZ nije napisao kaj da reče.

No, nije kasno da se upita na aktualnom satu kaj ta žena radi, koga zastupa i kako obavještava građane o aktivnostima gradskog vijeća i gdje?

………..Barišić rekao da je primio nekoliko stotina građana i skoro sve mjesne odbore i sve ih "UREDNO SASLUŠAO", zašto nitko nije potegnuo pitanje ni na predsjedništvu ni na GO da se vijećnici SDP-a okome na gradonačelnika i upitaju ga dali je ostavio ijedan zahtjev od mjesnih odbora……..da dostavi na GV popis svih MO sa hodogramom sjednica da se vidi kako radi mjesna samouprava pod nejgovom vlasti?

Točno, vrlo točno.

samo treba iskoristiti svoje slabosti i krenuti.

S ovim se slažem i ne slažem (ovisno kak pročitam). Slabosti ima i previše, ali zašto SDP iskorištava slabosti, zašto ih ne pokuša popraviti, ukazati, glasno vikati, objaviti građanima. Zašto SDP misli da će samo na slabostima ovih dobiti (opet) povjerenje birača?
Ja bih radije da se sastavi elaborat kaj je Picula i prošlo GV ostavio u naslijeđe, kaj je od toga odrađeno, upropašteno, obećano pa neizvršeno. Pa VFK je pravnica, ima još pravnika u SDP, prosim, napravite bilancu ali s vašeg stajališta. Ili u dogovoru sa svojim koalicijskim parterima.
Ali nemojte misliti da ne treba raditi "ništa" i čekati da građani sami vide kako je sadašnja trojka vrlo rasipna, neučinkovita, kak troši novac na odvjetnike.
Čitajući tekst forumaša brzog i konačno na stranicama SDP, se „vidi“ da SDP radi. Drago mi je zbog toga. To treba donijeti pozitivan rezultat, a ne slabosti. One su tu i bez vas. ;)

…..ali žao mi je što se nije iskoristilo da se prozove Barišića i kaže mu se u brk što ga ide glede nerada.

Pa nije kasno, To se uvijek stigne, kaj ne? Nadam se da i SDP i HNS razgovaraju na svojim predsjedništvima o tome. Ne očekujete valjda da mi forumaši znamo o tom neradu, pa da mi ukazjumo? Osim toga neke podatke sam pročitala baš ovdje na forumu.
I hvala vam zbog toga, i vama i brzom.


A Žic je sve servirao na tanjuru ali nitko da vidi šansu da se gradonačelnika rasteže ko žvakaću po medijima.

Da, ali na krivom mjestu i na krivi način. Zar ne?

Da me ne bi netko krivo shvatio, niti branim VFK, niti imam išta protiv Žica. Gledam, čitam i donosim svoje zaključke, ali ne s namjerom da se vi SDP-ovci uvrijedite.

Usput - ovdje se govori o lokalnoj politici, a tema je sasvim druga. Zašto se niste vi SDP-ovci o tome raspisali, pa da čujemo kaj mislite o potpori vaše predsjednice nekom drugom kandidatu, a ne njenom dojučerašnjem kolegi vijećniku?

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #34 : Travanj 30, 2010, 01:35:02 prijepodne »
Usput - ovdje se govori o lokalnoj politici, a tema je sasvim druga. Zašto se niste vi SDP-ovci o tome raspisali, pa da čujemo kaj mislite o potpori vaše predsjednice nekom drugom kandidatu, a ne njenom dojučerašnjem kolegi vijećniku?

Pročitajte prve moje postove po ovoj temi pa ćete znati.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #35 : Travanj 30, 2010, 01:57:05 prijepodne »
Kao što sam i rekao, zašto nije nitko iskoristio slabosti HDZ-a i odradio kako treba PR?

recimo svi tu rastežu Žica od nemila do nedraga a nitko da od minusa napravi plus.

To što je režimski novinar objavio neki račun VFK ne znači da je odmah smak svijeta.

