Autor Tema: Božićni sajam braniteljskih zadruga 14. - 23. 12.2012.  (Posjeta: 7843 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Božićni sajam braniteljskih zadruga 14. - 23. 12.2012.
« : Studeni 23, 2012, 02:47:50 poslijepodne »
Nakon godinu dana pauze Božićni sajam vraća se na Zagrebački Velesajam. Od 14. do 23. prosinca 2012. održat će se Božićni sajam braniteljskih udruga i zadruga, čiji je inicijator Udruga branitelja Domovinskog rata Zagrebački velesajam.
U Hrvatskoj djeluje 300-tinjak braniteljskih zadruga koji se najvećim dijelom bave poljoprivredom ili su proizvođači suvenira, starih zanata i ostalih djelatnosti. - Cilj ovog sajma upravo je njihovo međusobno povezivanje i okupljanje na jednom mjestu - Božićnom sajmu braniteljskih udruga i zadruga.
Osim braniteljskih zadruga i udruga, sajam je otvoren za nastup i prezentaciju ostalih obiteljskih poljoprivrednih gospodarstva, starih zanata, nakladništva, drugih zabavno, stručnih i popratnih aktivnosti sa naglaskom na njegovanju hrvatske kulturne baštine, tradicijskim vrijednostima i izvornim proizvodima hrvatskog gospodarstva.
« Zadnja izmjena: Studeni 23, 2012, 02:50:08 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Božićni sajam braniteljskih zadruga 14. - 23. 12.2012.
« Odgovori #1 : Prosinac 15, 2012, 08:45:43 prijepodne »
Pukla ljubav između ministra Freda Matića i braniteljskih udruga

S obzirom da je imao dijagnosticiran PTSP od čega se, kako je izjavio, izliječio, možda ne bi bilo zgorega da ponovo posjeti svojeg psihijatra jer se iz posljednjih istupa i ponašanja naziru neki simptomi te bolesti.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/73573-pukla-ljubav-izmedu-ministra-freda-matica-i-braniteljskih-udruga.html

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Božićni sajam braniteljskih zadruga 14. - 23. 12.2012.
« Odgovori #2 : Prosinac 15, 2012, 02:31:00 poslijepodne »
Muha, ponovo dokazuješ da provociraš s namjerom da izazoveš svađu. Kakve veze ima ovakvo tvoje preseravanje s "senzacionalističkim natpisom" te stavljanje u temu o bOŽIĆNOM SAJMU ZADRUGA ?  Naravno, DNEVNO.hr opet poptpiruje vatru te, kako sam već i ranije pisao, postavlja se pitanje, u čije ime pišu ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Božićni sajam braniteljskih zadruga 14. - 23. 12.2012.
« Odgovori #3 : Prosinac 16, 2012, 09:39:05 prijepodne »
Citat:
koko-vg
u čije ime pišu ?

A u čije ime ti pišeš?..svi znamo da je tvoj način izvještavanja poprilično diskutabilan, tj. točnije previše pristran i jednostran stoga dopusti da oni koji čitaju i imaju drugačije mišljenje prosude je li ovaj text provokacija...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Božićni sajam braniteljskih zadruga 14. - 23. 12.2012.
« Odgovori #4 : Prosinac 16, 2012, 09:51:01 prijepodne »
Muha, otvorio sam temu o Božićnom sajmu braniteljskih zadruga, međutim, kao i obično, pokušavaš zagnojiti svaku temu.  Da si barem jednom riječju spomenuo Božićni sajam, sa svojim komentarom, da li je to po tebi, dobro ili nije, ne bih ti se uopće obraćao.

Evo ti jedan savjet ... otvori novu temu, pozovi tamo svoje pajdaše, prenosite tekstove sa "vaših" portala pa se svadite međusobno i diskutirajte do mile volje.
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2012, 09:54:01 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.