Autor Tema: DRON game  (Posjeta: 10951 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
DRON game
« : Lipanj 11, 2013, 10:59:19 poslijepodne »
23.04.2011
PREDATORI NA DJELU
Američke bespilotne letjelice krenule u akciju! Što će biti ako strojevi počine ratne zločine?
...Novo oružje postavlja i nova etička pitanja, primjerice, je li osoba koja upravlja bespilotnim letjelicama, ponekad s udaljenosti od tisuća kilometara, legitimna vojna meta i kada se na kraju radnog dana vraća kući.
 Ili: može li programer biti odgovoran za ratni zločin počinjen zbog sistemske pogreške u programu vojnog stroja? Navodi se i kako postoji i mišljenje da “ubijanje neprijatelja”, da bi rat bio moralan, a ne samo legalan, “mora biti povezano s elementima samožrtvovanja ili barem rizika za sebe”.
...Bombe padaju u Afganistanu, a vojnici se nalaze u Nevadi
...Amerika u Pakistanu ima 7000 bespilotnih letjelica
Lani se broj napada bespilotnim letjelicama udvostručio u odnosu na 2009.
http://www.jutarnji.hr/rat-u-libiji--bespilotne-letjelice-prvi-puta-u-akciji/940908/

SMRT PREKO EKRANA
'UBIO SAM 1600 LJUDI I GLEDAO NJIHOVU AGONIJU!'
Šokantno priznanje čovjeka koji je upravljao dronovima
...Gledam rezultat onoga što je pretpostavljeno kao kolektivna akcija, ali na kraju sam ipak ja odgovoran - otkriva Bryant kojemu je, kao i mnogim njegovim kolegama, dijagnosticiran PTSP.
http://www.jutarnji.hr/bio-sam-kao-sociopat--ubio-sam-1600-ljudi-i-gledao-njihovu-agoniju/1107925/

Pičca dobila poremečaj... Da je v Rvacke, pičca ima 26-27 let, iduče bil 40-50 let jamil penziju z proračuna.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: DRON game
« Odgovori #1 : Lipanj 12, 2013, 08:31:23 prijepodne »
Ovaj je ubio 1600 ljudi i nikome ništa, morti još i spomenika dobio, a da je ubio samo jednoga na cesti jer ga je taj htio oplindrati, onda bi dobil doživotnu zbog teškog kršenja nekakvih kriminalčevih prava...

Ovaj svijet je sa svojim besmislenim i dvoličnim kriterijima odavno otišao kvragu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: DRON game
« Odgovori #2 : Lipanj 12, 2013, 09:40:16 prijepodne »
mene cudi da taj pametan izum ameri nisu vec upotrebili prema svjetskim despotima ala ona dinastija zlocinaca u s. koreji.
ucinak bio bi fantastican kada masa tih zlocinaca prema svom narodu odrzava kongrese sa euforicnim pljeskom u svojim palacama.

fino je za procitati kako se razni teroristi svih fela i rasa ne usude od kada to oruzje djeluje niti u sjeni krosnje sjediti vise vani..

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: DRON game
« Odgovori #3 : Lipanj 13, 2013, 12:32:37 prijepodne »
Ti veruješ v američke vesti o Koreje, Iranu, Afganistanu, Libije..?
Čisto retorički.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: DRON game
« Odgovori #4 : Srpanj 10, 2013, 09:55:55 prijepodne »
Evo jedne nimalo smiješne, već vrlo zastrašujuće činjenice, pitam se kuda ide ovaj svijet?? Osobno se nakon ovog saznanja osjećam lošije i nesigurnije... a crni se buni jer je borba protiv ovakvih stvari "ugrožavanje nacionalne sigurnosti Amerike..."...

Pogledaj pažljivo ovog "komarca"!

To je, u stvari, najnovija tehnologija američke vojske, umjetni komarac, upravo tih dimenzija, koji može biti upravljan da sleti na čovjeka i uzme mu uzorak krvi radi kasnije analize i DNK utvrđivanja.