Što se poduzelo po pitanju PR-a u VG SDP-u? I umjesto da se iskoristi novi moment u političkom životu VG kojeg je doslovno napravio mladi Žic Zoran i to se okrene u korist SDP-a i prozove se akualnog gradonačelnika za njegov nerad jer je on trebao biti taj koji jeto trebao uočit a ne Žic, SDP se svom silinom obračunava sa ljudstvom.

Ali ako je nešto učinjeno zašto se to ne sagleda kao pozitivna stvar?

1. radi se na tome konstantno, i kroz gradsko vijeće a i web stranica će poslužiti (malo je teže uz postojeću medijsku blokadu), ali bit će bez brige
2. Kako ću napraviti plus kad nikako izaći iz minusa, pa stalno se borimo sa krivom drinom
3. pa upravo i govorim da nije smak svijeta što je tko napisao nego tko (ne mislim pri tome na samu novinarku, oni će i onako napisati što njima paše) i zašto (ponavljam ako su napisi uopće točni) time opterećivati stranku, no dobro
4. Istina, stalno se moramo baviti samim sobom, energiju trošimo na svoje unutarnje probleme, koji nažalost postaju javni i opće poznati kojima se na koncu hrani HDZ
5. oprostit ćeš, kako da sagledam kao pozitivnu stvar da član ide svjesno kontra stranke, nadam se da će, kako ga se naziva, "mladi Žic" shvatiti suspenziju kao konstruktivnu i poučnu lekciju, ali ne da treba biti poslušan i slušati šta "diktatori" u stranci naređuju (kako se često imputira), već da će to biti put ka trezvenom i neafketivnom političkom promišljanju upravo kako se ovakve stvari, ne njemu već i drugima u stranci ne bi desile, opet ponavljam (sad bi Muha vjerojatno rekao: "Treniranje strogoće i režima."), ne kao prijetnja već pouka da se sve nesuglasice mogu i trebaju rješavati razgovorom unutar stranke, pa ako je potrebo i 100 puta dok se ne riješe, jer realno ipak je za SDP nastala nepovratna šteta razapinjanjem po HDZ-biltenima

Nadam se da će ova priča što prije skončati pa da usredotočimo na ono najbitnije a to je jačanje SDP-a i osvajanje lokalnih izbora za 3 godine, kako bi Gorici dali što zaslužuje, i da to učinimo spreminiji nego ikad!

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #36 : Travanj 30, 2010, 02:02:16 prijepodne »
Naravno da to nije kapacitet čovjeka koji je sklon alkoholu i slični njemu (Robić).

A čemu ovo?

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #37 : Travanj 30, 2010, 07:13:45 prijepodne »

Kažeš nitko nije želio naštetiti SDP-u. Dobro, a koja je poanta blaćenja članova sadašnjeg vodstva SDP-a, navođenjem neplaćanja privatnih računa, nekakvih pijanstava, pandorine kutije, fizički hendikep, i slično, ako je to konstruktivna kritika, ne mogu ni zamisliti kako bi onda izgledalo da se stvarno želi naštetiti. Pa to je samo meso HDZ-u koji to koristi. Kako može biti u interesu prikazivati SDP kao slab, prepolovljen, frakcionaški ili sl. Blaćenje predsjednice, potpredsjednika, članova predsjedništva, foruma mladih - svih odreda, i to ni više ni manje od sadašnjih/bivših stranačkih kolega.
Stranka ne može biti aktivnija nego što je, na web-portalu se vide gotovo svakodnevne aktivnosti, ide proslava 1. svibnja, obilježen je Dan planeta zemlje u Buševcu, u postupku je osnivanje 2 nova ogranka, čeka se primitak velikog broja novih članova koji su popunili pristupnice, preuzimanje trgovačkih društava, forum mladih ima 140 članova sa jednoma gradskom i 3 (uskoro 4 - Velika Kosnica) mjesnih ogranaka, itd.

Ako je cilj razoriti jedan takav entuzijazam i rad onda se oni koji to žele i rade ne mogu nazivati esdepeovcima!!!

Političke stranke mogu biti vlasnici poduzeća?
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #38 : Travanj 30, 2010, 02:35:39 poslijepodne »
U Jastrebarskom je sinoć održana Izborna konvencija SDP-a Jastrebarsko. Nakon što su jaskanski SDP-ovci  na izborima za predsjednika stranke prije dva tjedna dali iznova povjerenje Mihaelu Zmajloviću, sinoć se pojavila i ekipa iz Gorice koja je i službeno dala podršku Zmajloviću....Eto, kaj ti je politika...ybg tko će koga nego svoj svoga..

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #39 : Travanj 30, 2010, 05:13:31 poslijepodne »

Kažeš nitko nije želio naštetiti SDP-u. Dobro, a koja je poanta blaćenja članova sadašnjeg vodstva SDP-a, navođenjem neplaćanja privatnih računa, nekakvih pijanstava, pandorine kutije, fizički hendikep, i slično, ako je to konstruktivna kritika, ne mogu ni zamisliti kako bi onda izgledalo da se stvarno želi naštetiti. Pa to je samo meso HDZ-u koji to koristi. Kako može biti u interesu prikazivati SDP kao slab, prepolovljen, frakcionaški ili sl. Blaćenje predsjednice, potpredsjednika, članova predsjedništva, foruma mladih - svih odreda, i to ni više ni manje od sadašnjih/bivših stranačkih kolega.
Stranka ne može biti aktivnija nego što je, na web-portalu se vide gotovo svakodnevne aktivnosti, ide proslava 1. svibnja, obilježen je Dan planeta zemlje u Buševcu, u postupku je osnivanje 2 nova ogranka, čeka se primitak velikog broja novih članova koji su popunili pristupnice, preuzimanje trgovačkih društava, forum mladih ima 140 članova sa jednoma gradskom i 3 (uskoro 4 - Velika Kosnica) mjesnih ogranaka, itd.

Ako je cilj razoriti jedan takav entuzijazam i rad onda se oni koji to žele i rade ne mogu nazivati esdepeovcima!!!

Političke stranke mogu biti vlasnici poduzeća?

naravno da ne mogu, daj se raspitaj malo kaj to znači

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #40 : Travanj 30, 2010, 05:34:49 poslijepodne »
Citat:
naravno da ne mogu, daj se raspitaj malo kaj to znači

A kaj se raspitaj????....he..klasičan odgovor od ispranih, tj. onih koji rade po zadatku a priključeni su na centralni stranački PC-i ...

acer1

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #41 : Travanj 30, 2010, 05:56:49 poslijepodne »
Naravno da to nije kapacitet čovjeka koji je sklon alkoholu i slični njemu (Robić).

A čemu ovo?

Kako misliš čemu to?
Pa to je upravo na tragu onog što smo pričali i oko čega smo se složili. Jednostavno daj reci barem jedan suvisli tekst ili obraćanje javnosti od Robića?
Kad se on to nekome obratio suvislo? Istini za volju odličan je operativac ali loš političar i još k tomu pored toga što se bavij javnim poslom ima i sklonosti prema čašici. O tome smo razgovarali, umjesto da se neke slabosti okrenu kao plus i da se napadne HDZ i njih proziva za nerad i samovolju to jednostavno nema tko jer su na poziciji kojekakvi Robići, Panežići njegovi poslušnici i ini koji se nisu baš iskazali prema biračkom tijelu kao suvisle figure SDP-a.

Prema tome jednostavno treba nazvati stvari pravim imenom a to je da poneki ljudi nisu dorasli određenoj funkciji a drugi koji su dorasli nisu trenutno u poziciji da se iskažu.
No bilo kako bilo HDZ-u se može parirati jedino zajedništvom kojeg trenutno nema a jedan od krucijalnih razloga je i ponašanje gore navedenog.