Što je još gore, taj uređaj može postaviti još minijaturniji uređaj izveden u tzv. nanotehnologiji (RFID) na koži osobe koju "upikne". Može uletjeti kroz otvoreni prozor kuće, ili sletjeti na odjeću osobe koja ga unese u kuću. Opremljen je kamerom i mikrofonom, a što je najgore, to je već u korištenju, jer je laboratorijsko ispitivanje odavno završeno...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: DRON game
« Odgovori #5 : Srpanj 10, 2013, 10:02:49 poslijepodne »
Jesmo kak cucki...
taj uređaj može postaviti još minijaturniji uređaj
No limit.
"Ljevica ti je bolnica, desnica ti je grobnica."
Jel de piše do to proizvodi?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: DRON game
« Odgovori #6 : Srpanj 11, 2013, 07:20:05 prijepodne »
Ne piše, no sigurno neka od brojnih tvrtki ili visokotehnoloških laboratorija koje CIA i Pentagon imaju na desetke širom teritorija SAD-a i koji su na plaći poreznih obveznika koji sve to i financiraju da bi ih se čipiralo i pratilo jer je neki znatiželjni majmun rekao da će svi ti podaci doprinijeti većoj sigurnosti, a u biti samo kontroli građana stvarajući dossiere... znanje je moć, a sa tom moći možeš ucjenjivati ljude i imati roblje koje će na kraju biti zadovoljno jer im netko dozvoljava ma da i samo dišu...

Daj zamisli da ovak nekaj daš jednom Liniću?

Već sam ziher da bi ti komarci na dnevnoj bazi kontrolirali promjene konobara po terasama ugostiteljskih objekata...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: DRON game
« Odgovori #7 : Srpanj 12, 2013, 02:18:29 prijepodne »
Rekel bi da kinezi več imaju te komarcov (za prodati), nebi trebali biti (pre)skupi a obrane od nje ni ili je (pre)skupa.

Writing on the wall? 'United Stasi of America' artist under police scrutiny
http://rt.com/news/police-investigate-kim-dotcom-949/

Obama administration wants all federal employees to become 'spies'
http://rt.com/op-edge/us-spying-obama-crime-955/
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: DRON game
« Odgovori #8 : Srpanj 12, 2013, 09:16:08 prijepodne »
Kaj misliš, jel do tih metalnih komarcof štiti mreža na prozoru? Ili komarac projde kroz nju kakti Terminator kroz rešetke?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: DRON game
« Odgovori #9 : Srpanj 12, 2013, 10:41:56 poslijepodne »
Ma, ne verujem. On zajde fižu kak miš, vuz nogu, zahakla se na zid prek puta tvega kompa, "gledi" kaj pišeš i onda te dregne svojem "minijaturnem uređajem". Rekel bi da na podvesu ima 4x nano-ebolah i 4x nano-rak, ove, uređajčiće- zavisi kakve si sreče i kakov je dan imal of šmrklin kaj ga "pilotera".
 ;D
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: DRON game
« Odgovori #10 : Kolovoz 22, 2013, 11:55:12 poslijepodne »
Video
Industrijski bum bespilotnih letjelica
One su najbrže rastući dio svjetske zrakoplovne industrije. Riječ je o bespilotnim letjelicama. Prognoze govore kako će u sljedećem desetljeću ova industrija vrijediti 90 milijardi dolara godišnje.
Iako ove mašine posljednjih godina svi povezuju s ratištima, mnoge među njima nisu dizajnirane za vojnu upotrebu. Detalje ima novinar Al Jazeere Tom Ackerman.
http://balkans.aljazeera.net/video/industrijski-bum-bespilotnih-letjelica

Uskoro komercijalne bespilotne letjelice
U Washingtonu su predstavljene bespilotne letjelice koje mogu nadgledati teren, pratiti vremenske prilike ili snimati udaljene ciljeve.
...I dok ova industrija u Sjedinjenim Državama cvjeta, Amerika zaostaje u otvaranju svog zračnog prostora komercijalnim bespilotnim letjelicama.
Civili će moći upravljati ovim letjelicama tek kada Vlada uspostavi standarde u ovoj oblasti - 2015. godine.
Zbog toga se mnoge američke države takmiče da ugoste šest testnih lokacija koje će odabrati Vlada.
...Predstavnici nove industrije uvjereni su u mogućnosti velike zarade koju ona pruža, ali i svjesni otpora koji bi se u javnosti mogao javiti zbog dodatnog ugrožavanja privatnosti u Sjedinjenim Državama. A na taj problem još nemaju odgovor.
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/uskoro-komercijalne-bespilotne-letjelice
wwwg tablice