I ne samo zaustavit se na jednoj točki kad se proziva HDZ nego sve navesti ako treba tu na forumu treba otvorit novu temu pa "opleti rođo".
 

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #42 : Travanj 30, 2010, 07:10:15 poslijepodne »
Točno. Bilo je malo sitne prašinice, ali pravog pitanja ili još bolje odgovora nije bilo. No, da je ta žena kak ste rekli režimski čovjek to odavno znamo, osim valjda onih folkloraša na Lukavcu, oni i dalje budu Betiku pitali zakaj nije rekla….Kak bi rekla kad joj HDZ nije napisao kaj da reče.

No, nije kasno da se upita na aktualnom satu kaj ta žena radi, koga zastupa i kako obavještava građane o aktivnostima gradskog vijeća i gdje?

Gradsko vijeće ima svoju službu, zar ne? Što radi tajnica Gradskog vijeća? Prije bih očekivao da od te službe dobivamo obavijesti o aktivnostima GV nego od glasnogovornice gradonačelnika.

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #43 : Svibanj 01, 2010, 04:30:33 poslijepodne »
Ovo kaj ja pišem bilo je puno prije ili se onda još niste bavili politikom.
Račan je na vlasti bio nakon što je Tuđman umro.
A Cavrić je vikao lopovi ispred Sabora, kad je Franjo poslao policajce na ljude. Da li je tada bio član stranke ili ne, to ne znam, ali mi je ta slika ostala. Znam da sam mu se divila na hrabrosti, jer napadati Tuđmana usred Zagreba i vikati mu onda lopove je bilo jako jako hrabro, čak hrabrije nego braniti Pokupsko.  :)

Uostalom, čim ga vidim pitat ću jesam li u pravu ili sam i ja zaboravna.  ;)

Mislim da mešaš "Pravo na Trg" (il se prije drugač to zvalo) ,v organizacije granskoga sindikata,milion miliona rulje "od Prevlake do Dunava" i Velkomov prosved na Markovomu trgu,.........

Ništa ja nisam pomiješala. Cavrić naravno zna i točan datum, nisam zapamtila, ali bila je 1997 ili 1998. Dakle tada su, Tuđman i njegovi haračili po ovoj državi, i zabranili su pristup Markovu trgu od straha.

@ Muha, antena je još uvijek na krovu i pravilno hvata signale, ja imam HD signal i DBT signal.  ;)
« Zadnja izmjena: Svibanj 01, 2010, 04:32:51 poslijepodne plemenitašica »

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #44 : Svibanj 03, 2010, 09:45:40 poslijepodne »
Naravno da to nije kapacitet čovjeka koji je sklon alkoholu i slični njemu (Robić).
A čemu ovo?
Kako misliš čemu to?

Mislim tako što to nije korektno prema osobi tako o nekome pisati, ne želim ispasti neki "bontonaš" da se tako izrazim, to nije konstruktivna kritika, možemo raspravljati o tome da li je netko manje ili više sposoban ali ne da se imenom i prezimenom na taj način netko vrijeđa. S te sam strane pitao čemu to. Za stranku to sigurno nije korisno. Ovaj forum ne čitaju i teme ne komentiraju samo esdepeovci ili njima blisko politički orjentirani, pa će se stoga u njihovoj (drugih političkih opcija) glavi lako nametnuti ideja kako se u SDP-u baš međusobno ne vole. Ne kažem da moraju, ali to baš ne moraju svi znati. Sada je naravno kasno plakati za lanjskim lišćem, ali svejedno smatram da to nije u redu. Mislim da nigdje nisam pročitao kako se optužuje acer1 kako dila drogu ili se bavi mutnim poslovima (kako bi Seve reka export-import svašta) tako da to nije u redu! Svašta je na forumu rečeno i još će biti rečeno ali ipak mislim da je to prenisko!  ::)
No možda sam ja ipak preveliki idealist. :'(